« Vidzemē kārtējais led… | Home | Labs loms februārī »

Zemledus maķšķerēšanas 2007.gada čempionātā

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!Pirmās kārtas rezultātiDažas otrās dienas bildītes.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
03. 02. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookseventeen comments

copmanis copmanis - 13-02-’07 22:33

Skatītājam. Tam ekseļa failam pašā apakšā pameklē ir smuks uzrakstiņš 1.posms. Noklikšķini uz tā ieraudzīsi visu ko vēlies, arī Dobeli…:-) Vai tad skolā to nemāca?

skatītājs skatītājs - 13-02-’07 20:02

salmo uzvarēja. apsveicu! intresē arī pārējo komandu rezultāti

Visu var redzēt protokolos.

vai jūs paši redzējāt šo protokolu
man intresē piemēram Dobele 2 komandas rezultāts. skatoties uz jūsu protokolu kā to var ieraudzīt vai izrēkināt?
redzu 100 uzvārdus ar svariem un vietām. (individuālais vērtējums) bet jautājums bija par komandām.

:-(

einis einis - 08-02-’07 11:59

Neiedomājos…….Visiem atvainojos.
Es šovakar mājās paeksperimentēšu. Man tur mājo 3 pusaudži ( 15 – 17 ) lai viņi man atverot Pirmās kārtas rez. lapu bez īpašas klikšķināšanās pasaka kur var atrast kom. sast.
Rīt iedošu atskaiti.:-)
Patiesībā nekā būtiska, un personīga. :-)

haha haha - 08-02-’07 11:41

einim, speciāli.
Es jau varētu tavā vietā uzklikšķināt, bet vai tad pašam tik grūti uzspiest uz saiti tepat lapā augšpusē… ar ziliem burtiņiem….labajā malā … Pirmās kārtas rezultāti…:-)

einis einis - 08-02-’07 10:59

Pēkšņi radās interese, bet nevaru atrast, kur varētu redzēt komandu pieteiktos dalībniekus ( vārds uzvārds). Ir vai, vai nav internetā. Ja nav tad protams dēļ manis nav nekādas vajadzības tos publicēt, apskatīšos otrās kārtas laikā sekretariātā.

liepāja liepāja - 07-02-’07 12:23

Vai kādos noteikumos nav rakstīts ko nozīmē ar marķieri atzīmēts rezultāts. Te dažam nav skaidrs.::-/

JK JK - 07-02-’07 11:02

Par liepājnieku zivju maisiem jau viss ir skaidrs. Pretenzijas bija jāiesniedz pirms apbalvošanas, bet ja nezin, kāds lēmums ir pieņemts, tad arī pretenzijas nevar būt. Ne kur tak nav rakstīts un teikts, ko nozīmē ar marķieri atzīmēts rezultāts. Jo uz mana jautājuma, “kas būs ar viņu rezultātiem” tika atbildēts ar pretjautājumu, “vai ir pretenzijas”, bet te atkal atgriežamies pie manis iepriekš teiktā.

mirtins mirtins - 05-02-’07 15:07

jst – Nu bija man viens frukts, kuram es trīs reizes aizrādīju par urbi. Viņam laikam tas urbis slikti turējās ledū un regulāri gāzās, bet varēja redzēt, ka cilvēks nav ar milzīgu pieredzi. Viens pusietis pat iemanījās aizmukt no sava karodziņa, un sāka copēt blakus un tad noķēra krenķi, kad pateicu lai ņem līdzi. Taču to uzreiz var redzēt, ka sportists nav no līderiem, bet cenšas un man domāt būtu baigi nežēlīgi iemest diskābeli, nositot cilvēkam visu sacensību prieku. Vot ja Rita vai Laila vazātos apkārt bez karodziņiem, tad gan bez žēlastības šnikt, šņakt un čau:DDD jo no viņu puses tā būtu baisa ļaunprātība un izdarības ar nolūku.

un vēl jau jāņem vērā kopējā tiesnešu pieredze, kas liek gribēties lielāku.

