« Norvēģijas un Zviedri… | Home | Programmas un USB Sti… »

LR čempionāts makšķerēšanā

Šodien Ādažu Vējupē noslēdzās LR čempionāta pludiņmakšķerēšanā 2. kārta. Sacensība bija ļoti sīva, visi līderi orientējās uz mailīšu ķeršanu un lomu svari bija diezgan iespaidīgi. Divu dienu sacensībās individuālā vērtējumā labākais ar iegūtajiem 2 punktiem un 8.570 kG lielu lomu bija Ainārs Eglītis, kurš pašreiz pārstāv Rapalas komandu. Ar tikpat punktiem un 7.490 kG otrā vietā bija viņa komandas biedrs Mārtiņš Markovs. Trešo vietu ar 3 punktiem un 8.140 kG ieguva Salmo komandas dalībnieks Normunds Grabovskis. Tikpat punktu bet mazāks svars bija arī Jevģēnijam Grigorjevam no Maver Sport un Ivaram Celiņam no komandas PBLMS - Preiļi.
Pēc divām kārtām čempionāta līderis ar 5 punktiem ir A. Eglītis, viņam ar 7 punktiem seko G.Grigorjevs un N. Grabovskis.

Komandu vērtējumā šajā kārtā ar 26 punktiem labākā bija komanda Rapala, otrā bija Salmo ar 29 punktiem, trešā - Maver Sport ar 32 punktiem. Čempionāta vadībā ar 55 punktiem atrodas Salmo, 63 punkti ir Maver Sport, 72 punkti komandai Rapala.

Labojums!
Iepriekšminētajos rezultātos, kurus man paziņoja organizātori, punktu summas nav precīzas. Atbilstoši nolikumam ir jāsummē punkti, kuri iegūti katrā no posmiem, nevis katrā no posmu kārtām. Kā redzams no protokola, tas nedaudz izmaina punktu summas. Iznāk, ka pēc divām kārtām čempionāta līderis ar 4 punktiem ir A. Eglītis, viņam ar 9 punktiem seko G.Grigorjevs un N. Grabovskis. (Protokolā ir vismaz viena kļūda, bet tā tiks izlabota pie pirmās iespējas. Jevģēnijam Grigorjevam I posmā jābūt 13 punktiem. J.S.)

Protokols.

Komandu pārstāvji vienojās par izmaiņām kalendārā un nolēma trešo kārtu rīkot septembra otrā pusē, kad Latvijā no starptautiskiem startiem būs atgriezušies visi mūsu vadošie sportisti.
 
16. 07. 2006.

  Seko jaunumiem Facebookfifteen comments

Interesents Interesents - 07-08-’06 14:40

Cienītais jst! Runājot par nolikumu, kas veidots pēc CIPS noteikumiem, tad vērtēšanai jābūt(divu dienu iegūtā punktu summa saskaitās kopā, un pēc tam saskaitās kārtu summas). Kā tad tika vērtēts iepriekšējos gadus, tas bija nepareizi?…….

CIPS nevienas sacensības neorganizē trijos posmos, tātad nav arī attiecīgu noteikumu. Šī sacensību sistēma un arī vērtēšana ir mūsu risinājums. Var tā, var arī citādi. Kā vienosimies, tā notiks. LMSF valde 9.augustā nolēma, ka jāsummē visu kārtu rezultātus.

interesents interesents - 07-08-’06 09:41

Sveiks NG!!! būtu ļoti labi ja tomēr varētu vienreiz saprast kurā vietā, un kad notiks Latvijas čempionāts. Varbūt TU to pieskaņo saviem braucieniem Domāju ka vajadzētu reiķināties ar citiem klubiem, un nelikt domāt ka mums te latvijā viss notiek spontāni( Viens izdomā, un pārējie teciņus pakaļ)HA HA HA Nekas personisks.

