« Vidzemē kārtējais led… | Home | Labs loms februārī »

Tikai dažas īsziņas.

Zemledus makšķerēšanas pasaules čempionāta orgkomiteja paziņoja, ka pasaules čempionāts pārcelts uz citu laiku un notiks 09.- 11. martā. Dalību pieteikušas 12 valstis. Pirmo reizi čempionātā piedalīsies Kazahstāna, Bulgārija, Čehija un ASV.

Latvijas zemledus makšķerēšanas čempionāta norises grafiks nemainās, viss notiks kā plānots. Nākošās divas kārtas 17. un 18. februārī Dūņezerā.

Šodien pēc SIA Normark Latvija iniciatīvas notika mana tikšanās ar SIA Normark vadību. Normark apņēmās arī šajā gadā aktīvi atbalstīt LMSF pasākumus, būt par LMSF sponsoriem un nodrošināt divu sacensību organizāciju. Tās būs LR spiningošanas čempionāta pirmā kārta un LR čempionāts spiningošanas divcīņā.
 
08. 02. 2007.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

NG NG - 12-02-’07 10:50

par LČ. 2. kārtu.
sestdien reģistrācija no 9, izloze 9.30, galvenā tiesneša uzruna 10.00, starts 11.00
svētdien izloze 9.30, starts 11.00

ceturdien treniņš pa visu ezeru, zonas tiks nospraustas piektdien līdz pusdienas laikam, zonas tiks spraustas no centrālās laipas pa labi vienai dienai un pa kreisi otrai dienai, kur kuru dienu notiks sacensības izlozēsim, zonas tiks spraustas maksimāli tuvu krastam, bet ievērojot starptautiskos noteikumus, tātad lai nebūtu seklāks par 1 metru. Zonas paredzamas garas, ar krasta līniju vismaz 100 metri(iespējams visi 150m) un vismaz 10 metru starpzonām, tas nozīmē, ka no sekretariāta ēkas līdz tālākajai zonai būs labs gabals ejams, ņemot vērā ļoti atšķirīgo pārvietošanās ātrumu šoreiz būs pieļaujama došanās uz zonām brīvā režīmā, BET uz galvenā tiesneša uzrunu sestdien 10.00 ierašanās ir obligāta. Zonu tiesneši pie zonām būs 10.30, katra dalībnieka pienākums ir pienākt pie tiesneša un piereģistrēties un tikai tad viņš var doties uz noskatīto vietu, ja jūsu komandā ir nepieredzējuši dalībnieki lūgums viņus savlaicīgi instruēt par karodziņu lietošanu un zivju nodošanu tiesnesim neizejot no sektora, kā arī lūgums, pat tad ja esat nostartējis ļoti slikti, palikt uz 2. kārtas uzvarētāju apbalvošanu, tādējādi parādot savu cieņu tiem, kas šoreiz izrādīsies stiprāki.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.