Laši iet uz nārstu

Aplūkojot atskaites par lašu vaislinieku zveju Ventā un Daugavas baseinā, var secināt, ka neskatoties uz vēlo lašu iešanas sākumu, upēs pēdējā nedēļā ienākuši samērā daudz laši. Acīmredzot, vējainais laiks un arvien vēsākais ūdens ir nopietni atdzīvinājis viņu pārvietošanos uz nārsta rajoniem.
Nelielu informāciju par šo tēmu un "tikai" 26 mB smagu, bet skaistu videoklipu atsūtīja arī Bebrs. Lūk, ko viņš raksta:
"Šogad Ventā laši ir vairāk nekā iepriekšējos rudeņus un lejpus vecā Ventas tilta seklumā smuki var redzēt kā laši iet uz augšu, viendien nostāvot upes krastā 30 min. es augšupejot saskaitīju 20 lašus apmēram no 3-12 kg."
Videoklips.
 
30. 10. 2006.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

ventiņš ventiņš - 01-11-’06 14:30

Čomi klāstīja, esot runas, inspektoriem dots pastiprināts uzdevums sekot cik likumīgi zvejnieki ķer vaisliniekus Daugavā. Ventas brakari viņiem pie vienas vietas, svarīgi ir ziņot ka specuzdevums tiek pildīts. Arī akcijas naudas jau esot iztērētas Rīgā, mūsējiem esot palikusi tikai smaciņa.

mailītis mailītis - 01-11-’06 12:45

Laši varbūta arī iet, bet no viņiem ļoti nedaudzi pagūs nonārstot, jo tas kas šogad Ventā notiek, maigi izsakoties ir arprāts, zemā līmeņa dēļ vietējie un ne tikai cemerē bet, dur un sit uz nebēdu!!! Diemžēl!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.