« Eiropa un makšķerēšan… | Home | Norvēģijas un Zviedri… »

Eiropas klubu čempionātā.

Ar saviem iespaidiem dalās Agris Ziediņš.
"10-11.jūnijā Horvātijā, Osijekā norisinājās 26.Pasaules klubu čempionats pludiņmakšķerēšanā. Latviju pārstāvēja Team MILO Latvia sekojošā sastāvā:Raivo Bercs, Ints Pelsis, Agris Ziediņš, Agris Ziediņš jun., pieaicināts bija Ainārs Eglītis.
Makšķerēšana notika Dravas upes vecupē pāris km no Osijekas. Rīkotāji speciāli priekš šīm sacensībām bija uzskalojuši krastu, padziļinājuši gultni. Cik esmu piedalījies līdzīgos pasākumos, noorganizēts bija vienkārši perfekti, vienīgais mīnus - laika apstākļi, vienu dienu līst kā no spaiņa, otru saule.
Kas attiecas uz zivīm, treniņu nedēļas sākumā viss likās diezgan normāli - ķērās vidēja izmēra karūsas un mūsu pašmāju vīķe, prognozējamie rezultāti no 3-5 kg 3 stundās. Ja labi ķērās karūsas, tad rezultāts bija ap 10 kg, bet mums tik labi neķērās.
Kā jau pierasts, sacensību dienā viss sagriezās kājām gaisā, visu dienu smagi gāza. Mūsu plāns bija sekojošs - sākumā cenšamies ķert vīķi, pēc tam dziļuma zivis - karūsas un plicīšus. Nostartējām vāji - visi bijām pie beigām, jo karūsas ķērās švaki, bet visas trīs stundas ķert vīķus nepietika apņēmības.
Otrajā sacensību dienā ķērās līdzīgi. Divu dienu kopsummā palikām pēdējā 26.vietā. Īpaši par to neskumstam, jo mūsu komandai tas bija brauciens pēc pieredzes un jaunām zināšanām.
Par uzvarētājiem kļuva Serbijas komanda, otrajā vietā Itālija - Longobardi MILO, trešie - Ungārijas sportisti."
 
26. 06. 2006.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

JK JK - 28-06-’06 12:38

Sveiki!

Vai ir skaidrība par otro posmu, pludiņu makšķerēšanas norisies vietu?(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.