« Rudens neatkāpjas | Home | Green, green grass of… »

LMSF jaunumi

Šodien ar vadošo klubu pārstāvju līdzdalību notika paplašināta LMSF valdes sēde, kurā sprieda par zemledus makšķerēšanas un pludiņmakšķerēšanas 2007.gada čempionātiem. Valde cerībā, ka ziema tomēr atnāks, nolēma pilnā apjomā atbalstīt valdes iepriekš sastādīto kalendāra projektu, saglabāt iepriekšējo gadu nolikumos iestrādātos principus, bet ievest dažus jauninājumus attiecībā uz dalības maksām. Sanāksmē tika panākta vienošanās arī par visu sacensību organizātoriem.
Zemledus makšķerēšanas un pludiņmakšķerēšanas čempionātos dalības maksa par katras komandas līdzdalību 2007. gadā trijās kārtās būs 100 Ls (jāiemaksā piesakoties pirms čempionāta sākuma), par līdzdalību vienā kārtā - 40 Ls, federācijas biedriem (divām komandām) atlaide 50%. Komandas, kuras zemledus čempionātā iegūs pirmās 15 vietas, saglabās vietu pirmajā līgā, ja 2008. gadā tiks ieviests divu līgu modelis.
Izmaiņas tiks atspoguļotas nolikumos. Vasarā uz to komandu rēķina, kuras nepiedalīsies attiecīgās kārtas treniņā, tiks iegādāta standarta piebarošanas barība, kura pēc treniņa tiks iemesta ūdenī visos sektoros, lai izlīdzinātu iebarošanas efektu. Tiks pastiprināta kontrole pār sacensību laikā izmantojamās iebarošanas barības un dzīvās ēmas apjomu. Tāpat tiks palielināts finansējums tiesnešu kolēģijas darba nodrošināšanai.

Sanāksmē klubi vienojās par savu pārstāvju līdzdalību Baltijas līgas, Eiropas un pasaules čempionātos. Latvijas izlašu pamatsastāvu 2007.gada čempionātos veidos Salmo un Maver Sport pārstāvji. Pietrūka kandidātu, kuri būtu gatavi braukt uz klubu pasaules čempionātu pludiņmakšķerēšanā.
Pēc MK "Milo Team" iniciatīvas notika domu apmaiņa par to, kā rīkoties, ja valsts izlases komandas pamatsastāvu veido viens klubs, bet kāds no pretendentiem ir no cita kluba. Kamēr tiks rasts kāds pilnīgāks risinājums, 2007. gada sezonā tiesības noteikt komandas vārdisko sastāvu tika atstātas pašreizējās izlases komandas trenerim Normundam Grabovskim, kurš valdei piedāvās komandas vārdisko sastāvu un valde pieņems galīgo lēmumu. Ja treneris kādu izlases kandidātu, kuram ir formālas priekšrocības, neieslēgs komandas sastāvā, par šo situāciju valde lems katrā gadījumā atsevišķi. Tāpat kā iepriekšējos gados par katru kandidātu jebkuriem pasaules vai Eiropas čempionātiem klubiem būs jāiemaksā garantijas depozīts 100 ls apjomā. Iemaksas termiņš 1.februāris.

Internetā ir izvietota lapa www.flyfishinglapland.com, kurā ir pieejama informācija par Somijā ieplānoto pasaules 2007.gada čempionātu mušiņmakšķerēšanā.
 
13. 12. 2006.

  Seko jaunumiem Facebook24 comments

Latgaljiiits Latgaljiiits - 21-01-’07 01:04

Man tas nav ienaacis praataa… es to jautaaju jums… tur augstaak komentaaros ir mineets ka Ivo ir ieguvis 4. vietu vasaras sacensiibaas taapeec tiek njemts izlase… man protams nekas nav pretii…

Tas, ka Ivo iekļauts izlasē, jo ir ieguvis 4. vietu vasarā, ir tavs izdomājums. NG to minēja tikai kā vienu no argumentiem. Paldies, ka neiebilsti….:-)

Latgaljiiits Latgaljiiits - 20-01-’07 01:58

Kur Egliitis ir pazudis ? Un kaada jeega ZIEMAS komandu veidot skatoties peec reitingiem VASARAS sacensiibaas ? =/

Kur pazudis Eglītis, jāvaicā viņam personīgi. Varu pateikt tikai to, ka tuvākajā laikā sacensībās viņš nepiedalīsies.
Kāpēc tev ienācis prātā ziemas komandu veidot skatoties pēc vasaras reitingiem? Parasti tā neviens nedara, vienīgi, ja nav citas iespējas.

