Kaņiera rekordkarūsa

Uzklikšķini!Lai gan sezonas sākumā izskanēja bažas, ka iepriekšējā ziemā Kaņiera ezers ir stipri cietis un daudzas zivis ir gājušas bojā, sezonas laikā tas neapstiprinājās. No šī ezera diezgan bieži tika saņemtas ziņas par ievērības cienīgiem lomiem. Kārtējo pierādījumu atsūtīja Jevģēnijs Nikuļins, kurš iesūtījis pieteikumu par jaunu karūsas rekordu.

Ziņas autors 2. septembrī ap 8:30 minētajā ezerā ar parasto pludiņmakšķeri, izmantojot 0.22 mm auklu, āķi Nr.6 un sarkano tārpu kā ēsmu, nomedīja 3.150 kG smagu un 48 cm garu parasto karūsu. Iepriekšējais rekords bija 2002. gadā noķertā 2.08 kG smagā karūsa.
 
04. 09. 2006.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

Bebrs Bebrs - 06-09-’06 19:27

Karūsa ir milzīga, domājams rekords labu laiku netiks pārspēts.
JST
Gribētos uzzināt Jūsu domas par to LM principu, kāds ir izveidojies Ventā. Licences ir 2 veidu – lašveidīgo un pārējo MN atļauto zivju. Es apskatīšu to kā es to redzu no sava, vimbu makšķernieku viedokļa. Licences cena bija 20 Ls, 40 % no tās jeb 8 ls aiziet zivju fondam, kas cerams lielākā daļa atgriežas Ventā kā ielaistie zivju mazuļi. Lasot “Zivsaimniecības gadagrāmatas”(atvainojos, ja neprecīzi atceros nosaukumu) pēdējos 5 izlaidumus es apskatot tabulu kurā uzskaitītas Ventā ielaistās zivis redzu tikai lašus un taimiņus. Saīsinot visu ķēdi sanāk, ka es makšķerējot vimbas un citas zivis palielinu lašveidīgo populāciju, bet vimbas, kuras saskaņā ar LM nolikumu ir atļauts noķert vairāk kā MN noteikts – 7 gab, pavairotas netiek. Pēc manām domām nepareizi un neloģiski.
P.S. Ventā patlabam salīdzinot ar citiem iepriekšējiem rudeņiem ir salīdzinoši augsts līmenis, izskatās ka būs lašiem labs nārsts.

Nezinu iemeslus, bet tu esi iesprūdis pašizdomātā strupceļā. Nez kādēļ tu esi iedomājies, ka nauda, kas iekasēta par vimbām, jāveltī vimbu tēmai, bet nauda, kas iekasēta par lašiem, jāveltī lašiem. Vienas sīkas organizācijas ietvaros, tas tā nenotiek. Savu naudu katra firma tērē, kā viņai tas labpatīkas. Valsts, savukārt, tērē to zivju atražošanai, kurām tas visvairāk ir nepieciešams. Ienākuma avoti un izdevuma virzieni var atšķirties, un tur nav nekā neloģiska.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.