« Dažubrīd piemirstas l… | Home | Pavasaris Polijā un L… »

Pēdējais LR čempionāta posms Dūņezerā

Šodien savdabīgos laika apstākļos sākās LR šī gada zemledus makšķerēšanas čempionāta priekšpēdējā kārta. Gaisa temperatūra +4° C, bezvējš, migla, virs ledus ūdens. Tas solīja vāju un sarežģītu copi. Rezultāti to pilnā mērā apliecināja - lomi lielākoties bija zem 1 kg. Komandu vērtējumā labākā bija Salmo komanda, kurai čempiona kausu praktiski neviens vairs atņemt nevar. Individuāli savās zonās labākie šajā kārtā bija Pēteris Grieze, Andrējs Fiļimonovs, Zintis Pētersons, Laila Grīnberga un Rita Verza-Grabovska. Tas, ka šajā kārtā neveicās līderim Guntim Kārkliņam, pēkšņi saasināja cīnu par medaļām individuālajā vērtējumā. Pirms pēdējās dienas sacensībām uz pirmo vietu pretendē jau 5 sportisti. Nepārprotami līderi ir Guntis K.(-7) un Rita V-G.(-6) ar 11 punktiem. Viņiem ar nelielu atstarpi seko Laila G. (-9), Normunds G.(-4) un Krišjānis K.(-6) ar 15 punktiem. Iekavās - sliktākais pec 5 kārtām rezultāts, kurš tiks atskaitīts no galīgās punktu summas. Medaļnieku pozicijas reāli var apdraudēt arī Pēteris G. (-11), kuram ir 20 punkti un Valdis Janitēns (-11) kuram ir 21 punkts.
Rīt sacensību otrā kārta, kad tiks noskaidroti visi šī gada laureāti.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Čempionāts beidzies.
Par trešā posma uzvarētāju šodien kļuva Salmo komandas pārstāve Rita Verza-Grabovska, kura abas dienas savā zonā bija labākā. Otrajā vietā palika Andrējs Fiļimonovs (Pasaule I), trešajā - pašreizējais pasaules čempions Pēteris Lideris (Salmo). Latvijas čempionāta kopvērtējumā pirmās trīs vietas izcīnīja un attiecīgās medaļas ieguva Rita Verza-Grabovska, Guntis Kārkliņš (abi Salmo) un Krišjānis Krasovskis (Pasaule I). Komandu vērtējumā par 2007.gada čempionu kļuva Salmo komanda, tai seko Pasaule I un B&B Cope.

Ievietoju arī kopsavilkuma protokolu.
 
03. 03. 2007.

  Seko jaunumiem Facebooksixteen comments

Ineta Ineta (Email ) - 07-03-’07 10:12

Es arī gribu pateikties.
Pirmkārt liels paldies Stikuta kungam un Viesturam par man izrādīto uzticību, atbalstu un sapratini.Un doto otro iespēju;-)
Bez viņiem es nemaz i nezinātu cik jauki cilvēki tomēr ir tie makšķernieki un cik tas viss ir interesanti un aizraujoši.
Paldies foršajiem Maver komandas puišiem par skaistajām rozēml-)un aŗī par piemiņas veltēm-man vismaz tagad ir reāls pierādījums, ka tiešām biju LR čempionātā.
Paldies tiesnešiem.Par sapratni, reālu palīdzību un lutināšanu.Starp tādiem vīriešiem jebkura sieviete var justies kā…sieviete:-)
Un visbiedzot liels paldies visiem čempionāta dalībniekiem.Par spīti visam bija labi.Tik daudz jauku cilvēku, tik daudz labu vārdu.Tas bija kaut kas.Kaut kas tāds, “ko nevar redzēt, bet var sajust”.
Lai veicas!
Un lai mūsējiem izdodas parādīt pasaulei, ka viņi ir īsti čempioni;)

P.s. To, ka esmu esmu “saslimusi” liecina fakts, ka vakar manā iepirkumu groziņā atradās žurnāls “Poplovok” ar burvīgu Krišjāņa bildi uz vāka un plašu reportāžu par čempionātu.

statistikis statistikis - 06-03-’07 19:59

jst
pazuda mans komentārs:,-( to izdzēsi tu, vai dators to izdara automātiski jo es aizmirsu parakstīties?

Automātiski it kā nekas netiek dzēsts, izņemot spamu. Viens burts vai vārds nav koments, tāpēc, iespējams, es to izdzēsu.

statistikis statistikis - 06-03-’07 19:44

aizmirsu parastīties (statistikis)

spiningotājs spiningotājs - 06-03-’07 17:07

turpinot JK jautājumu, cik tālu ir ar LRč spin. divām līgām? it kā 2. līgas potenciālāis organizators Marlins ir……tu-tū(pig)

Otrās līgas spiningošanas sacensības organizēt bija apņēmušies divi klubi – Marlins un Pasaule. Tuvākajā laikā spriedīsim par to no jauna. Laika ir maz. Priecātos, ja kāds no jaunajiem klubiem uzņemtos organizēt vienu vai divas kārtas. Gaidīšu ziņu.

statistikis statistikis - 06-03-’07 17:01

paldies tiesnešiem un organizātoriem par labi padarīto darbu.

