Nedēļa Krievijā

Laikā no 13.septembra līdz 20. septembrim pēc žurnāla "Ribolov - elite" ielūguma viesojos Krievijā. Vispirms Maskavā, kur šī žurnāla organizētajā interneta konferencē atbildēju uz man adresētajiem internetā iesūtītajiem jautājumiem. Pēc tam ciemojos pie Volgas pietekas Ahtubas izvietotajā bāzē "Uspech", kur galvenā tiesneša lomā piedalījos žurnāla "Ribolov - elite" organizētajās Oskara Soboļeva piemiņai veltītajās trofejas zandartu sacensībās. Sacensības notika ar neredzēti lielu balvu fondu, tajā bija 1 miljons rubļu. Uzvarētāja komanda, kura sastāvēja no diviem civēkiem, saņēma makšķerēšanas sacensībām iespaidīgu summu - 500 tūkstošus rubļu. Piedalījās tikai Krievijas komandas. Vienīgais izņēmums bija latviešu ekipāža Rita un Normunds Grabovski. Diemžēl, uzvarētāju lauri viņiem gāja secen. Iespaidu ( un bilžu ) ir pietiekoši daudz, pacentīšos tuvākajā laikā tajos dalīties ar šīs lapas apmeklētājiem.
 
21. 09. 2006.

  Seko jaunumiem Facebookeight comments

valdis valdis - 27-09-’06 16:54

???
Reti skatos Oltes raidījumus, varu teikt ainaviņas ir kā nākas, bet ausīs duras juceklīgie teksti. Par noteikumiem reizēm kaut kas galīgi nesaprotams. Kas traucē raidījumā uzaicināt kādu zinosu speciālistu?

??? ??? - 26-09-’06 11:12

Pēdējā Oltes TV raidījumā dzirdēju, ka Portugālē pasaules copes mačos piedalīja Latvijas makšķernieku asociācijas komanda. Kas tā tāda par komandu? Kaut kā nav dzirdēts par tādas komandas esamību.

Tādas komandas nav. Pat ja tāda būtu, tā nevarētu Latviju pārstāvēt pasaules čempionātos, jo nav LMSF sastāvā. Dīvaini, ka M. Olte nezin, kādu komandu viņš pārstāvēja Portugāles sacensībās.

plakenes plakenes - 25-09-’06 22:54

Un veel. Vareeja tacc uzrakstiit kaa tad muuseejie tai Krievijaa gaaja, es saprotu ka nebij 1., bet varbuut 2 ? :)

Sacensībās tika noskaidroti tikai četru godalgu ieguvēji. Trīs smagāko kopējo lomu īpašnieki un lielākās zivs īpašnieks. Godalgoto vidū NG nebija, pārējās vietas netika fiksētas. Tādos gadījumos pieņemts, ka pārējiem n dalībniekiem tiek piešķirta tīkamā 4. vieta.

plakenes plakenes - 25-09-’06 22:50

Varu… ja protams gribi.
Es sapratu, ka zandartu sacensiibas, taatad uz spinigu?
Ja taa, tad kapeec brauca Sensas meistari nevis kaada muusu spinigotaaju “izlase”? Tipa vareeja braukt kam sirds kaarojas vai kaa? Vienkaarssi cereeju rakstaa izlasiit to, ja jau pieminat ka bija tikai G…

Tās bija , tā sauktās, privātās sacensības, kurās startēt varēja katrs, kuram sirds kāroja, pareizāk, kurš samaksāja dalības naudu. Tām nebija nekāda sakara ar valstu izlasēm. Pieminēju NG un RV tikai tāpēc, ka viņi no Latvijas bija vienīgie, kuri tajās piedalījās.

plakenes plakenes - 21-09-’06 19:29

Sensas…

Nesapratu tavu mājienu. Ja vari, pasaki visu skaidrāk.

JK JK - 21-09-’06 11:06

Nu kā tas ir iespējams? Galvenais tiesnesis letiņš, bet laurus letiņi neplūc. Nu nav kaut kas tur kārtībā! (angel)
GT, acīmredzot, vāji pildīja savus pienākumus…:-)

RaimondsB RaimondsB - 21-09-’06 10:07

Sveix pāris vārdos , kāds Volgā līmenis, laika apstākļi utt.
p.s. pats braucu uz 2 nedēļām nākampiektdien.

Ja brauc uz sazāniem vai citām baltajām zivīm, tad viss ir OK. Daudz ko iespaido vieta, kurp brauc. Ūdens līmenis šogad ir neredzēti zems. Laika apstākļi mainīgi, bija dažas stipri vējainas dienas, kuras nomainīja maigs laiks. Nezin kāds laiks būs pēc divām nedēļām.
Plēsīgās zivis bija izteikti neaktīvas, tām īstais laiks būšot oktobra beigās. Visu īsā komentārā uzrakstīt nereāli, pēc nedēļas būs arī papildus jaunākā informācija.

interesents interesents - 21-09-’06 09:12

krievija, ne krievija, bet kur ir informācija par Portugāli?

Zinu tikai, ka pie manis tās nav.:-)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.