Foreļu audzētava Vācijā

Tēma par preču zivju audzēšanu jo sevišķi aktuāla ir šodien, kad pie pārredzama apvāršņa parādās ievērojami EZF finansu līdzekļi, kuri paredzēti speciāli akvakultūrai, tāpēc mēģinu izpildīt kādreiz publicēto apņemšanos un atsvaidzinu dažas atziņas.
Kad 2006.gadā biju Vācijā, apciemoju arī vienu lauku sētu Brēmenes tuvumā, kura blakus tradicionālajai lauksaimnieciskai ražošanai un lauku tūrismam apsaimnieko arī nelielu bet modernu foreļu audzētavu. To apkalpo divi cilvēki, tās jauda ir aptuveni 100 tonnas porcijas varavīksnes foreļu gadā. Pēc aptuvenām ziņām (ar šādām ziņām neviens tik vienkārši nedalās) audzētava saimniekam dod 20% peļņu gadā. Tas esot kādas 2x vairāk, nekā viņš gūst no savu zemju lauksaimnieciskās izmantošanas. Zemāk pievienotajos attēlos var redzēt audzētavas galveno daļu - zivju audzēšanas baseinus un zināmā mērā saprast audzētavas kontūras.Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
18. 03. 2007.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Armands Armands (Email ) - 19-03-’07 10:09

Labdien JST man gribētos zināt kur var iepazīties ar eiropas subsīdīju projektiem, kā var saņemt finansējumu, kā piemēram uz komerc zivju audzēšanu, uz zivju mājas izbūvi? Kā arī kur varētu pēc iespējas plašaku informāciju vai literatūru par foreļu un citu zivju audzēšanu. Iepriekš Paldies.

Iesākumam iesaku iepazīties ar pašreiz vienīgo gatavo materiālu – “http://www.zm.gov.lv/doc_upl/Zivju_RP__proj_22012007.doc” Ja nepieciešamas papildus konsultācijas, vari zvanīt man, mob.tel. 29517507.
Internetā ir daudz informācijas par zivkopību, nezinot, kādas valodas pārvaldi, nevaru neko konkrētāk ieteikt. Ceru, ka esi lasījis informāciju, kura ir manā lapā teorijas sadaļā, tepat blakus.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.