Rudens neatkāpjas

Uzklikšķini!Visu pēdējo nedēļu dienā āra temperatūra Rīgas reģionā bija +8 - 10°C Kā informē daži mēdiji, šis rudens ir siltākais pēdējos 70 gados. Iespējams, tādēļ vēl joprojām nav arī parasti izteiktās copes aktivitātes pirms ūdeņu aizsalšanas. Novembra lomi šogad bija ļoti svārstīgi pat tādos bagātos ezeros kā Engurē, Burtniekā un Liepājā. Brīžiem labas ziņas, tad atkal gandrīz visi paliek pa nullēm. Meteorologi gan sola, ka nākošnedēļ laiks paliks aukstāks. Gaidīsim, kādas izmaiņas tas atnesīs.
Tā kā regulāri parādās interese par zivju audzēšanas tēmu, ar A. Mitāna laipnu atļauju ievietoju viņa rakstu "Zivju barība un barošana"
 
03. 12. 2006.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

copmans copmans - 15-12-’06 08:21

Nupat brokastīs redzēju JST un arī Birkovu. Birkovs gandrīz kā apvērsumu sola, situācija esot galīgi sūdīga, pārvalde un pašvaldības neko nedarot, Kalvītis ar sola palīdzību. Asociācija esot tā kas rūpējās par zivīm. tas pats vakar tikai sacukurotāk skanēja no Oltes copes raidījuma.

Sola apvērsumu? Ja solītu, ka panāks, lai tūlīt pēc 1. janvāra seko 2. janvāris, tam gan es ticētu.

breksis breksis - 14-12-’06 19:05

Pirms kāda laiciņa tu ieminējies par savu Foresteru. Vienam manam paziņam varētu būt stipra interese par to lietu. Vai tas SF vēl ir pieejams?

Nē, nupat vairs nav pieejams.:-)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.