Svētdienas loms.

Uzklikšķini!Laika apstākļi šogad ir visai savdabīgi. Aprīlī un maija divās pirmajās nedēļās valdīja relatīvi silts un sauss laiks. Tā rezultātā gruntsūdeņi ir stipri kritušies, upēs ūdens līmenis ir tuvs tipiskam vasaras līmenim. Tikai pēdējās dienās laika apstākļi, skatoties no makšķernieka viedokļa, sāk uzlaboties - Latvijā laiks kļuvis nedaudz vēsāks un arī lietaināks. Vietām esot novēroti arī pērkona negaisi. Acīmredzot, tas palielina zivju aktivitāti, un biežāk sāk parādīties ziņas par skaistiem lomiem.

Pēc ziņām, kuras ienāk no Liepājas puses, izskatās, ka šogad lomi Liepājas ezerā nemaz nav sliktāki par līdaku lomiem kādreiz slavenajās vietās Ālandu salu rajonā. Nupat bildi ar ievērīgas cienīgu pavasara līdaku atsūtīja arī Normunds N. Līdaku, kura svēra 11.5 kG viņam izdevās no Liepājas ezera izmānīt šorīt ap 8-iem no rīta. Kā mānekli viņš lietoja 15 cm garu mīkstgumijas zivtiņas imitāciju.
 
21. 05. 2006.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

moritz :) moritz :) - 25-05-’06 13:12

labdien! vai vareetu man izpaliidzeet ar piekljuvi edgara kurpnieka rakstam “kas ir veblogs (emuaars) un kaa to veido”? diemzheel caur juusu tas man nesanaak… :(

Nevaru palīdzēt, jo vainīga nav mana lapa. Visticamāk, ka interneta lapai, kurā bija izvietots raksts, ir problēmas, un raksts publiski vairs nav pieejams.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.