« Spama filtrs | Home | Divas dienas Dānijā… »

LMSF valdē

Šodien notika LSF valdes kārtējā sēde. Valde pieņēma divus 2007. gada čempionātu nolikumus - pludiņmakšķerēšanas čempionātam un spiningošanas čempionātam. Izmainīts šī gada LMSF pasākumu kalendārs - vietām ir samainīts LR čempionāta un Baltijas līgas čempionāta norises datumi, jo Baltijas čempionāta pirmā kārta no Lietuvas pārcelta uz Latviju. Latvijas pludiņmakšķerēšanas čemopionāta nolikumā principiālu izmaiņu nav, nedaudz palielināta dalības maksa un paredzēta soda nauda par neierašanos uz sacensībām, kurām līdzdalība ir pieteikta. Spiningošanas čempionāta nolikums pilnībā ir saglabājis 2006. gada nolikuma saturu, mainīti tikai datumi. Par otrās līgas organizēšanu spriedīsim, ja dalībnieku skaits pārsniegs 20 komandas. Jebkurā gadījumā čempionātā līdzdalības priekšrocība būs LMSF klubu komandām, nav izslēgts, ka tiks ierobežots no viena kluba startējošo komandu skaits.
Minētos nolikumus, t.sk. Baltija čempionāta nolikumu tuvākā laikā izvietošu internetā.

Vienlaicīgi valde nolēma kārtējo LMSF valdes konferenci sarīkot šī gada 18.aprīlī. Tā notiks Rīgā, viesnīcā Maritim, sākums plkst 15:00. Galvenā tēma - jaunas LMSF valdes vēlēšanas. Uz konferenci tiek aicināti visi LMSF biedri (juridiskās personas), kuri par 2007. gadu ir nomaksājuši bieru naudu. Katru LMSF biedru var pārstāvēt viens balstiesīgs delegāts. Pieteikt līdzdalību un papildus informāciju var saņemt pa tel. 29517507.

Valde nolēma, ka 2007. gada sezonā pludiņmakšķerēšanas izlases trenera funkcijas pildīs Normunds Grabovskis (Salmo).
Valde pieņēma zināšanais, ka trīs Latvijas izlases komandas gatavojas līdzdalībai augstākā līmeņa sacensībās. Vispirms aprīļa vidū melno asaru spiningotāju komanda dosies uz Spāniju, pēc tam maija vidū foreļu spiningotāji uz Slovākiju , lai piedalītos kārtējās pasaules meistarsacīkstēs. Jūnija vidū uz Itāliju dosies Latvijas pludiņmakšķernieku izlases komanda, lai piedalītos kārtējās Eiropas meistarsacīkstēs.
 
28. 03. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

AZ AZ - 09-04-’07 17:26

Sveiks, Jāni! Kas tad brauc uz to Slovākiju uz foreļu spiningošanas čempi? Vai atkal tā pati blice?

Latvijas delegācija uz pasaules čempionātu foreļu spiningošanā Slovākijā ir pieteikta sekojošā sastāvā – Aldis Maldups (delegācijas vadītājs), Roberts Šiliņš, Māris Olte, Kaspars Poišs, Igors Dzilna un Egons Simsons.

korektors korektors - 02-04-’07 13:56

Pēdējā rindkopā skaitlis 2006 nebūs pareizs.

Paldies.:-)

copmanis copmanis - 02-04-’07 08:38

Kalendārā vēl palicis vecais Baltijas čempionāta datums… :-)

vimbotājs vimbotājs - 28-03-’07 23:23

Nekur neatrodu informāciju par Bausku. Vai tu arī šogad RMMB biedriem varēsi palīdzēt ar Bauskas licencēm?

Lielupes licences var dabūt pie manis, sezonas – 25 ls, dienas – 4 ls. Papildus jāiemaksā drošības nauda, kuru var saņemt atpakaļ, kad nodod atskaiti(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.