Izskaidro lūdzu – ja tiesnesis redz, ka sportists ir nosēdies tuvāk par 5m no jau aizņemta karodziņa, vai ir jātrenc prom, vai arī var ļaut copēt, ja aizņemtā āliņģa īpašnieks neiebilst?

Labs tiesnesis atšķiras no parasta tiesneša ar to, ka viņš zin noteikumus un saprot, kad un kam ir jāaizrāda. Piesienas, ja jāpiesienas, bet nesīkumojas par lietām, kuras ir strīdīgas vai maznozīmīgas. LR čempionāts tomēr nav pasaules čempionāts.

Tiesnesis ir tas, kurš seko, lai visi ievērotu noteikumus. Tātad, ja tiesnesis redz, ka kāds pārkāpj noteikumus, viņam ir jārīkojas arī bez sportista lūguma.

jst jst - 05-02-’07 14:30

Pats pārliecinājos, ka katru reizi atrodas kāds, kurš nav draugos ar noteikto kārtību. Neskatoties uz to, ka pirmajā dienā visiem bija pateikts, ka jāpulcējas pie savas zonas tiesneša krastmalā un jāpiereģistrējas ( pēc tam var doties brīvi uz ledus), un norādīta vieta, kur drīkst uziet uz ledus, atradās tādi, kuri to “nezināja”. Automātiski, šo “gudrinieku” dēļ rodas zināma nekārtība.

Izmētātas vai “nejauši” nokritušas mantas zonā ir veca slimība. Zonas tiesneši to ārstē tā, ka konsekventi liek tās savākt. Pie tam to speciāli pieprasa tad, kad sāk ķerties zivis… Pēc otrā aizrādījuma sportistu var diskvalificēt.

skatītājs skatītājs - 05-02-’07 10:42

salmo uzvarēja. apsveicu! intresē arī pārējo komandu rezultāti

Visu var redzēt protokolos.

NG NG - 05-02-’07 09:00

Par iešanu uz zonu, pareizi būtu, ja zonas tiesnesis jau pusstundu pirms starta ir pie zonas un ar sportistu sarakstu rokā stāv pie pulcēšanās vietai tuvākā stūra mieta, sportisti vispirms pienāk pie tiesneša piereģistrējas un tad iet uz savu izvēlēto vietu, otrs variants ir patreizējais, kad tiesnesis apiet apkārt sektoram un reģistrē sportistus, jo tiesnesis ir sportistiem, nevis sportisti tiesnesim, kopā iet uz zonu ir mēģināts, bet tiesnešu un sportistu iešanas ātrums reizēm ir ļoooti atšķirīgs, tāpēc haoss ir vēl lielāks.
Par klupšanu, ja tu pastudētu iepriekšējo gadu protokolus, tad secinātu, ka reizēm mēdz būt pat ļoti dīvaini, ne ar ko neizskaidrojami klupieni, zinu pēc pieredzes, vari reizēm staigāt pa sektoru un vienkārši netrāpīt uz zivs, nostrādājies kā susliks, bet zivis tevi tajā dienā ignorē. Tieši tāpēc LČ ir trijās kārtās, kopā sešas dienas un vienu sliktāko individuālajā vērtējumā ņem ārā, līdz ar to ja tevis minētā Kristīne novinē visas turpmākās kārtas, viņa var pretendēt uz čempiona titulu, vienīgi vairs krist viņa nevar atļauties, tā viš i

mirtins mirtins - 05-02-’07 08:27

Un vēl… Liels paldies sportistiem par korekto attieksmi pret kolēģiem. Otrajā dienā spriedze bija lielāka, bet tiešām pārsteidza savstarpējā sapratne un korektā attieksme. Tas bija skaisti.

mirtins mirtins - 05-02-’07 08:23

Tā kā es sēdēju un sargāju tos milzu maisus ar zivīm, man paskrēja garām rezultātu apkopošana. Vai ta nebija saruna ar komandu pārstāvjiem par to, ko darīt ar vēlāk iesniegtajām zivīm? Ja visi būtu piekrituši tad nebūtu problēmu, bet vispār – ja nenodevi zonā, tad čau.

