jaunumi   contact

LR čempionātā Lobē

Gandrīz ideālos laika apstākļos, ar vispusīgu atbalstu no Lobes ezera apsaimniekotāju un firmas SIA Normark Latvija puses Ogres rajona Lobes ezerā šodien risinājās pirmā Latvijas makšķerēšanas sporta federācijas organizētā Latvijas 2006.gada spiningošanas čempionāta kārta. Tajā piedalījās 31 komanda. Rezultātus šoreiz vienlaicīgi ar meistarību lielā mērā noteica veiksme. Līdaku bija relatīvi daudz, bet pārsvarā tās visas bija zemmēra, t.i. mazākas par 50 cm. Lielu zivju, izņemot Ivetas Milliņas 6 kG līdaku un dažus skaistus asarus, nebija. Veiksmīgāko ekipāžu lomos galvenokārt bija tikai kilogramīgas līdaciņas. Labākā komanda (komandu sastāvā bija divas laivu ekipāžas) bija Kormorāns ar iegūto vietu summu 18 p., otrā vietā - Koknese 1 ar 20 punktiem, trešā - Rapala 2 ar 28 punktiem. Individuālajā vērtējumā organizētāju dāvātās galvenās balvas, pateicoties Ivetas divām līdakām kopsvarā 6,860 kG, ieguva Robinsons 1 komandas ekipāža Iveta Milliņa ar Imantu Kramiņu. Viņi kļuva arī par čempionāta līderiem individuālajā vērtējumā Otrajā vietā - Vecliepāja 1 ekipāža Oskars un Uldis Troika, kuri savāca lomu ar kopsvaru 5.030 kG. Trešajā vietā ar 4,750 kG smagu lomu bija Mērsrags 2 ekipāža Romualds Ribuzuls un Edvīns Pļaviņš.
Izņemot visās sacensībās stabili startējošo Jāņa Strazdiņa un Igora Arahovska ekipāžu, kura šoreiz palika 4. vietā, šoreiz neveicās vairākiem citiem iepriekšējo gada līderiem. Kā daudzi no neveiksminiekiem, kuri palika bez loma, stāstīja, lomos esot bijušas tikai sīkās līdaciņas.
Laivu ekipāžas, kuras guva labākos lomus, redzamas bildēs. Sacensību protokoli.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
10. 06. 2006


four comments

labvelis labvelis - 24-06-’06 15:55

Laba bilde Millina ar airetaju(lidzigi ka Rezekne sieviete ar airi)

Uldim Uldim - 13-06-’06 18:37

Tava ekipāža 41.vietā. Jūsu komanda ar 62 punktiem 18.vietā. Ne asakas

dalībnieks dalībnieks - 12-06-’06 23:39

Zutim. Rezultāti jau ir, tikai nav uz paplātes saliktas visu komandu vietas. Vai tad grūti to izdarīt pašam? Tie visi taču ir starprezultāti, kuri neko daudz neizsaka.

Zutis Zutis (Email ) - 12-06-’06 20:20

Jāni… Kāpēc nav rezultāti komandām????

 
top