Mareks Mareks - 28-12-’06 04:14

Kas būs ar 2007 gada ziemas copi,ledus ta nav un tik drīz arī nebūs?

Gaidīsim, varbūt izdosies sagaidīt.

NG NG - 27-12-’06 10:07

kd – Par daudziem ir dzirdētas sliktas lietas, tomēr 99,9 procentos gadījumu tās ir tikai un vienīgi runas, kamēr nav pierādījumu par kāda pārkāpumu, tikmēr uzskatam, ka tās ir tikai baumas, pavisam nesen paklīda baumas par viemu no izlases kandidātiem, bija pat publikācija nelielā kurzemes avīzītē, es sazinājos ar raksta autori, kura izstāstīja, ka rakstījusi esot tāpēc, ka kāds it kā esot tā teicis. Nezinu, bet man tas būtu ļoti liels apvainojums, ja mani kāds nosauktu par maliķi, var saukt par kretīnu vai krāniņu, zinu, ka tāds esmu, bet maliķis gan ne.
Krišjānim – cik saprotu, tad runa ir par ziemu, ieskatieties protakolā, sevišķi komandu vērtējumā, vai šāds punktu daudzums starp pirmo un otro vietu ir normāls, manuprāt nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka tā ir ļoti labi iestrādājusies komanda, cilvēki, kas māk strādāt kopā, bet kā jau minēju, neesmu kaut kā jutis, ka kāds gribētu tajā visā ar izlases veidošanu un sagatavošanu saistītajā procesā piedalīties. Līdz šim esmu dzirdējis tikai un vienīgi aizmugurējus neapmierinātus čukstus un “izlūkdienesta” zvanus, bet esmu pietiekošiu biezādains, lai uz tādiem nereaģētu. Konkrēti tev, ja atceries, solīju un savu vārdu parasti turu, ka ja gribēsi būt sportā, tad es cik nu varēšu, tik palīdzēšu, jo talants tev ir, uz jautājumu kāda jēga startēt LČ vispirms atbildi sev pats, ja ‘vari uzdot šādu jautājumu, tad varbūt tur arī ir atbilde, kāpēc tevi automātiski neiekļauj jebkurtas izlases veidošanā, tu ļoti labi zini manu attieksmi pret mūsu “sēdošo draugu”, bet pat es saprotu, ka viņš izlasei būtu vajadzīgs, ja vien …….

kd kd (Email ) - 26-12-’06 22:37

varbūt kautko esmu palaidis garām bet vai copētājiem arī nevajadzētu ētikas kodeksu.par vienu otru ir dzirdētas interesantas lietas, nu ne pārāk ētiskas priekš latvijas izlases.

Krišjānis Krišjānis - 25-12-’06 12:03

Man ir tikai viens komentārs – ja jau izlase netiek komplektēta pēc reiting, tad kāda jēga vispār ir piedalīties oficiālajās Latvijas meistarsacīkstēs? Es nesaku ka pats tagad esmu makšķerēšanas fenomens, un nenoliedzu iespēju, ka, piemēram, kādā ūdenstilpnē kāds neķer labāk par mani vai vienalga kādu sportistu – kā jau Normunds minēja ir dažādi aspekti. Bet tad jādomā kā to noteikt, jo vienkārši ‘‘bortēt’‘ sportistus nebūtu smuki, ja reiz ir Latvijas čempionāts un ir reitings!

JK JK - 21-12-’06 10:17

Labi, ka es šogad vēl netiku par Latvijas čempi un uz izlasi tikai par kātu nesēju varētu tagad pretendēt. Iedomājos, kas notiktu, ja nepildītu savu solījumu un uzvarētu kādus mačus. /smejas pilnā rīklē/
Un pareizi NG saka, ka ļoti svarīgs ir arī komandas gars. Pats tagad atceros, kad vēl spēlēju hokeju. Kad tu ar savu maiņu spļauj asinis un cīnies, bet cita maiņa vienkārši savu maiņu atslido un pasaka, ka mēs jau viņus tāpat neuzvarēsim. Bet pati augstākā pilotāža komandai ir tad, kad visi spēcīgākie sanāk kopā, atmet visas ambīcijas un kopistiski sasit visu pretiniekus. Tādā brīdī gribas pat raudāt!

