« Labs loms februārī | Home | Dažubrīd piemirstas l… »

Populārākie mezgli, kurus lietojam

Uzklikšķini!Gatavojoties copei un sagatavojot savu makšķerēšanas inventāru, vienmēr parādās jautājums, kādu mezglu lietot, lai kaut ko kaut kur piesietu, uzsietu vai vienkārši savienotu. Pareizs mezgls ir svarīgs priekšnoteikums, lai būtu nodrošināta gan mezgla funkcija, gan maksimāli iespējamā savienojuma vietas stiprība. Protams, internetā var atrast milzum daudz dažādu mezglu siešanas instrukciju un attēlu un speciālstam nav lielu grūtību izvēlēties kādu no tiem. Piemēram, krievu valodas zinātājiem var ieteikt firmas Balsax mezglu lapu. Iesācējiem parasti ir nedaudz grūtāk orientēties un ir patīkami, ja mezglu bildītes ir viegli pieejamas.
Ar nodomu vēlāk izveidot savu mezglu lapu, savācu interesantākos materiālus. Tā kā šī informācija noteiktā līmenī ir aizsargāta ar autortiesībām, kamēr šis jautājums nav sakārtots, nevaru visu to izvietot publiskai apskatei savā interneta mājas lapā. Taču, ja kādu tas interesēs, šos attēlus varu nosūtīt personīgi pa e-pastu. Mapes apjoms ir aptuveni 1 mB, laika gaitā tā tiks papildināta ar visu, ko atradīšu tīklā.
 
24. 02. 2007.

  Seko jaunumiem FacebookKomentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.