jaunumi   contact

« Pēdējais LR čempionāt… | Home | Latvijas izlase 2007.… »

Jelgavas atklātajā čempionātā

3.martā uz Lielupes ledus Tetelē Jelgavas atklātais čempionāts tautas klasē un laikraksta “Zemgales Ziņas” balvas izcīņa zemledus makšķerēšanā pulcināja ap 100 makšķernieku no Jelgavas un Rīgas.
Pat strauji uznākušais atkusnis, kas bija pārklājis ledu ar nelielu ūdens kārtu, netraucēja deviņdesmit diviem sacensībās reģistrētiem dalībniekiem četras stundas sacensties par Jelgavas Sporta servisa centra sarūpētajām medaļām, diplomiem un balvām, kā arī vietējā laikraksta “Zemgales Ziņas” dāvātajiem laikraksta abonementiem.
Makšķernieku kopējā 35 kg un 304 g smagajā lomā bija dažādas zivis, pārsvarā asari un plauži. Lielākā zivs - 1 kg 300 g smags plaudis.
Veiksmīgākais vīru konkurencē izrādījās Jelgavas rajona pārstāvis Jānis Apaļais, kurš ar 2 kg 185 g smagu lomu izcīnīja 1.vietu un laikraksta “Zemgales Ziņas” abonementu deviņiem mēnešiem. Kā rezultatīvākais jauniešu konkurencē tika atzīmēts rīdzinieks Jānis Brigaders ar 650 g smagu lomu. Sudraba medaļa un laikraksta “Zemgales Ziņas” sešu mēnešu abonemets tika Jelgavas rajona pārstāvim Augustam Maļinovskim par 2 kg 105 g lielu lomu. Bronzas medaļa un “Zemgales Ziņu” trīs mēnešu abonements pienācās jelgavniekam Aigaram Sīkulim, kura izvilktā loma svars – 1 kg 950 g.
Jelgavas Sporta servisa centra diplomus un balvas saņēma arī sacensību 4., 5. un 6.vietu ieguvēji: jelgavnieks Oskars Jansons (4.vieta, loma svars 1 kg 810 g), rīdzinieks Rolands Brigaders (5.vieta, 1 kg 770 g) un Jelgavas rajona pārstāvis Gunārs Jankovskis (6.vieta, 1 kg 765 g).

Ja laika apstākļi nepievils, 16.aprīlī uz Peipusa ezera ledus risināsies Jelgavas Sporta servisa centra komandas (iepriekš minēto sacensību piecpadsmit veiksmīgākie copmaņi) un Jelgavas rajona Sporta centra izveidotās komandas cīņa par Jelgavas Sporta servisa centra un Jelgavas rajona Sporta centra Kausu zemledus makšķerēšanā. Jāpiebilst, ka pērn kauss tika Jelgavas pilsētas Sporta servisa centra komandai.

Ar cieņu,
Elita Trukšāne

 
05. 03. 2007


divi komentāri

Gatis Gatis - 06-03-’07 09:47

Man gan vairāk intresē, kādi bija noteikumi makšķerniekiem? Vai drīkstēja izmantot papildus svariņu, cik lielas mormiškas varēja izmantot? Kā nekā tā ir upe, nevis ezers!

Scorpio Scorpio - 06-03-’07 08:38

nu re … paņemam no kopējā saķerto zivju svara nost pirmo 6 … un sanāk vidēji 0.252 kg uz dalībnieku… tik daudz varbūt arī es varētu noķert… a varbūt arī ne… :)))(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top