« fishing.lv statistika… | Home | Ziņas no Babītes. »

Spiningošanas sacensības Mērsragā.

Šodien Mērsragā notika Latvijas čempionāts spiningošanas divcīņā. Uzrādot labākos rezultātus abās disciplīnās - spiningošanā un mērķī mešanā, čempiona nosaukumu individuālajā vērtējumā izcīnīja Ainārs Eglītis, kurš no šī gada pārstāv komandu "Rapala". Spiningošanā viņa loms bija 7.64 kG, mērķī mešanā 88 punkti. Sudraba medaļu ieguva Romualds Ribuzuls no Mērsraga komandas. Viņa rezultāts bija 7.50 kG un 72 punkti mērķī mešanā. Bronza - Jānim Strazdiņam no komandas "Daiva-Foks", kura loms bija 4.79 kG un 86 punkti mērķī mešanā.
Sieviešu konkurencē pēc ilgāka pārtraukuma uzvaru izcīnīja Ināra Koha no "Daiva-Foks", otrā vietā Inese Bernāte no Mērsraga komandas, trešajā - Maija Vorslava no "Rīgas vaļi".
Komandu vērtējumā uzvarētāja kausu ieguva komanda "Rapala".
Sacensību dienas rīts bija silts un miglains, vēlāk parādījās saule un valdīja gandrīz pilnīgs bezvējš. Dalībnieki devās ezerā 6:00 un spiningoja līdz 12:00. Ūdens līmenis ezerā, salīdzinot ar vasaras zemo līmeni, bija nedaudz augstāks, tas ļāva iebraukt arī daudzos seklākajos rajonos. Lomos pārsvarā bija 1 - 2 kG smagas līdakas, dažiem arī relatīvi sīki asari. Lielu eksemplāru, diemžēl , nebija. Dalībnieki sūkstījās, ka lielās, nez kāpēc, visas bija norāvušās. Ēdelīgus asaru barus nevienam nebija izdevies atrast.

Rīta pusē uz īsu brīdi biju iebraucis ezerā Bebru bāzes rajonā. Pirmo reizi Engures ezerā izmēģināju savu klasisko šūpiņu - izrādījās, tas perfekti spēlē pat visseklākajās vietās. Arī zivīm tas, acīmredzot, izraisīja interesi. Piemēram, viena līdaka tam neatlaidīgi uzbruka kādas trīs vai četras reizes, kamēr uzķērās uz āķa. Mans loms - pāris 50 un 55 cm garas līdaciņas un skaisti ruduļi ar mušiņmakšķeri.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
23. 09. 2006.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

Jonis Jonis - 28-09-’06 15:51

Varbūt varētu dabūt sacensību protokolu?
Paldies.

JK JK - 25-09-’06 08:22

Ainārs tai bildē diez ko laimīgs neizskatās (h)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.