Ribalka Krievijas TV

Valdis H. atsūtīja savas pārdomas par nupat TV redzētu copes raidījumu.

Uzklikšķini!Jāni!
Vakar vakarā skatījos TV Krievijas kanālu RIBALKA. Viņi rādīja filmiņu par copi pie Baikāla ezera. Pati filmiņa bija ļoti vāja, jo to, acīmredzot, bija uzfilmējis kāds pilnīgs diletants. Tā nebūtu ievērības vērta un es to nekad nenoskatītos līdz galam, ja šajā filmiņā galvenie varoņi nebūtu bijuši nez kādi latiši. Tie latiši tiešām savā starpā runāja latviešu valodā un uz makšķerēšanas inventāra bija tuvplānā radzamas cenas Latvijas latos. Tie, latiši, jeb pareizāk tos klaunus butu nosaukt mordastiji latiši, izcēlās ar to, ka ar spiningiem ķēra krimināla izmēra alatītes. Viņi ar baigako rāvienu to kriminālo alatīti meta pa gaisu mežā prom, pēc tam to dušīja un žņaudza, līdz atbrīvoja no āķiem un tad ilgi plātijās ar katru šādu mazzivtiņu.
Galvenā šīs kompānijas autoritāte ķēra tās alatītes sekojoši. Viņam uz spininga ar bezinerces spoli bija piesiets pludiņš. Spinings bija pārveidots par pludiņa makšķeri, kurai āķa vietā bija mākslīgā mušiņa. Šis "specs" sīkās alatītes vilka biežāk par tiem latišiem, viņš runaja krieviski un daudz "umņičal" par alatu ķeršanu. Vispār neredzēts lohisms.

Šajā sakarā nesaprotu, kāpēc mūsu TV vīri Olte un Zveja nepiedāvā krieviem savus raidījumus. Vispār, to RIBALKU Krievijā noteikti skatās daudzi un būtu daudz patīkamāk, ja tur rādītu, piemēram, kā Reinis ķer tās alates Zviedrijā vai jebkuru citu no diezgan normāliem raidījumiem, kurus pēdējos gados ir safilmējuši Vērpe, Olte un Zveja.
 
07. 08. 2006.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

RaimondsB RaimondsB - 07-08-’06 12:05

Valdim H
Šis TV kanāls saucas Ahota&Rybalka, to 24h diennaktī rāda ieksh Baltcom , šo raidījumu redzēju , njā nedaudz palika kauns par tiem Latišiem-pēc makšķerniekiem tas bars neizskatījās.Šis kanāls publiski piedāva pārraidīt arī jebkuru citu copmaņu uzfilmētus materiālus, bet noteiktika krievu val. tā kā ja ir materiāls krieviski var mēģināt .

Bebrs Bebrs - 07-08-’06 11:30

No vēstules nav saprotams vai konkrēti tajā vietā kur makšķerēja alatas ir kādi ierobežojumi uz šīm zivīm, ja tādu nav tad nekas jau nav pārkāpts, ja nu vienīgi copes ētika. Arī mūsu pašu raidījumos agrāk ir redzēts kā patur zemmēra zivis, tas pats lasot “Copeslietas” starp rindām var lasīt kā dažs labs vilcis zivis pāri atļautajam skaitam. Vienkārši ir makšķernieki kuriem nav sāta sajūtas.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.