Informācija spiningošanas čempionāta dalībniekiem

Tikai tiem, kuri ir reģistrēti kā čempionāta dalībnieki!

Sacensības notiks divās Lobes ezera bāzēs - Urti un Aulaki (tās atrodas 5 min. brauciena attālumā viena no otras). Centrālā vieta ir Urti. Pulcēšanās tajā notiek piektdien, 09. jūnijā līdz 20:00. Šajā laikā sāksies pārstāvju sanāksme un izloze, tādēļ uz to ir jābūt vismaz vienam komandas pārstāvim. Izloze noteiks, kuras 11 laivu ekipāžas startēs no Aulaku bāzes.
Bāzes var atrast, braucot pa Veckrapes - Kokneses ceļu, pie ievadceļa uz Urtiem ir zīme "uz Lobes ezeru " zilā (vai brūnā?) krāsā. Karti var redzēt lapā http://www.vzp.gov.lv/doc_upl/Lobes_ezers.doc
Ievērībai - visi, kas izmantos savas līdzatvestās laivas, startēs no Aulaku bāzes neatkarīgi no izlozes, tādēļ laivas jāved tieši uz bāzi Aulaki.
Starta laiks 4:00, finišs 12:00, noslēguma cermonija 13:00 (pārstāvju sanāksme šos laikus var precizēt).
Urtos visi pirms starta drīkstēs pa kanālu šķērsot zāļu joslu, Aulakos visi startēs no laivu piestātnes. Finišējušas skaitīsies tikai laivas, kuras līdz 12:00 būs tieši pie attiecīgās laivu piestātnes.
Par nakšņošanu un iztikas minimumu katram jāparūpējas pašam. Pieejamas būs telšu vietas.
 
06. 06. 2006.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Viesturs Viesturs (Email ) (URL) - 12-06-’06 09:57

Jauks pasākums. Paldies.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.