« LJ festivālā Babītē… | Home | Rekordsalate »

Labākie spiningotāji noskaidroti

Šodien ar Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas spiningošanas čempionāta 3. kārtas sacensībām beidzās oficiālo sacensību 2006.gada sezona. Uz starta izgāja 31 komandu 62 laivu ekipāžas. Diemžēl, savas korekcijas ienesa laika apstākļi - visu dienu pūta stiprs ziemeļu vējš, kura ātrums brīžiem sasniedza 15-18 metrus sekundē. Daudziem tas bija smags pārbaudījums, jo vairāk bija jādomā, kā noturēties pret vēja brāzmām un savlaicīgi sasniegt finišu. Par smagajiem copes apstākļiem liecina tas, ka puse no visām laivām atgriezās bez loma. Šajā situācijā kārtējo reizi savu meistarību nodemonstrēja "Daiwa - Fokss" ekipāža Jānis Strazdiņš un Igors Arahovskis, kuri finišēja stundu pirms noteiktā laika un pie tam ar dienas rekordlomu - 6 līdakām ar kopējo svaru 10.240 kG. Otro rezultātu 6.480 kg uzrādīja B&B cope ekipāža Edgars Bresis un Kristīne Māklere. Trešie ar 4.380 kG smagu lomu bija Normunds Nordens un Kaspars Miltiņš no "Daiwa - Fokss".Uzklikšķini!Uzklikšķini!
P.S. Protokols.
 
15. 10. 2006.

  Seko jaunumiem Facebookeigthteen comments

garāmejot garāmejot - 23-10-’06 16:14

Citāts no Aktualitātes otrajā nedēļā notiks LMSF gadskārtējais sezonas nobeiguma pasākums, tā norises laiks tiks paziņots tuvākajā laikā.
Vai drīkst uzzināt, kas ir tie izredzētie kam pasākums būs domāts. Vienkārši kādiem makšķerēšanas L čempionātu dalībniekiem, L čempionātu godalgoto vietu ieguvējiem, tikai komandu pārstāvjiem,kas ir LMSF sastāvā , vai citādi?

Izredzētie parasti ir LMSF sastāvā esošo biedru (juridisko personu) pārstāvji, čempionātu uzvarētāji, sponsoru pārstāvji, atbalstītāji. Vārdu sakot, visi, kuri saņems ielūgumus.

starp citu starp citu - 19-10-’06 14:15

Atvainojos, ka iejaucos jūsu “auglīgajā” diskusijā. Paskatoties protokolu man radās jautājums: pēc kādiem kritērijiem kopvērtējumā ekipāžām godalgotā “3” vieta piešķirta Bukam ar Raciborski, nevis Kristīnei ar Bresi?

Vienādas summas gadījumā priekšroka ir ekipāžai (komandai) ar lielāko kopīgo noķerto zivju svaru.

garāmejot garāmejot - 19-10-’06 12:59

Apsveicu uzvarētājus!:-)
Kašķis ne par ko:-?
Zem komandu bildes – 2007.g. labākie – Lai piepildās!;-)

kristīne kristīne - 19-10-’06 12:30

Igors ir mans brālis un es ar viņu lepojos!!!!!!!!! Visi tikai kasās par komandas nosaukumu, bet komanda sastāv no cilvēkiem un savu uzvaru ir pelnījuši!!!!!!!

COPMANIS COPMANIS (Email ) - 18-10-’06 20:09

LABVELIM -PAR BĀŠANOS CITU KOMANDU LIETĀS TIESĀM VAJAG IZD….UN VISPĀR LAIKAM ESI GALĪGS IESĀCĒJS VAI NU ARĪ BRIESMĪGI PĀRGUDRS.NE ASAKAS.

labvelis labvelis - 18-10-’06 17:19

Vai tad ir kads oficialais ligums ar daiwu ka var kopigi ar kautkadu foxsu mikseties komandas nosaukumu tas jau nav oficiali es ta domaju ja ta tad par citas firmas nosaukumu izmantosanu vajadzetu izd………..skaidri jasmejas nevar pasi nosaukumu izdomat.

