Norvēģijas un Zviedrijas iespaidi

Vakar mūsu nelielā kompānija atgriezās no šī gada garākā ceļojuma, kurš bija veltīts copei Norvēģijas fjordos un Zviedrijā. Detalizētāku informācija un bildes ievietošu tuvākās dienās. Piedalījāmies arī Laplandes Fishing festivālā, tā rezultāti ir redzami lapā http://www.laplandfishing.com/2006_LFF_results.htm. Īsi sakot, - Latvijas spiningotāji šajā festivālā kārtējo reizi nodemonstrēja savu klasi. Spiningošanā galveno balvu izcīnīja tukumnieks Normunds Nordens, bet uzvarētāju saraksta galvgalī ir redzami daudzu mūsu pārstāvju uzvārdi.

Ievietoju uz vietējā servera Norvēģijas daļai veltītu bilžu sēriju. Tajā ir aptuveni 100 bildes ( 6 MB), kuras dod nelielu ieskatu mūsu brauciena pirmajā daļā. Augstākas kvalitātes versiju var redzēt uz flickr.com servera, tai skaitā arī kā diašovu.
 
14. 07. 2006.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

interesents interesents - 17-07-’06 10:42

HA! Zviedri čeham atgriezuši Čehijas pilsonību(vai latvieši atņēmuši Latvijas);-)
Norvēģijas bildes ir, bet kur ir Zviedrijas LFF u.c. bildes:-?

copmanis copmanis - 14-07-’06 18:20

Kā tad gāja Megafoksim? Vai taisnība, ka baigās fišas esot vilcis?
JL izvilka LLF pasākuma lielāko zivi – 7.2 kG smagu un 105 cm garu līdaku. Pārējās bija nedaudz mazākas.

Jonis Jonis - 14-07-’06 13:27

Drīz jau latviešiem vairs tur neļaus piedalīties, citiem nebūs interesanti:-)

Vēl jau nav tik traki. Organizātori joprojām cer, ka beidzot kāds mūs pārspēs. Vienlaicīgi paši brīnās, ka zviedri sevi skaita par lieliem copmaņiem, bet latvieši viņus regulāri apspēlē viņu pašu mājās.

interesents interesents - 14-07-’06 12:42

HA! Čeham piešķīruši Latvijas pilsonību par 2.vietu%-)

Par zviedru “precizitāti” atliek tikai smaidīt, pie tam ne tikai par šo kļūdu. Piemēram, Jānim Stabulniekam laivas tiesnesis pirmajā dienā atlaida atpakaļ un neieskaitīja vairākas līdakas, jo tikai otrā dienā viņam “pieleca”, kā jānosaka zivs izmēru.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.