Spama filtrs

Pēdējo nedēļu laikā veblogus regulāri apciemo spama roboti, kā rezultātā katru dienu man nācās dzēst idiotiskus komentārus, kuru skaits dažubrīd sniedzās simtos. Lai no tā izvairītos, instalēju nelielu programmiņu, kura pirms komentāra nosūtīšanas ar elementāru testu pārbauda, vai to rakstījis cilvēks vai robots. Rakstītājam jāatbild uz kādu jautājumu vai, kā tas ir šobrīd, jāieraksta pirmie trīs burti no atslēgas vārda sapals. Tikai tad koments tiek nosūtīts. Paskatīsimies, kāds būs rezultāts.
 
24. 03. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookfive comments

KristapsD KristapsD - 30-03-’07 16:54

Paldies :)
Jums tur tiešām ir, bet NG nav :))

Ja uzbrauksi ar kursoru uz sarkanajām bultiņām, varēsi izlasīt, ka meklētājs meklē visā portālā http://www.fishing.lv,, tāpēc nav nepieciešams to pašu izvietot arī citās lapās.

KristapsD KristapsD - 30-03-’07 12:38

Labdien,

Man laikam ir pašvaki ar saprašanu vai redzi. Agrāk varēja ievadīt atslēgas vārdu meklētājā un atrast pareizo atbildi. Tagad neredzu kur tas meklētājs ir. Vai jāiet caur sadaļu “Arhīvs”?
Atvainojos, ja šis jautājums jau bija izskatīts agrāk.

Jau labu laiku manā lapā labajā apakšējā malā atrodas divi meklētāji.

lauki lauki - 30-03-’07 06:50

Vai nav plānos tuvākā laikā kādas apmācības? Rīga nav tālu un gribas uzmest acis tai lietai ko sauc par mušiņmakšķerēšanu. Bildītes esmu saskatījies , gribas paturēt to MM daiktu rokā.:-)

Neplānoju, bet varam to visu noorganizēt, piemēram, kādā darbdienas vakarā. Zvani.

Gatis Gatis - 26-03-’07 11:19

Tāda lieta kā spams ir jāizskauž!

Flash Flash - 24-03-’07 23:30

Jā, es arī to ievēroju pie mušu bildēm , kur bija pie katras bildes gļuks ar komentāriem…

Pie bildēm šis filtrs pašreiz nedarbojas. Bet, paldies, par norādi. Nemaz nebiju pamanījis, ka katrai bildei piekārti 940 komentāri. Spamotāji, acīmredzot, izmanto katru iespēju, lai kaut ko sariebtu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.