Jautājums uzdots nepareizam adresātam. NG nenosaka, kur un kad notiks čempionāts. Ja tev ir kāds konstruktīvs piedāvājums, raksti.
Trešdien, 15:00 notiks LMSF valdes sēde, kurā tiks pieņemts attiecīgs lēmums. Tā ir atklāta, taču, ja kāds grib būt klāt, lai nepietrūktu vietas, iepriekš jāzvana 9517507.

interesents interesents - 07-08-’06 09:31

Labdien jst. Kur var atrast makšķerēšanas nolikumu? ( man liekas ka nolikums no iepriekšējā gada nav mainīts)un šis jaunais izvertējums izskatās pēc spinigošanas nolikuma vērtēšanas!!!

Nolikuma orģināls ir pie manis. Saiti ar nolikumu internetā jau pusgadu var atrast LMSF kalendāra lapā, pareizāk kalendārā. Jābrīnās, ka tev tas ir jaunums, kaut gan tas tevi netraucē par to izteikties.

Interesents Interesents - 03-08-’06 16:05

Sveiks jst mazliet nesaprotu kā ir izvērtēts reitings, pirmo reizi redzu tādu versiju!!! Pēc manām domām 1. Ainārs E.(5 punkti)+svars 2.Normunds G.(7 punkti)+svars 3.Genadijs G.(7 punkti) +svars
Domāju tāpat kā ziemā, vai ne……Ja ir kāda cita versija tad lūdzu atspoguļo. Kā arī ir jautājums vēl par laiku, kā arī vietu kur būs latvijas čempionāta 3 kārta, kā arī par tās izskatīšanu federācijas sēdē, saskaņošanu ar visiem klubiem, jo tomēr sanāk ka viss notiekkā vien organizētājam iegribas(Salmo). Maziņš jautājums kā ir jāatrodas makšķerēšanas kastei, pēc starptautiskiem noteikumiem vai, ka izdomā organizetājs(vēlams iepriekš paziņot)

Par kādu reitinga izvērtēšanu ir runa? Varbūt tu domā par ieņemto vietu pēc diviem posmiem? Ja kaut ko nesaproti, atbildi vispirms meklē nolikumā, pēc tam noteikumos. Ja Ainārs kādā posmā ieņem pirmo vietu, viņš šajā posmā saņem 1 punktu.
Federācijas valdes sēdes ir atklātas, taču aicinu uz tām tikai valdi. Pazvani kādam valdes loceklim, tas pateiks. Notiks tā, kā to lems valde.
Ja kāds ir gatavs kļūt par organizētāju, gaidīšu piedāvājumu. Parasti mēs organizētājiem, kuri cenšas izdarīt visu pēc labākās sirdsapziņas, esam pateicīgi arī tad, ja kādam dalībniekam kaut kas sagādā neērtības.
Organizātoram nav tiesību pastiprināt prasības attiecībā uz platformu vai kastu novietojumu salīdzinājumā ar SN noteikto. Var tikai liberalizēt prasības, visus par to savlaicīgi informējot.

jst jst - 29-07-’06 15:47

Šodien izvietoju Protokola īso variantu.

JK JK - 27-07-’06 19:47

Vai ir cerības tos protokolus redzēt pirms čempionāta beigām?!(devil)

Kā saka cerība mirst pēdējā… Protokolu papīra versija pirms dažām dienām beidzot nonāca pie manis. Palicis tāds sīkums, – uztaisīt elektronisko versiju.
Būtu patīkami, ja nākamājā kārtā kāds, varbūt tu pats, varētu uzņemties šefību un uzreiz izveidot arī elektronisko versiju. Man būtiski uzlabojās dzīve, kad spiningotāju mačos līdzīgā darbā, tikai 3x lielākā apjomā, iesaistījās NN.

interesents interesents - 21-07-’06 12:13

Jautājums kur tad palicis makšķerēšanas kalendārs, vai tiešām JST ir tik ne pedantisks jautājumā par saskaņotu kalendāru.Kas notiek tādā jautājumā ja citas komandas kāds dalībnieks netiek uz patvaļīgi nolikto latvijas čempionāta 3 kārtu( nu jau uz septembra beigām, vai jau oktobrī)
Es domāju ka šo jautājumu, vajadzētu lemt federācijas sēdē,kā arī saskaņojot ar visām komandām….

