« European Pike Challen… | Home | Fotoalbūms par mūsu c… »

Kārtējā LMSF valdes sēdē.

Šodien notika kārtējā LMSF sēde, kurā tika lemts arī par dažām jaunām lietām.
1. Pludiņmakšķerēšanas čempionāta 3. posms notiks no 6. līdz 8. oktobrim Valles dīķos. Valde pieņēma lēmumu, ka nolikuma pants, kas skar vērtējumu, ir jāizskaidro sekojoši - kopvērtējumā tiks summēti visos posmos visās kārtās iegūtie punkti. Tas nedaudz mainīs punktu skaitu arī jau esošajos protokolos.
2. Lai dotu iespēju lielākam komandu skaitam piedalīties LR čempionātā un uzlabotu sacensību organizāciju, spiningošanas čempionātā sākot ar 2007. gadu jāizveido otrā līga. Pirmajā līgā paliks 20 komandas. Komandas tiks sadalītas līgās, ievērojot šī gada rezultātus. 2008.gadā līgas mainīsies ar 5 komandām. Detaļas vēl tiks precizētas.
3. Mušiņmakšķerēšanas čempionāts notiks 30. septembrī Gaujā pēc 2005. gada scenārija vienlaicīgi ar MM festivālu.
4. Izlases trenerim N. Grabovskim valde uzdeva līdz 20. augustam precizēt Latvijas izlases sastāvu līdzdalībai 2006. gada pasaules čempionātā zemledus makšķerēšanā, kuram jānotiek decembra sākumā Ķīnā.
5. Pieņēma zināšanai, ka Lietuva un Igaunija sāk arvien nopietnāk domāt par ideju, kuru mēs piedāvājām jau pirms diviem gadiem. Proti, atsevišķos makšķerēšanas sporta veidos, vispirms jau tajos, kur komandu skaits ir neliels, veidot kopīgus Baltijas čempionātus.
 
09. 08. 2006.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

vsa3 vsa3 (Email ) - 16-08-’06 21:30

Mans priekšlikums būtu organizēt lč spiningošanā individuālā ieskaitē[kautvai vienu posmu]Laivā viens dalībnieeks.Dalībnieki no tautas klases 1. līgas [piemēram 1-20 ekipāža].Nolikumu jau var izdomāt,un arīlaivas kuri gribēs piedalīties atradīs.

Piekrītu, tāds variants būtu interesants. Par to LMSF valde arī domā. Jāvienojas tikai par labāko variantu, jo uz katru no 40-50 vietām varētu būt 3-4 pretendenti. Vai sportisti drīkstētu startēt ar savām personīgām laivām? Vai katrā laivā būtu jābūt tiesnesim? Ir priekšlikumi noteikt pietiekoši augstu dalības maksu. Arī variants, kad ņem vērā laivu ekipāžu mačus.
Paskatīsimies, varbūt pēdējā kārtā, kas notiks Babītē, šos jautājumus pārrunāsim.

NG NG - 16-08-’06 08:13

Var redzēt, ka esi atgriezies no komandējuma,
1.punktus skaitīs tieši tāpat kā to darīja līdz šim, ja esi vienas tūres abas dienas novinnējis zonu, bet ar mazāku svaru paliec tikai trešais, tev tomēr tiek skaitīti 2 punkti, nevis 3, kā to dara leiši. Šādi tiek mazināts veiksmīgas izlozes faktors, tiek dota iespēja sakrāt godīgi nopelnītos punktus, paskaiti un sapratīsi kāpēs tika pieņemts šis, jau gadu desmitiem lietotais, variants.
2. Valle atrodas nrtālu no Lietuvas robežas, turpat arī atrodas tie dīķi, no Rīgas kilometri + – 80 , pats tur neesmu bijis un būšu tikai septembra beigās, bet cik zinu no stāstiem, tad raudu un asarīšu tur ir daudz, ja būs silts, tad pavisam reāla ir arī kādas karpiņas cope, saimnieka telefonu vari atrast kaut kur ZIVĒ pie karpu tēmas.

JK JK - 15-08-’06 16:51

“kopvērtējumā tiks summēti visos posmos visās kārtās iegūtie punkti.” Vai tas nozīme, ka neskaitīs iegūtās vietas posmos, bet gan punktus par sektoriem?

Un par tiem Valles dīķiem. Kur tie atrodas? Atradu Valles pagastu, bet tur nevienu ūdeni uz kartes neredzu ar tādu nosaukumu. Pieļauju iespēju, ka tie ir kur citur. Paldies.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.