Testi, testi, testi :-)

Uzklikšķini!Lai gan es un mana nelielā domu biedru grupa neesam profesionāli testeri, tomēr testējamo objektu rinda pamazām aug. Uz auklu testiem rindā jau gaida SIA Salmo un SIA Bresis un Bresis. Iespējams, pēc nedēļas varēšu ziņot par rezultātiem. Arī fluid media pārbaudāmo rinda nez kādēļ aug. Laikam, pārāk maz uzmanības izdodas tai veltīt. Diemžēl, totāls laika bads un dažu testeru izbraucieni tālē zilajā neļauj nopietni pieķerties darāmajam un rindām samazināties. Atliek tikai noslaucīt putekļus, uztaisīt bildītes un pakārtot rindu. Arī šodien parādījās jauns pretendents (uzklikšķinot uz mazās bildītes to var apskatīt profīlā), kurš grib izpelnīties mūsu kvalitātes zīmi. Zinot, ka priekšā ir brīvdienas, grib apiet rindu un, laikam, cer, ka viņu pārbaudīs pirmo. Cienu tādus optimistus, tie ir pelnījuši, ka tos neaizmirst pat brīvdienās. Jāatzīstas, - tā tomēr ir Ventas praida inspirēta rindas pārbīde. Kas tur bija, sapratīs.
 
25. 08. 2006.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

mirtins mirtins - 25-08-’06 21:34

protams, kas gan pārējiem atlika…. Vieplis sēdēja uz užavnieka, bendēja zarnu traktu un nelaida nevienu klāt. Citi tajā laikā dziedējuši brūces ar ko dzidrāku un mazāk putojošu:-p

hm hm - 25-08-’06 21:12

Laikam tas užavnieks būs jāmet pie mals. Izrādās ir arī citi padzērieni.:))

KAspars KAspars - 25-08-’06 20:13

Jā, komentāru nav…(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.