Agris Agris - 21-12-’06 10:02

Pilnīgi piekrītu tev Normund,ka rakstīt visādu herņu nenosaucot savu vārdu ir stulbi un bezatbildīgi,jo kāds to var iztulkot nepareizi.Šādi, nenosaucot savu vārdu, var sarakstīt velns viņu zin ko.Kas tas ir par muļķi,kas visus sauc par lohiem, jo sanāk stulbi, tu viņu satiec mačos, šis smaida kā baigais draugs,bet te lapā sauc visus par lohiem. Domāju nav vērts ņemt pierē visus šos anonīmos taisnības meklētājus.

NG NG - 21-12-’06 08:13

Cienījamais oponent kuram ir kauns nosaukt savu vārdu, Ivo Kalnmalis LČ 2006.gada pludiņmakšķerēšanas čempionāta kopvērtējumā ieņēma 4. vietu, un vari man ticēt, cienītais, ar šādu attieksmi pret lietām, jebkura cilvēka vārds ko tu paslavē pavisam automātiski iekļaujās melnajā sarakstā, jo kā jau to rakstīju viens no galvenajiem komandas veidošanas pamatprincipiem ir savākt komandu, kas var radīt to komandas garu, komandas vienotības sajūtu. Iesaku vai nu teikt gudras un labas lietas vai neteikt neko, jo vairāk kā nicinošu attieksmi pret sevi aŗ šādu ķengāšanos nepanāksi.

Agris Agris - 20-12-’06 19:41

Nezinu ko “esmu nikns” ir tik uzvilkts,izskatās ka viņš nepārzin īsti situāciju

andrītis andrītis - 20-12-’06 15:02

Agri, kur tas puika tik nikns gadījies? :-)

esmu nikns esmu nikns - 20-12-’06 14:41

Kapeec ivo kalnmalis brauc vins nawa pieciniekaa ??? jus esat netaisniigi lohi peec idejas AGRIS ZIEDINS ir 6 a kapee ivo kalmanis brauc uz eroopas CEMPI ejiet juus kaast lohi

NG NG - 19-12-’06 12:05

Katru gadu tie nemainās, kā tika runāts, tad galavārds izlases sastāvam un starta pieciniekam paliek aiz trenera, protams, ka nevar ignorēt pirmos 3-5 LČ uzvarētājus, bet tālāk jau ir profesionalitāte, pieredze un spēja strādāt komandā. Kā jau uzsvēru, jebkurā diennakts laikā varu nosaukt tos, kuri tiešām grib būt sportā, tos, kuri interesējas par notiekošo un kurus uztrauc sporta nākotne, pats zini, ka tādu sportistu ir maksimums 10(vasarā), ziemā ir ļoti daudz jaunienācēju ar lielām ambīcijām un pat skaļākām rīklēm kā man, to, kas rukā, pietam bez lieliem kritumiem rezultātos, nav nemaz tik daudz.
Kad uzsals, tad arī sāksim visu kustināt.

Agris Agris - 19-12-’06 09:17

Galvenais lai uzsalst ledus,bet silti iesaku uz pirmajiem treniņiem savākt visus potenciālos kandidātus,tad arī varēs izvērtēt katra gatavību sacensībām. Kā jau minēju, par turpmākajiem izlases veidošanas principiem runāsim federācijā,lai beidzot būtu vieni noteikti standarti izlases veidošanai, savādāk tie mainās katru gadu.

