« Licences un to cenas … | Home | Brauciens uz Ziemeļvi… »

Jaunumi no LMSF

Šodien ārkārtas sēdē LMSF valde uzklausīja Latvijas izlases trenera Normunda Grabovska priekšlikumu par Latvijas izlases komandas sastāvu līdzdalībai pasaules 2007.gada zemledus makšķerēšanas čempionātā Polijā. Valde savu lēmumu pieņēma ar cerību, ka februāra beigās sacensību vietā Polijā tomēr būs ledus. Latvijas delegācija šim pasākumam būs sekojoša - Ainārs Bauģis, Pēteris Lideris, Guntis Kārkliņš, Genādijs Grigorjevs, Rita Verza-Grabovska, rezervē Ivo Kalnmalis, treneris Normunds Grabovskis. Delegācijas vadītājs būs Jānis Stikuts.

Tā kā ledus prognozes janvārim Latvijā nav optimistiskas, tika pieņemts lēmums 20.- 21. janvārī ieplānoto Baltijas čempionātu zemledus makšķerēšanā atlikt uz nenoteiktu laiku. Par februāra sākumā ieplānoto Latvijas 2007.gada čempionātu zemledus makšķerēšanā tika pieņemts lēmums nogaidīt līdz 20. janvārim. Pēc tam darba kārtībā tiks pieņemts attiecīgas lēmums.
 
10. 01. 2007.

  Seko jaunumiem Facebooksixteen comments

laucinieks laucinieks - 25-01-’07 17:17

Zvanīju jst. Teica, ka galīgais lēmums būs pirmdien pēc pusdienas. Ja uz Baltezera vai Dūņezera būs labs ledus un prognozes tad sāksies sestdien. Nav izslēgts, ka čempja sākums būs jāatliek par divām nedēļām.

Morbids Morbids - 25-01-’07 16:40

Sveiks Jāni! Kāds būs kāda precīzāka informācija par ziemas LČ kalendāru. Paldies.

erudzi erudzi - 24-01-’07 09:19

JST
Kad būs redzams ziemas maču nolikums? Izskatās, ka ledus būs, vai norādītie LR čempja datumi paliek spēkā?

Vēl ir pāragri izdarīt secinājumus par ledu uz lielajiem ezeriem. Pat Ungurs šodien vēl viļņojās, ja sacelsies vējš, nekas labs nav gaidāms. Izskatās, ka LČ būs jāsāk nedēļu vēlāk vai ar otro kārtu. Attiecīgi, izlikt apskatei nolikumu šobrīd vēl nevaru. Diemžēl.

NG NG - 23-01-’07 13:10

Mirtin, viss ir pavisam vienkārši, lai tie kurnētāji un sirdssāpju nomocītie izdrāž to traucēkli un visu nelaimju vaininieku SALMO un viss pats no sevis nostāsies savās vietās, BET kamēr tā nenotiek viss ir tā kā ir, piemērs ir vasaras izlase uz Eiropas čempionātu Itālijā, brauc stingri pirmie seši pēc reitinga, jo kaut ko iebilst pret 2.un 3. vietu individuālajā vērtējumā un 2. vietu komandās pat man nebija ko.

Ja kāds grib palīdzēt tiem daudzajiem, kuriem pēc mačiem sāp sirds, neviens neliedz to darīt savlaicīgi, pirms mačiem. Gan ar padomu, gan materiāli vai kā citādi. Pēc kara, kā saka, visas bābas gudras.

Vienu lietu gan vajadzētu visiem saprast. Lai izbēgtu no neauglīgām diskusijām par vietu izlasē, sportā katram savs pārākums jāpierāda pārliecinoši un neapstrīdami. Ja sākas diskusijas, visbiežāk noteicošais var izrādīties trenera viedoklis. Jo treneris ir pirmais, kurš atbild par komandas startu.

mirtins mirtins - 23-01-’07 09:25

a tu esi savā stilā, piekasies katram vārdam:)) Atzīstu – nav rakstīts, ka vērtēs tikai punktus:)) Bet nav rakstīts arī ko citu vērtēs:) Patiesībā man vienalga, vienīgi žēl, ka kādam paliek rūgtums sirdī:) un kārtējo reizi tiek tenkots, ka Salmovieši visu pārņem savās rokās:))

Ir lietas, par kurām joki un neprecizitātes ir nevietā. Kā un ko vērtēs, tā ir LMSF kompetence. Ja gribi uzzināt vairāk, nāc darbojies. Iedošu tev latviešu treneru sagatavotu CD, kas saucas Trenera rokasgrāmata, vismaz ābeces gudrības varēsi pats atrast.
Par tenkām. Varbūt zini tenkas par to, kurš cits būtu gatavs pārņemt visu vai kaut ko savās rokās? Atdošu, bez maksas, varbūt pat piemaksāšu. :-) Nopietni, – neciešu tenkas. Ja nevari pateikt visu kā ir, paturi tās tenkas pie sevis.

