« Cope Latvijas TV | Home | UK Carp Fishing Secre… »

Baltijas līga un 2007.gada kalendārs

10. novembrī Rīgā viesojās mūsu kaimiņvalsts Lietuvas makšķerēšanas sporta līderi. Turpinājām pirms diviem gadiem uzsāktās sarunas par Baltijas līgas izveidi. Kaimiņi ir sarosījušies, - gan lietuvieši, gan igauņi ir gatavi piedalīties nekavējoties, interesi izrāda somi un poļi. Lai sāktos konkrētāka rīcība, vienojāmies, ka jau 2007.gadā organizēsim Baltijas līgas sacensības vismaz divos veidos - zemledus makšķerēšanā un pludiņmakšķerēšanā. Šo sacensību termiņi ir iestrādāti arī kalendārā, taču nolikumi vēl jāsagatavo un to galīgie varianti vēl jāapspriež (un jāratificē) katrā no dalībvalstīm. Galvenie principi par kuriem vienojāmies - 2007.gadā ziemā katrai valstij paredzētā kvota ir 5 komandas, vasarā - 3 komandas, sacensības notiek pēc starptautiskajiem noteikumiem. Dalībvalstis pārstāv viena organizācija, tā pati, kura pārstāv valsti starptautiskajā federācijā.

Tā kā Latvijas Sporta federāciju padome visu sporta federāciju kalendārus gaidīja līdz šodienai, lielā laika trūkumā vakar izdevās nobeigt arī LMSF valdes sagatavoto 2007.gada makšķerēšanas sporta sacensību kalendāru. Pacentos ņemt vērā visu esošo informāciju, taču daži organizētāji un sacensību vietas vēl tiks precizētas. Šobrīd kalendarā vēl nav iestrādātas 2. līgas spiningošanas sacensības, gaidu priekšlikumus no atbildīgā organizātora MK Marlins. Gaidīšu arī citu LMSF biedru piezīmes un priekšlikumus, lai mēneša laikā veiktu visus iespējamos precizējumus.
 
15. 11. 2006.

  Seko jaunumiem Facebookseven comments

Martins Martins - 27-12-’06 16:35

Nestrada pirmie divi linki sacensibu kalendaaraa :( gribetos izlasit nolikumus utt. Varbut JST varetu izlabot sho kljuumi? Paldies!

Linkos ir tikai nolikumiem rezervētās adreses, kurās tiks izvietots nolikums. Nolikuma vēl nav – nevaru to nobeigt, jo nezinu, kurā vietā būs ledus. Pārējais viss ir atspoguļots manā informācijā un diskusijās.

erudzi erudzi - 23-11-’06 17:09

Var būt varētu lūgt Jūsu komentāru pēc kāda principa notiks vērtēšana abās līgās LR ziemas čempionātā. Vai komandām, kuras turpina cīņu pirmajā līgā, pirmā posma izcīnītie rezultāti tiks ieskaitīti visu 3 posmu kopvērtējumā, vai arī tikai sekojošajos divos posmos noskaidros 1 līgas rezultātus. Vai 2 līgas finālā sektoros vienlaicīgi ies jaunieši kopā ar 2 līgas dalībniekiem?

Visi nolikumos ietilpstošie jautājumi vēl tiks apspriesti, tikai pēc tam varēšu komentēt.

JK JK - 22-11-’06 15:38

Ja pareizi saprotu kalendāru, tad Baltijas līgā būs viens čempis ziemā un vasarā būs 2.posmi?
Ziemā būs viens, vasarā -trīs posmi. Bat tās ir tikai idejas, lēmumi vēl tikai sekos.

NG NG - 21-11-’06 08:40

Tieši tāpat kā tas ir darīts līdz šim, pēc iepriekšējā gada LČ rezultātiem un trenera ieskatiem, ja kāds no vadošajiem sportistiem vai viņu klubs nevar (priekšapmaksa) apmaksāt dalību, dzīvošanu u.t.t., tad dalība izlasē tiek piedāvāta nākošajam pēc reitinga vai arī kādam citam no perspektīvajiem sportistiem. Jebkurā komandā ir jābūt komandas garam un vienotībai, tas noteikti jāņem vērā, jo pirms sacensību saspringtajā gaisotnē jebkuras iekšējās nesaskaņas var izraisīt lielu kašķi labākajā gadījumā, tāpēc veidojot komandu noteikti ir jāņem vērā psiholoģiskā saderība, tas izskaidro faktu, ka vienās vai otrās sacensībās nepiedalās kāds no vadošajiem sportistiem. Viens gan ir skaidrs, noteikti jāievieš kaut kādi noteikti kritēriji kurus neizpildot sportists nedrīkst pārstāvēt valsti EČ un PČ, tajā skaitā arī klubu čempionātos, vai tā varētu būt vismaz 3. vieta LČ komandai un teiksim pirmais 15.(nieks) individuāli vai citi, ir apspriežams.
Līdz manīm nav nonākusi neviena sūdzība par to, ka kāds ir ļoti gribējis būt izlasē un nav ticis, bieži vien ir tieši otrādi, arī šogad uz Portugāli vajadzīgo cilvēku skaitu salasīja tikai pēdējā brīdī. Ja runa iet par priekšā stāvošo Baltijas līgu, tad tur ir pavisam vienkārši, ņemam pirmās piecas komandas pēc pagājušā gada reitinga, ja kāda komanda ir pajukusi vai stipri mainījusi sastāvu, tad vietā nāk nākošā no saraksta, BET pēc komandas ieskatiem uz šīm sacensībām drīkst papildināt komandu ar sportistiem no citām komandām, sevišķi aktuāli tas būs vasarā, pirmkārt jau tāpēc, ka patreiz izskatās, ka arī pie mums no aprites izkritīs divas komandas, tādēļ ja par pirmajām divām komandām, kas piedalīsies Baltijas līgas sacensībās vasarā šaubu nav, tad trešā komanda varētu tikt sakomplektēta no 3 komandu sportistiem, LMSF ir tiesības ietekmēt komandu sastāvu visās sacensībās, kur runa iet par valsts prestižu.

noris noris (Email ) - 20-11-’06 18:46

LMSF komplektēs komandas startiem starptautiskajām sacensībām un čempionātiem?

einis einis - 16-11-’06 18:21

Man atkal ir jautājums. Drīz līdzināšos padomju laiku kāpēcītim) Pēc kādiem noteikumiem, vai rezultātiem ziemas mačiem Baltijas līgā tiks pieteiktas šīs piecas komandas.

Vispārpieņemts ir princips – priekšroka ir labākajām komandām, ja kāda neizmanto šo priekšrocību, tās vietā stājas nākošais kandidāts.

Roberts Šiliņš Roberts Šiliņš (Email ) - 16-11-’06 14:52

06.01. Mērsraga kauss – individuāli(tautas klase)Pļavu ezers.
27.01. Kurzemes kauss – individuāli, komandām Talsu ezers, viena liela zona.
24.02. Mērsraga kauss – individuāli,komandām- 3cilvēki(meistarklasē) Sasmakas ezers 2×3stundas.
10.03. Pavasara kauss – individuāli(tautas klase) Vandzenes “Zemeņu dīķis”.
Sacensību sākums 9.00
Dalības maksa 2Ls no cilvēka
Reģistrācija no 8.00-8.45 sacensību vietās

P.s. Var būt izmaiņas ja ir nepiemēroti ledus apstākļi.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.