NG NG - 18-12-’06 11:49

Par Poliju, manuprāt nav svarīgi kur notiek Pasaules mači, svarīgi ir fakts cik nopietni katrs mēs attiecamies pret startu izlasē un ko tas katram nozīmē, ar LČ A.Bauģi es par dalību izlasē(ķīnai) runāju vispirms, viņš atteicās un finanses nebija atteikuma iemesls, pie tam LMSF solīja lielāko daļu izdevumu nosegt. Apskatoties pagājušās ziemas sacensību protokolu, konkrētāk komandu vērtējumu, šaubas par to no kuras komandas jānāk izlases pamatam nerodās jo visi SALMO komandas dalībnieki ir desmitniekā, G.Grigorjevam es dalību izlasē piedāvāju tāpēc, ka pirmkārt viņš ļoti strauji progresē gan ziemā gan vasarā un otrkārt to attieksmi pret sacensībām un inventāru kāda ir Genam, varu novēlēt visiem, pat es šad tad no viņa ņemu piemēru. Tā kā es esmu iecelts par izlases trenneri, tad visticamāk, ka pats nestartēšu, līdz ar to vēl sestā dalībnieka vieta ir brīva, man ir daži nopietni, strauji progresējoši kandidāti, tomēr nezinot kas tas ir par ūdeni pagaidām šo jautājumu tālāk nevirzu.Starta piecinieks tiks noteikts pirms sacensību trenniņos, jo pats zini, kā tas ir ziemā, ka viens ātrāk skraida, cits labāk izsēž zivi, viss atkarīgs no ūdens un dalībnieka formas, katrā gadījumā neviens nav nācis un mēģinājis iestāstīt, ka viņa vieta ir izlasē

Agris Agris - 18-12-’06 09:55

NG Runa nav par tavu izvēli,bet gan par federācijas attieksmi pret šiem pasākumiem. Par vasaru tagad nav jēgas uzdzīt emocijas,jo viss jau ir izrunāts.
Gribu pajautāt par principiem, pēc kuriem tu noteiksi dalībnieku sastāvu sacensībām Polijā.Cik man zināms , ka pagaidām aiz borta paliek Krišjānis, Bauģis un vēl viens puisis.Cik saprotu uz Ķīnu viņi netaisījās, bet Polija nav Ķīna un izmaksas ir pavisam citas. Kur paliek federācijas izslavētie principi,ka ziemas izlases komandā jāķer labākajiem.
Novēlu nokomplektēt labu komandu un izvairīties no liekiem strīdiem sagatavošanās procesā.

NG NG - 18-12-’06 09:10

Ceru, ka pēkšņā dusmu lēkme, kas bija uznākusi kolēģim, ir pārgājusi, jo citādāk tas var kaitēt veselībai, tā kā izlases sastādīšana gan ziemā gan vasarā ir uzticēta man, tad izstāstīšu galvenos kritērijus pēc kuriem tā tiks veidota.
Pirmkārt mani interesē katra sportista individuālā meistarība, pieredze, stabilitāte un izaugsme pēdējo gadu laikā, otrkārt spēja un vēlme darboties komandā, tajā skaitā arī iepriekšējo braucienu pieredze, treškārt finansiālā stabilitāte. Protams, ka izlases veidošanā saistošam jābūt arī iepriekšējā gada Latvijas čempionātu rezultātam.
Tātad Eiropas čempionāts, patreiz starta piecinieks, kas ir devis savu piekrišanu startam, izskatās šādi: 1. Normunds Grabovskis; 2. Genādijs Grigorjevs; 3. Jevgēņijs Grigorjevs; 4. Ivo Kalnmalis;
5. Rita Verza- Grabovska, tātad precīzs LČ pirmais piecinieks, patreiz kā komandas vadītājs ir Guntis Kārkliņš, kā rezervists Pēteris Lideris. Visi komandas dalībnieki ir ar starptautisko sacensību pieredzi un ir pierādījuši, ka spēj pārkāpt personīgām ambīcijām un var strādāt komandā, arī parādījuši stabilu rezultātu LČ, šeit iebildumiem nevajadzētu būt.
Pasaules čempionāts, kurā var piedalīties 4 no tiem sportistiem, kas piedalījušies EČ, tā kā MAVER pārstāvji, kas LČ reitingā ir 2.un 3. vietā uz ‘dalību šajās sacensībās nepretendē, tad kā pirmo izlases sastāvu, kas atbilst visām augstāk nosauktajām prasībām, nosaucu SALMO komandas pamatsastāvu, jo pirmkārt visi šīs komandas dalībnieki ir jau makšķerējuši noteiktajā ūdenstilpnē, otrkārt ņemot pēdējos trīs gadu startus LČ visu starts ir stabils un treškārt arī finasiālais nodrošinājums ir garantēts. Patreiz ir brīvas nosacītās komandas vadītāja un rezervista vietas, kas arī skitās pilntiesīgi komandas dalībnieki un no kuru ieguldījuma treniņu procesā ir ļoti atkarīgs galarezultāts, pie tam visi mēs esam cilvēki un jebkuram var gadīties kāda ķibele, kas var liegt dalību sacensībās, tāpēc viennozīmīgi teikt, ka izlases sastāvs būs šāds un tikai šāds nevar neviens.
Kas attiecas uz godājamo neapmierināto tautieti, tad iesaku tomēr nomierināties, savākties un iesniegt man konkrētus priekšlikumus, jo vienreizēja viena komandas dalībnieka iekļūšana LČ desmitniekā pati no sevis vēl neko nenozīmē, ambīcijas ir laba lieta, bet dusmas var daudz ko sabojāt.