Aldis S. Aldis S. (Email ) - 18-10-’06 15:15

Paldies Jāni, ka izlaboji Daiwa. Ja ir ieviesusies kāda kļūda, ņemu vainu uz sevi. Lūdzu izlabo arī Kormorānu uz Cormoran. Un pavisam pareizi ir Daiwa- Fokss. Paldies. Ar cieņu, Aldis S.

OK

labvelis labvelis - 18-10-’06 07:33

Ar Daiwu tiem foxsiem tas ir tiesais sakars jo citi sportisti tapatas ka perkamas sievietes blandas no vienas komandas uz otru mekle labaku vietu nevizojot pasiem kautko nopietnu izveidot un but pasiem patstavigiem.

??? ??? - 17-10-’06 22:02

labvēlim. Tu taču negribi apgalvot, ka nopietna firma nosaukta maitasputna vārdā?! :-)))

Labi, vienojāmies, ka visus nosaukumus rakstīsim kā tas visu sezonu ir ierakstīts protokolā, proti, tā, kā man tos kādreiz pieteica Aldis S. Ja Aldim S. kā īpašniekam būs citas domas, pacentīšos tās ievērot.

Cik daudz emociju var radīt ar apzinīgi pielaistu sīku neprecizitāti tekstos. :-)

??? ??? - 17-10-’06 21:59

Ja jau muldam tad pa visu naudu… Kāpēc tur ar Daivu ir iepīts Fox? kā tas jāraksta Foks, Fuchs, Fox vai Fokss? ;-)

jancis jancis (Email ) - 17-10-’06 21:17

lasītājam:par nožēlu jums cienītais,komanda nav nosaukta putna vārdā bet lielas un nopietnas firmas vārdā :Cormoran:kura jau makšķerēsanas preču tirgū dzīvo vairak par 25 gadiem.Un ne jau velti Daiwa ar viņiem sadarbojas austrumeiropā,un abu firmu logo ir uz viena kataloga

novērotāja novērotāja - 17-10-’06 17:41

Par Daiwa nav šaubu- firma ir zināma- kauns tiem, kuri sevi pieraksta pie makšķerēšanas sporta federācijas vadības un nekorekti uzrakstījuši komandas (arī firmas un zīmola) nosaukumu, bet neatzīst un nelabo savu kļūdu! :(
Par Kormorānu patiešām var strīdēties…
Es sacensībās nebiju, bet apskatot bildes var redzēt, kas rakstīts uz zilajām un melnajām cepurēm…- Daiwa.

labvelis labvelis - 17-10-’06 16:30

Ta sauc maitas putnu kas izrij nenormali zivju krajumus un ar kuru jacinas ka ar sergu.

lasītājs lasītājs - 17-10-’06 16:17

jancim
Kāpēc tu esi ieciklējies, ka Kormorāns ir firmas nosaukums? Tā sauc putnu, bet komanda nosaukta nopietna putna nevis kādas sīkas firmeles vārdā.:-)

Jancis Jancis (Email ) - 17-10-’06 12:52

Laikam jau sekretārs ir kļūdījies… Domāju, ka katrs, kurš ir kaut nedaudz sasitīts ar makšķerēšanu vai par to interesējas, zin, kas ir Daiwa un Cormoran. ??? Firmu nosaukumi netulkojas un nelatviskojas- tā tas ir visā pasaulē.
Varbūt Jūs latviskojat arī, piemēram, automašīnas Peugeot nosaukumu? Latviski sanāk interesants variants!!!

labvelis labvelis - 17-10-’06 09:12

Labi nosieties ir puse no uzvaras ?

jancis jancis (Email ) - 16-10-’06 19:24

daiva rakstās-DAIWA kormorans-CORMORANS

Gan daiva, gan kormorāns rakstās kā uzrakstīts.:-)
Daiva ir latviešu valodas vārds, DAIWA ir firmas nosaukums….Izrunā abus vienādi. Varbūt komandas nosaukuma autori gribēja izmantot latvisko vārdu, varbūt sekretārs ir kļūdījies… Ne vienmēr katrs vārds ir svešvārds, kurš būtu jāatkārto ar orģinālvalodas burtiem. Lai cik jocīgs nebūtu komandas nosaukums un tā izruna, tikai nosaukuma autors var noteikt tā rakstības veidu.

laucinieks laucinieks - 16-10-’06 08:49

Kur var redzēt pēdējās kārtas protokolu?(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.