JK JK - 06-03-’07 16:47

Ziemas čempis beidzies, Pasaules čempis tūlīt beigsies, tāpēc jautājumi par vasaru.
Vai Baltijas līgas mači būs?
Ja notiks, tad kādi atlases kritēriji? Jāplāno pavasaris un darba devējiem vajag zināt, kad copmaņi nebūs pieejami. (h)

Apskaties 2007.gada kalendāru, izmaiņu vai citādu jaunumu nav. Polijā par šo tēmu spriedīsim ar citām valstīm, varbūt būs kādi precizējumi.

Andrejs.F. Andrejs.F. - 06-03-’07 13:57

Nupat zvaniju uz Poliju,Krisjanim,vini sez uz ledus,trenejas.Lomi ljoti labi,trapas smuki breksi,raudas un plici.Ledus gan ir ljoti svaks.Laikam parnesis uz citu ezeru.Tadi luk jaunumi.

ibnzins ibnzins - 06-03-’07 12:27

Kā Latvijas copmaņi uzzinās par patreiz Polijā notiekošo? Domāju vismaz tiem, kas piedalās LR čempionātā ir interesanti uzzināt jebkādus jaunumus izlases nometnē.

Aktuālo informāciju centīsimies ievietot šajā lapā. Protams, ja būs pieejams internets.

Suits Suits (Email ) - 06-03-’07 12:23

Paldies par atļauju un labprāt saņemtu vēl kādu bildi, ja tas ir iespējams.

Nosūtīju.

mirtins mirtins - 06-03-’07 11:17

Kā ta nu ir? Vai ir kādas ziņas no Polijas?

Komanda ir bāzes nometnē, no paša rīta jau sēž uz ledus un velk. Laiks skaists, +4°C

Suits Suits - 06-03-’07 09:47

Labdien Jāni, vai neiebilsti, ka vienu no augstākredzamajiem foto ievietoju savā profila lapā DRAUGIEM.LV? >;-)

Nav iebildumu, ja ir atsauce – foto ievietots ar http://www.fishing.lv atļauju. Ja interesē, varu tev nosūtīt arī dažas, mauprāt, labākas tavas bildes.

Andrejs.F. Andrejs.F. - 05-03-’07 17:30

Pēteris Līderis ir 10. vietā, Pēteris Grieze 9. vietā, jo Griezem bišķi lielāks svars. Kļūdiņa.

:-)
mirtins mirtins - 04-03-’07 19:41

jst – tik un tā uzskatu, ka strādāt uz sevi un strādāt komandai ir divas dažādas lietas. pieļauju, ka daudz ko nesaprotu, bet… teorētiski jau it kā tā ir – ja cīnies pats par sevi par 1.vietu, tad automātiski arī komandai labi. Taču… individuāli strādājot, var just, ka nevari pretendēt uz vietu trīniekā un ir izvēle, mēģināt eksperimentēt, piemēram kā Dūnī, trāpīt uz dažiem labiem pličiem vai asari un mēģināt tomēr izraut sev labāku pozīciju, bet tomēr pastāv risks, ka vari zaudēt visu. Bet var turpināt strādāt komandas labā un izstrādāt ķīsi. Tāpat, var censties novilkt zivi tam, kurš tev var aiziet priekšā individuāli, vai arī censties noberzt ejā tās komandas pārstāvi, kura ir tavai komandai priekšā. Nu kaut kā tā.

P.S. teorētiski spriedelējumi skatoties no malas:)

Komandu sacensībās strādāt uz sevi vienmēr nozīmē strādāt arī komandai. Tikai tā nav dogma, augstāka līmeņa sacensībās savas personīgās ambīcijas dažkārt nākas pakārtot komandas interesēm.

jst jst - 03-03-’07 21:30

mirtin
Par to izdevīgumu tu raksti diezgan jokaini. …nav izdevīgi startēt stabili pirmajā sešiniekā… ir labāk nostartēt pa pirmajām vietām…utt.

mirtins mirtins - 03-03-’07 20:06

Tiem kam slinkums tabulu pētīt
Salmo= 90
Pasaule1= 162
Pasaule2= 183
BB Cope=184
Normark=193
Uz iekļūšanu sešiniekā pretendē arī Asaris un Pansija, abām pa 222,5

A individuāli, ņemot laukā sliktāko kārtu
Guntis 11-7=4
Rita 11-6=5
Laila 15-9=6
Krišjānis 15-6=9
Pēteris G 20-11=9
Normunds 15-4=11

Te nu pierādās tas ko NG visu laiku ir teicis. Individuāli nav izdevīgi startēt stabili pirmajā sešiniekā. Tas ir labi komandai, bet individuāli ir labāk nostartēt pa pirmajām vietām pieļaujot vienu kritienu, kuru izņem laukā. Taču ja startē stabili pa pirmām četrām – sešām vietām, pirmajā trijniekā iekļūt ir praktiski neiespējami. Piemēram lai NG tuiktu trešajā vietā viņam ir pēdējā kārtā jāuzvar, tātad plus 1 punkts. Kopā 12. Turklāt jācer, ka Krišjānis un Pēteris Grieze nomauksies vismaz uz ceturto vietu, bet Laila vismaz uz septīto. Teorētiski tas ir iespējams tikai teorētiski:)

mirtins mirtins - 03-03-’07 19:35

vai kļūda apbalvošanā tika labota pirms pēdējā posma?(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.