jaunumi   contact

« Aicinām piedalīties!… | Home | Latvijas čempionātā p… »

Mušiņmakšķernieku festivāls 2006

Vakar Siguldā risinājās gadskārtējais mušiņmakšķernieku pasākums. Jau 10-to gadu pēc kārtas. Tā ietvaros makšķernieki pārbaudīja savas spējas atklātajā Latvijas mušiņmakšķerēšanas čempionāta, kā arī Rīgas mušiņmakšķernieku kluba (RMK) balvas "Sudraba spura" izcīņas sacensībās. Ar nomedītajām 7 alatām un iegūtajiem 4668 punktiem par Latvijas 2006.gada čempionu kļuva Andris Norītis. Otrajā vietā daudzkārtējais šo sacensību uzvarētājs Andris Dolženko ar 8 zivīm un 3670 punktiem. Trešajā vietā ar 5 zivīm un 3159 punktiem palika Māris Bērziņš. Andris Dolženko izcīnīja arī RMK balvu "Sudraba spura". Veikala "Forelīte" dāvāto balvu par lielāko zivi ar 30 cm garu alati ieguva Mārtiņš Adrickis.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Festivāla dalībniekiem, kuri nepiedalījās sacensībās, bija dota reta iespēja vērot mušiņmakšķerēšanas metienu demonstrējumus un piedalīties apmācībā, kuru vadīja FFF sertificētie instruktori Reinis Rutkis un Egils Collenkopfs. Dažādo triku metienu izpildē viņi rādīja tiešām augstas klases paraugus. Festivāla dalībniekiem, tas nodrošināja interesantu nodarbi visas dienas garumā.
Kā vienmēr festivāla ģenerālsponsors bija firma SIA "Salmo", bet balvu fondā nopietnu ieguldījumu deva arī SIA "Zilgalvis un Co".
 
01. 10. 2006


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top