??? ??? - 17-12-’06 15:22

Kuri bija klubi, kas bija aicināti un kas piekrita tik lielai dalības maksai?

Piedalījās B&B Cope, Milo Team Latvija , Salmo, LV Maver Sport, RMMB pārstāvji. Neviens pret piedāvātām maksām neiebilda.

Mareks Mareks - 17-12-’06 01:56

Kādās vecuma grupās ir iedalīti jaunieši, LR čempī?

Apskaties lapu http://www.fishing.lv/organ/klubi/lmsf/n.. Tajā var redzēt vienu 2006. gada nolikumu un attiecīgi arī iedalījumu. 2007.gadam nolikums vēl nav gatavs.

einis einis - 16-12-’06 18:07

Vai tā rindkopa kas saistīta ar tekstu: Sanāksmē klubi vienojās par savu pārst……. ir saistīta gan ziemai, gan vasarai?
Principā, jā. Klubi, kuri ieguvuši tiesības, apliecināja savu interesi un gatavību sūtīt savus pārstāvjus.

esmu nikns esmu nikns - 16-12-’06 17:30

da kas tad brauks uz eropas cempi un pasaules un klubu ???

Ceru, ka brauks tie, kas to būs pelnījuši. Informācijā ir pateikts viss, ko šobrīd var pateikt.

esmu nikns esmu nikns - 15-12-’06 23:42

lohi cik lasiiju uz eropas CEMPI war braukt cik grib blje bet uz pasaules 4empi var braukt 4 kas piedaliijaas eroopas un 1 kas nav piedaliijies neku LOHI un newar braujt wisur un SALMO pasol nax
es saku 3 cilveeki ir d***** bet 2 TOP 5 takaa japadomaa pirms lemj LOPI tadi J.S SUCK

Ja nemāki lasīt un domāt, nevaino citus.

esmu nikns esmu nikns - 15-12-’06 23:36

lohi tadi SALMO lai tak iet ieskrieties vajag pec reetinga skatiities lohi 1 MAWER 2 MAWER 3 SALMO 4 SALMO 5 PBL 6 MILO nu tad taa lohi rekur reetings cik atceros cik redzu tur 3 no SALMO naw tad salmo var iet ieskrieties ZB jau jus esat stulbi un netaisniigi lohi pasi d**** jabuut peec reetinga ku ri PETERIS IVO un GUNTIS d**** taka domaajiet pasi lohi

Niknums nav labākais padomdevējs. Kur tu esi redzējis nosauktu kādu izlases sportista uzvārdu? Ja tu pretendēji uz vietu izlasē, tad nezinu treneri, kurš tevi ņemtu izlasē pēc tāda nožēlojama niknuma izvirduma. Pat ja tu būtu čempions.

einis einis - 14-12-’06 20:16

Kas attiecas uz ziemas čempionāta nolikumu tad man patiešām prieks, ka saprāts ņēmis virsroku. Izmaiņas uz 2008 gadu tiks ņemtas vērā un katrs dalībnieks vai komanda varēs laicīgi par visu pārdomāt.
Jautājums.
Ar kuru dienu, vai kurā laika posmā, jāpiesaka komanda Latvijas 2007 gada čempionātam zemledus makšķerēšanā.

Protams, šaubīties drīkst katrs, tikai attiecībā uz šo tēmu es ne mirkli nemanīju, ka saprāts būtu apdraudēts.

Par pieteikšanos varu ieteikt interesēties pēc 1. janvāra. Nolikuma projekts būs pieejams tuvākā laikā. Ceru, ka gada beigās skaidrāka kļūs ledus situācija, tad varēs konkretizēt sacensību vietas, nobeigt Nolikumu un nodot to saskaņošanai. Esam vienojušies, ka pieteikšanās pēdējais termiņš būs 2 nedēļas pirms sacensību dienas. Atliek tikai sekot sacensību kalendāram.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.