Lielās Lapzemes alatas bildēs

2005.gada Lapzemes ceļojumā Roberts K. ar dažiem draugiem mērķtiecīgi bija nodevies lielo alatu meklējumiem. Tā kā tuvojas jūlijā ieplānotais šī gada ceļojums tajā pašā virzienā, Roberts atsūtīja dažas iepriekšējā gada trofeju bildes. Lai nākošajiem censoņiem būtu kaut kas, ar ko salīdzināt.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
08. 06. 2006.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

teorija teorija - 09-06-’06 11:16

Bildes un zivis izskatās stipri vilinoši, bet šoreiz par citu tēmu.
Atvaino, ja jau izlasīji manu e-mailu. Mani ieinteresēja jautājums par grimstošajām auklām. Uzrakstīju tev vēstuli, ja vari, paskaidro kas jauns.
Paldies, jau iepriekš.

Ja interesē manas domas par grimstošām auklām, vispirms izlasi divus rakstiņus http://www.fishing.lv/teorija/auklas.htm un http://www.fishing.lv/teorija/fluorkarb.... Varu tikai piebilst, ka parādās arvien vairāk reklāmas, kurās izmantots vārds fluorkarbons, bet pašos produktos ir maz kas no fluorkarbona.
Cenas gan ir kritušās, pie tam auklas ar diametru lielāku par 0.2mm vairāk tiek lietotas sāļūdens copē, tās ir mazāk pieprasītas, tādēļ tās internetā dažreiz var nopirkt pa to pašu cenu, kā parastās monoauklas.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.