Kalendārs atrodams turpat, kur tas bija līdz šim. Protams, ka par datumu lems tuvākā federācijas valdes sēde, filozofēt par kādu “patvaļīgi nolikto” ir nevietā un pāragri.

NG NG - 20-07-’06 13:19

Arī SALMO vēl nezin kur notiks 3. kārta, datumi orjentējoši ir 30. 09 un 01.10, patreiz ir piedāvāti varianti, DAUGAVA ap Ogri, Buļļupe, Varkaļu kanāls, ir arī dažas citas versijas.
Sākot no nākošās nedēļas sāksim visu šo vietu apskati, sāksim ar Daugavu.
Bija versija par SALASPILI, par HES dambi, bet slīpais betons atbaida daudzus dalībniekus un arī organizatoriem būtu jānodrošina papildus drošība, tādēļ šis variants tiek atmests.
Tiko būs kaut kāda skaidrība, tajā skaitā par oficiālo pusi(zemes īpašnieki, pašvaldība, incpekcija u.c. kopā septiņi paraksti)tā visi tiks informēti par vietu, laiku un nokļūšanu, līdz 1.09 visam jābūt sakārtotam.

JK JK - 20-07-’06 12:43

Rapala jau tikai uz vīķes vilkšanu var cerēt tikt pie lauriem. tāpēc jau tā arī grib to posmu, kamēr tās ir aktīvas.
Bet protokolus es ar gaidu ar nepacietību. Jāizrēķina cik liels breksi jānoķer, lai pacelu Asari līdz pirmajam trīniekam (h)

statistikis statistikis - 20-07-’06 11:59

ar nepacietību gaidam protokolus. Būtu jau labi ieraudzīt arī pirmās kārtas rezultātus.
kad tiks paziņoti trešās kārtas vieta un laiks? Iznāk ka SALMO zin bet pārējie nē ;-)

NG NG - 20-07-’06 08:09

kaut ko nospiedu nelaikā, tātad , SALMO ir ar mieru atteikties no šī goda, bet ja cienījamā komanda māk tikai tukši runāt, tad …….

Neuztver pārāk nopietni katru ierakstu. Neticu, ka tam, kurš slēpjas aiz nika Rapala team, ir kāds sakars ar šo komandu. Nopietni cilvēki tā nerīkojas.

NG NG - 20-07-’06 08:05

Ja šī nopelniem bagātā un ļoti prfesionālā komanda vēlās organizēt LČ 3. kārtu, SALMO

Rapala team... Rapala team... (Email ) - 19-07-’06 21:01

protokola mi pohodu ne dozdjemsja….. :(
s perenosom sorevnovanij ne soglasen….nu nikak ne katit

Rapala team…???

NG NG - 19-07-’06 09:24

Vai sacensību protokolus ir iespējams dabūt?
Nav miera, visu gribās izskaitļot, varbūt vari vienkārši atsūtīt uz meilu, ja ir kaut kādi iemesli kādēļ tos nevar ielikt šeit.

Protams, ka protokoli būs pieejami. Ceru, ka tie būs manā rīcībā tuvākās dienās.

interesents interesents - 17-07-’06 10:07

Jautājums- Vai visas komandas ir devušas akceptu sacensību pārcelšanai uz septembra otro pusi ??? Gribētos uzzināt ko citas komandas par to domā !!!

Publiski tādus jautājumus parasti neapspriežu. Ja vēlies atbildi uz šadu jautājumu, zvani 9517507.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.