Piemēram vakar no manas zonas viens puisis atrada savā somā vēl vienu asarīti, bet nemaz nepretendēja uz to, ka liktu klāt pie loma. Vien palūdza paskatīties vai nav cauru maisu atdevis un visas zivis nav izbirušas.

Un vēl kas… es neticu, ka Kristīne otrajā dienā šitā paklupa. Vai kāds viņu speciāli neklupināja? Nu visādi taktiskie gājieni un tā…:))

P.S. Aicinājums galvenajam tiesnesim, stingri noteikt, ka iziešana līdz zonai, notiek kolektīvi. Citādi tiesnesis savas ragutiņas nav vēl sapakojis, kad daži jau pie zonas stāv. Sākumā taču teica, ka iet uz zonu, kopā. Es varbūt esmu piekasīgs, bet nākamreiz es nemaz uz zonu neiešu, kamēr tur kāds jau būs aizvilcies.

P.S.2 – aicinājums sportistiem, īpaši tiem, kam nav liela pieredze – visas darbības notiek tikai pie karodziņotiem āliņģiem. Vakar bija aizdomīgi daudz visādu izmētātu mantu, pamestu urbju un iešanas uz āliņģiem bez karogiem. Tas protams ne no tiem, kam ir reāla pieredze, bet bija tādi gadījumi. Līdz ar to bija daudz aizrādījumu. Un tas nebija forši.

NG NG - 05-02-’07 08:08

Jautājums par vienādiem svariem zonā, pagājušajā gadā bija puspunkti, šogad tādi netiek likti, vai tās ir neprecizitātes protokolos?
Bet visā visumā jāuzteic operatīvā rezultātu savadīšana, ja nemaldos,tad šī bija pirmā reize, kad tikai stundu pēs sacensību beigām jau notika apbalvošana.
Zinu, ka šeit notiks diskusija par liepājnieku laikā tiesnesim nenodotajiem zivju maisiem, personīgi es esmu to pusē, kas uzskata, ka abiem puišiem par to joku pienākās apaļas nulles pirmajā dienā, un attaisnošanās, ka viņi nezināja šoreiz neiet cauri, jo komandā ir veči, kas piedalījās mačos pagājušajā sezonā, šo tēmu paceļi tādēļ, ka citiem šādu grēku nepiedotu.

Nekas nav mainījies, tas puspunkts būs katram, kuram pienākas. Tikai tas prasa papildus roku darbu, lai nekavētu visus, to atstājam kā majas darbu.:-)
Par liepājniekiem šeit nebūtu jādiskutē. Nopietnāka tēma ir par to, ka zonas tiesnesis atstāja bez ievērības faktu, ka viens dalībnieks nav nodevis zivis. Dalībnieki taču nepameta visu un neskrēja uz svēršanu.

>  > > > - 04-02-’07 22:26

:) :) vai vai vai, galvena intriga pazuda, nav tomēr A. E….

Agris Agris - 04-02-’07 21:52

Esmu nikns izrādās ir mans sīkais,visiem ko viņš ir aizskāris atvainojos,lūdzu īpaši uz viņu neapvainoties,tīņa stulbie gājieni.
Apsveicu Salmo ar uzvaru

esmu nikns esmu nikns - 04-02-’07 21:42

kapē tiesneši ir tādi lohi vaitad bija tik grūti izdrukāt rezultātus ??? idijoti kurs Lox ielika taadi kranci pa galveno tiesnesi ??? un Zb ko jūs warat mainīt tos laikus wisu laiku ja sākas 12:00 tad sākas 12:00 newis 11:00 Ok un kas tad brauc uz Pasaules Čempionātu ??? peec reetinga wai kaa galvenais treneris lems un kurs ielicis winu pa galveno treneeri IZLASEI wtf?(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.