jaunumi   contact

« Ziņas no pēdējām sace… | Home | Spiningošanas sacensī… »

Sezonas noslēguma sacensības.

Četras Latvijas makšķernieku izlases komandas šonedēļ Portugālē uzsāk cīņas Pasaules 2006.gada makšķerēšanas sporta spēlēs. Latvija ir pārstāvēta karpu makšķerēšanā, melno asaru spiningošanā, foreļu spiningošanā un makšķerēšanā ar pludiņmakšķeri.
Arī Latvijā risināsies svarīgi notikumi - septembra beigās un oktobra sākumā izšķirsies, kas būs šī gada čempioni četros makšķerēšanas sporta veidos.

23.septembrī Mērsragā notiks Latvijas čempionāta sacensības spiningošanas divcīņā. Spiningošana notiks no laivām Engures ezerā, pēc tam mērķī mešana laukumā.
Nolikums.

30. septembrī Siguldā tradicionālā festivāla ietvaros nu jau 10 gadu pēc kārtas tiksies visi vadošie Latvijas un kaimiņvalstu mušīņmakšķerēšanas speciālisti. Līdztekus apmācībām un demonstrējumiem Gaujā pie Siguldas risināsies arī kārtējais Latvijas mušiņmakšķerēšanas čempionāts. Interesenti var iepazīties ar nolikumu.

Makšķernieki savas sezonas pēdējās sacensības aizvadīs Valles dīķos, kur 7.-8. oktobrī risināsies Latvijas pludiņmakšķerēšanas čempionāta trešais posms.

Oficiālo sacensību 2006. gada sezona noslēgsies 15. oktobrī, kad Babītē notiks spiningošanas čempionāta trešais un izšķirošais posms. Ja laika apstākļi atļaus un Babīte neaizsals, 21. oktobrī iecerēts Babītes ezera sezonas noslēgumam veltīts spiningotāju pasākums.
 
11. 09. 2006


One comment

atkal atkal - 11-09-’06 17:17

“Oficiālo sacensību 2006. gada sezona noslēgsies 15. septembrī, kad Babītē notiks spiningošanas čempionāta trešais un izšķirošais posms.”
visdrīzāk jau oktobrī
Paldies.(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top