A par tām lapām ir tā. Piemēram, ja esi sadaļā karte, un nospied uz “Veblogi”. Izlec “Manas piezīmes 2007”. Savukārt uzklikšķinot uz Latvijas karodziņa un tad nospiežot “Veblogi” izlec tā lapa, kas ļauj iziet uz tiešsaisti visiem veblgiem – tobiš “JST piezīmes 2007”, “Makšķerēšanas sports 2007”, Fotologs, Ceļojumi, NG par copi 2007, RR un EGI par copi 2007, Jura tulkojumi, Svešās valodās.

Varu piekrist, janvārī pārtaisīju ievadlapas, bet Kartei neesmu veltījis pietiekoši uzmanības. Paldies par norādi.

P.S. Es ilgi domāju par tavu priekšlikumu… zini… mani māc šaubas, vai man būtu kaut kas ko teikt, kas varētu piesaistīt un liktu citiem to lasīt:(

Tieši šajā jautājumā tava nopietnība un šaubas ir nevietā. Ja kas mainīsies, dod ziņu.

NG NG - 22-01-’07 12:24

Runa gāja par pirmo piecinieku, kas reāli arī visi ir izlasē, tālāk nāk veči, kas paši negribēja vai dalību liedz kaut kādi blakusapstākļi.
Vēlreiz atkārtoju, daudz kas dzīvē ir atkarīgs no attieksmes pret darāmo un no vēlmes darīt.

mirtins mirtins - 22-01-’07 12:00

NG – tam tak nevar iebilst, tikai pirms tam taču bija izsludināts, ka vērtēs tikai punktus. Tad jau šogad vajadzētu noteikt, ka treneris izraugās no labakajiem viņaprāt labākos, tad nebūs runu pa malām:)

JSt – kādēļ citās lapās uzklikšķinot uz sadaļas weblogi neizlec vienmēr viens un tas pats? Citreiz izlec visi logi, citreiz nē.

Tev pielipis LETAs stils – apspēlēt pašsadomātus faktus. Parādi, kurā vietā ir izsludināts, ka vērtēs tikai punktus.

Pieļauju, ka, eksperimentējot ar veblogiem, esmu kaut ko palaidis garām nesakārtotu. Uzraksti, par kurām lapām vai sadaļām ir runa.

NG NG - 22-01-’07 10:49

Izlasē ir cilvēki, kam tur ir jābūt pēc maniem ieskatiem, par šo tēmu aizmuguriski runā, pat nabaga Olti bija atsūtījuši lai viņš iefilmē manu viedokli, visām runām pamatā ir Krišjāņa neiekļaušana izlases sastāvā, labs un perspektīvs sportists,tomēr es domāju, ka šogad viņam izlasē startēt vēl ir par agru, jo starts tāda līmeņa starptautiskās sacensībās, kur reāli cīņa iet par pirmo vietu ir ļoti smags psiholoģiskais pārbaudījums, tādēļ vēl šogad izlasē ir tikai sportisti ar Pasaules čempionātu pieredzi, pie tam komandas apspriešanas perjodā ar mani tā arī neviens kam bija pretenzijas, nesazinājās. Manuprāt tā ir normāla prakse, ka treneris no vadošiem sportistiem veido starta sešinieku pēc saviem ieskatiem, ir bijušas izlases, kur dalībnieki sagatavošanās procesā pat sakaujās, es gribu, lai būtu komanda, lai šie seši cilvēki uz pāris nedēļām kļūst par vienu veselu organismu, psiholoģiskā saderība un iekšējā pārleicība, ka vari komandas biedriem uzticēties tāpat kā sev ir pat vairāk kā puse no rezultāta.

JK JK - 22-01-’07 10:46

mirtins
Pagājušā gada rezultātus tev nosūtīju uz meilu. Apskaties, ja gribi.

