2007.gads ir sācies.

Banāli - ārā līņā un ziema Rīgā nav jūtama. Ar šādu pēdējos gados jau parastu secinājumu jāsāk jaunais 2007.gads. 2006.gads pagāja kā ātrvilcienā. Bez lielām pārmaiņām, bet, kā parasti saku, normāli. Nekas būtisks nav noticis vai mainījies.
Sportā - Latvija saglabāja pasaules čempionu titulus, jo plānotais pasaules čempionāts Ķīnā nenotika. Kā panākums jāvērtē tas, ka mūsu valsts izlases nokļuva līdz Portugālei un piedalījās 2006.gada pasaules makšķerēšanas spēlēs. Tas varbūt dos jaunus impulsus šajā gadā. Vispārt sportiskais nosakaņojums visiem ir pozitīvs - jāpiedalās būtu ne tikai jaunatklātajos karpu un melno asaru pasākumos, bet arī spiningošanas un MM čempionātos. LMSF biedru skaits aug, gada nogalē tajā bija jau 26 klubi, arī pasākumu dalībnieku un atbalstītāju skaits aug.
Ceļojumu sfērā arī būs daži sīki jaunumi. Vienojos par sadarbību ar nopietnu tūrisma firmu, kura gatavojas attīstī makšķerēšanas tūrisma virzienu un izteica gatavību pārņemt manus kontaktus Skandināvijā.
Copes braucieni pagājušajā gadā arī nebija nekādi nopietnie. Kopš esmu iesaistījies valsts darbā, nespēju atdalīt atpūtu no darba. Pēc lielāka pārtraukuma divas reizes pabiju Krievijā, par tradicionālu copes mērķi ir kļuvušas Zviedrija un Norvēģija.

Arī mājas lapā nekādu būtisku izmaiņu nav. Pivot dzinējs veblogos darbojas tīri labi. Kā jau katru gadu - izdarīju dažas kosmētiskas izmaiņas un, lai jauniem apmeklētājiem lapas struktūru padarītu skaidrāku, nomainīju ievadlapas. Lapa ir pāraugusi sākotnējos izmērus un kļuvusi grūti vadāma, tādēļ tuvākajā laikā tiks sakārtota arī mapju struktūra, pacentīšos atbrīvoties no visiem liekiem izgreznojumiem.

P.S. Vienkārši piefiksēju: Zivsaimniecības nozares Nacionālā stratēģiskā plāna 2007.-2013.gadam PROJEKTS UZ 14/12/2006. Uz šī dokumenta, kurš janvārī tiks apstiprināts MK, pamata tiks izstrādāta Rīcības programma EZ fonda atbalsta ieviešanai Latvijā.
 
02. 01. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

Guntarins Guntarins - 24-01-’07 12:13

Labi, paskaidrošu jautājumu:
Es nerunāju par LFF, bet par 27th World FF Championships kas notiks šogad jūnijā laplandē. Jūsu tekstā augstāk ir rakstīts, ka :”….jāpiedalās būtu ne tikai jaunatklātajos karpu un melno asaru pasākumos, bet arī spiningošanas un MM čempionātos.”
tāpēc arī jautājums – vai Latvijas pārstāvji piedalīsies šā gada 27.Pasaules mušiņmakšķerēšanas čempionātā?

paldies
Guntars

Zināmu interesi decembrī izrādīja tikai Andris N. LMSF nav CIPS MM federācijas sastāvā un savu līdzdalību PČ mēs neesam pieteikuši. Taču, ja būtu interese, mēs, varbūt, varētu kaut ko sakārtot. Tādēļ gaidu interesentus ASAP.

Guntarins Guntarins - 19-01-’07 17:39

pag, pag – nesapratu, jāpiedalās MM čempionātos :)

tad tomēr būs kaut kas laplandē no LV????

labs!

Nesapratu tavu domu gājienu par MM čempionātu. LV katru gadu piedalās LFF, arī šogad tas notiksies.

Mierīgais Mierīgais - 05-01-’07 01:38

Sveicināts Jāni Jaunajā gadā, novēlu veselību un možu garu, lai piepildās visas ieceres……..un neņem vērā, ka suņi rej, karavāna taču iet…….nu tad uz redzīti, cerams LFF.
Ar cieņu, …..“ruma cienītājs” :-)

Paldies! Lai tev arī viss izdodas! Varbūt tiksimies LFF, janvārī sāksies kustība tajā virzienā. Nesapratu tikai, kāpēc tās pēdiņas.:-)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.