« Labs loms februārī | Home | Populārākie mezgli, k… »

Sacensības jauniešiem

10. martā Rīgas raj. M. Baltezerā notiks LR 2007.gada jaunatnes čempionāts zemledus makšķerēšanā. Dalībnieku pulcēšanās un pieteikšanās līdz 9:00 MK "Baltezera krasts" bāzē pie sūkņu stacijas.
Sacensības notiek pēc starptautiskajiem noteikumiem, divās vecuma grupās - grupā līdz 14 gadiem un grupā no15 līdz 18 gadiem. Līdzi jābūt dokumentam , kas pierāda vecumu. Dalība bezmaksas. Sacensību laiks 10:00 līdz 13:00. Organizātors - Biedrība "Pirmā bērnu labdarības makšķerēšanas skola" sadarbībā ar MK Baltezera krasts. Galv tiesnesis Zigismunds Sipko, mob. tel 29652446
 
23. 02. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

Mareks Mareks - 14-03-’07 12:33

Kādi ir rezultati,kur var atrast protokolu?

<span class='registered'>mirtins</span> mirtins - 28-02-’07 10:59

NG – tev tākā pie jauniešiem nav par vēlu?:D

NG NG - 27-02-’07 16:12

Es laikam esmu vienīgais kam interesē sacensību sākuma laiki, bet tā kā tikai naktī uz sestdienu atgriezīšos no Maskavas, tad gribētos zināt konkrētus laikus sacensību sākumam (vai varēšu nedaudz pagulēt vai ne)

Lasi 17.februāra ziņu.:-)

Tēvs un dēls Tēvs un dēls (Email ) - 25-02-’07 19:42

Nemākam atrast starptautiskos noteikumus zemledus makšķerēšanā latviešu valodā.

Noteikumus nevar atrast, jo to šeit latviešu valodā nav. Ir tulkojums, bet tas ir kaut kur noklīdis. Līdz šim manas pūles to atrast nav devušas rezultātu.

Noteikumu būtība īsi ir sekojoša. Makšķerēšana notiek norobežotā nelielā zonā, sacensības sākas pēc diviem starta signāliem, to ilgums 3 stundas. Makšķerēt drīkst vienlaicīgi tikai ar vienu makšķerīti, kura aprīkota ar vienu mormišku, kas nav lielāka par 10 mm un bez papildus svariņa. Sportistam jābūt diviem karodziņiem, ar ko atzīmēt divus no saviem vai citiem brīviem āliņģiem, makšķerējot karodziņam jāatrodas uz ledus ne tālāk kā 50cm no āliņģa. Drīkst makšķerēt tikai ar savu karodziņu aizzīmētā āliņģī. Nekādas savas mantas tāpat arī zivis nedrīkst nomest sniegā vai uz ledus, tās jāglabā maisiņā vai kastē. Dalībnieki drīkst makšķerēt, urbt caurumus vai aizņemt vietu ne tuvāk kā 5m viens no otra.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.