Bet par izlases izveidošanu esmu 99 % apmierināts. It kā jau Krišjāni varētu vēl ielikt, bet te varētu negatīvi nostrādāt vecuma faktors. Ja no izlases 80% ir jau ar nopietnu dzīves pieredzi, tad Krišjāņa jaunība varētu būt iekšējo konfliktu cēlonis. Man jau liekas, ka tā visa ciršanās varēja būt sakarā ar G.Grigorjeva iekļaušanu, jo viņš pēc rezultātiem ir zemāk par dažiem viņa vecumam un pieredzei līdzīgiem copmaņiem. Piemēram AZ, EB, JV, pat Vieča ir virs viņa. Manis pārstāvētās komandas biedrs suits ar ir virs viņa. Tā kā viss jau ir beidzies, tad domāju, ka tā vārīšanās jau varēja būt arī tikai principu pēc. Nu atzīsimies tak beidzot, ka LČ ir pārvērties par Salmo gāšanu no troņa. Tā nu visur, kur ir iespējams, tad uzreiz automātiskas ir pretenzijas, ja ir iespējams ieknābt Salmo. Un tas ir arī viss!

mirtins mirtins - 22-01-’07 09:06

Patiesībā man ir pie kājas:) Taču tiešām esmu dzirdējis, ka izlasē, vai nu pamatsastāvā vai rezervē iekļauti sportisti, kuriem pagājušajā čempī izdevies iegūt mazāku punktu skaitu, bet palikuši ārpus svītras tie, kuriem ir bijis vairāk:)))

nekā personīga, pats sacensībās nepiedalos, bet varu piedāvāt savu palīdzību melnajos darbos, ja tas būs nepieciešams, un ja nebūs tajā laikā darbs:)

erudzi erudzi - 22-01-’07 08:56

mirtin
Čempionāta gala rezultāti, esot katra dalībnieka paša lieta, tā es sapratu pagājušā gadā. Ceru, ka šogad būs labāk, jo katrs jauns gads nāk ar jaunām cerībām uz to labāko, arī ledus drīz būs:). Vairāk neko nejautā, savādāk sāks prasīt par pienesumu – ko Tu esi darījis, lai visiem būtu labi:)

JB JB - 21-01-’07 19:33

Paklau neredzamās frontes karotāj mirtin! Atklājies un padalies ar citiem kur tas ir šur tur dzird… Varbūt atkal pirtī, tur jau to gudro saiets. :-) No kuras komandas tad tu esi uz ledus mačos? Ka viens mirtins laiž muļķi zivē, to gan pabieži var manīt.

mirtins mirtins - 21-01-’07 16:17

A kur varētu paskatīties pagājušā gada zemledus makšķerēšanas sacensību gala rezultātus individuālajā vērtējumā? Bija taču tādi teksti, ka izlasi taisīs pēc punktiem. Varētu paskatīties, vai tie punkti sakrīt ar tiem, kurus es pērn izkopēju:) šur tur dzird ka kaislības visādas virmo:)

einis einis - 13-01-’07 16:52

Man tā laika prognoze ļoti patika! Vienīgi varēja tā nedaudz smalkāk, ik pa trm dienām:-) Humors ir laba lieta, un tie kas to saprot ir zirgā.
Tik tas jautājums………

It kā nenopietnās prognozes pamatā ir manas piezīmes par 2005. gadu, kad viss notika pēc līdzīga scenārija. Paskatīsimies.

copmanis copmanis - 12-01-’07 18:04

Kādas ir tavas prognozes par laiku Latvijā? Vai būs ledus?

Izņēmuma kārtā riskēšu. Tikai, lai pārbaudītu savus personīgos pieņēmumus. Neesmu pat ieskatījies meteorologu lapās.
Līdz 20.01. kļūs vēsāks līdz 5°C, līdz 10.02. līdz -10° dienā, līdz 20.02. paliks siltāks līdz -2° dienā, līdz 01.03. paliks aukstāks līdz -15° dienā, līdz 10.03. būs -10° dienā, līdz 20.03. paliks siltāks līdz -5° :)

einis einis - 12-01-’07 13:07

Ko darīt ar komandas pieteikumu 2007 gada Latvijas čempionātam zemledus makšķerēšanā? Ar to es domāju vai jāveic komandas pieteikums tūlīt, vai arī ir vērts nogaidīt un pavērot ko ziema piesolīs turpmāk.

Diemžēl, par pieteikumu runāt ir priekšlaicīgi. Nav izslēgts, ka čempionātu nāksies organizēt vienā kārtā. Tāpēc neko nevaram šobrīd uzsākt. Atliek nogaidīt, ko mums atnesīs janvāra otra puse.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.