Green, green grass of home...

Piektdienas vakarā biju iegriezies Zušulīcī pie Aiviekstes, lai vēlreiz izmēģinātu laimi uz vēdzelēm. Laiks sākumā bija lietains ar stipru R vēju, bet silts. Gluži kā oktobra sākumā. Ūdens līmenis nedaudz augstāks par vasaras līmeni. Kad satumsa, vējš un lietus norima, bet aukstāks nekļuva, arī nakts bija relatīvi silta. Diemžēl, šoreiz, līdzīgi kā daudziem citiem, kas bija mēģinājuši pēdējā laikā, met kur gribi, visūr ķērās tikai sīkaļas. Visas tika atlaistas atpakaļ. Varbūt vajadzēja pamēģināt krietni lielāku ēsmu? Varbūt vainīga pārāk skaista nakts un dilstošais mēness?

Šodien laika apstākļi lika atcerēties kādreiz slaveno Toma Džonsa dziesmu. Dienas vidū gluži kā vasarā - zemu pie apvāršņa spīd saule, zilas debesis, aptuveni +10°r;C, gandrīz bezvējš. Dārzā pie mājas zaļa jo zaļa zāle, zied atraitnītes, dīķī spēlējas zivis un nemaz neliekas, ka pēc nedēļas Ziemassvētki. Ar R. izmantojām brīnišķīgo laiku un nedaudz padarbojāmies laukumā ar MM.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Attiecībā uz iepriekšējo nedēļu jāatzīmē, ka daudzās ūdenstilpēs parādījušies tīri labi līdaku lomi. Antons P., kurš tagad apmeties uz dzīvi Savienā, stāstīja, ka arī Aiviekstē ar spiningu esot bijuši skaisti 2 - 6 kG smagu līdaku lomi.
 
17. 12. 2006.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

girtsd girtsd - 18-12-’06 11:37

Dzirdēju, ka tiesām esot ķērušās līdakas. Bet, vai Antonam, cik sapratu, ka nē. ;)

Nezinu, vai pareizi saprati.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.