Aprīļa sīkumi

Joprojām parādās apmeklētāji, kuriem ir grūtības ar informācijas meklējumiem. Iespējams, tādēļ joprojām saņemu arī e-pasta vēstules ar visdažādākajiem jautājumiem. Atbildot uz vienu šādu jautājumu par to, kā apstrādāt lasi, ievietoju saiti ar interesantu rakstu angļu valodā "How to turn a whole salmon into fillets", kuru savā veblogā ir ielicis Bill Bumgarner. Rakstā var atrast arī saites ar lapām, kurās aprakstītas dažādas laša gatavošanas receptes. Tiem, kas nav draugos ar svešvalodām, papildus izveidoju nelielu slaidšovu, kurā, izmantojot www.flicr.com publicētās šī paša autora bildes, ir redzams, kā filetēt lasi. Albūmā bilžu rādīšanas laiku var regulēt.

Taču visvairāk informācijas par šo tēmu var atrast http://www.kasilofseafoods.com/FAQ.htm
 
08. 04. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookeight comments

copmanis copmanis - 23-04-’07 09:46

Zivītei
Izlasi rūpīgi visu kas šajās lapās un sevišķi teoriju un Grabovska tekstus, gan jau sapratīsi. Neko labāku latviski neatradīsi.

:) :) - 23-04-’07 09:15

Kā apstrādāt lasi? :)))) Ak tu dieviņ, tētiņ! Tāpat kā jebkuru zivi, ņem tik nazi un ķidā! Tad galvu nost un asaku laukā!

Ziviite Ziviite (Email ) - 20-04-’07 21:45

Es te atļaušos noiet no tēmas!
Iesakiet kādus variantus kā ātrāk savākt info par pludiņmakšķerēšanu (Teorija, rīki, u.c.) izmantojot internetu.
Varbūt kādam uz sava cietā ir aizķēries kas uz to pusi.
Zinu, ka pietiek lapu svešvalodās, bet vieglāk pagaidām ar dzimto. Bet, ja kāds zina paties’ labu info angļu val.- metiet man uz ī-meilu!

inspektors inspektors - 18-04-’07 07:35

Nav šaubu, ka to raksta tips, kurš sev piekāris LMA viceprezidenta birku.
Vai kāds var pateikt ko šī organizācija vispār dara? LMA pašreklāmu un operācijas tipa Lašiem būt un Skaļais ūdens, kurās tērē valsts naudu un izmanto valsts inspektoru darba augļus es par darbu nesaucu.

NG  NG - 17-04-’07 20:22

neesmu lasijis, bet nojaušu tevis minētā raksta autoru

Bebrs Bebrs - 17-04-’07 10:20

Palasīju aprīļa MMD nr., tur daudz “labu” (angel) vārdu veltīts LZRA, vismaz tagad es saprotu kāpēc mūsu ūdeņos vairs nav zivis – LZRA kā Zivsaimniecības pētniecības institūta mantinieks atbild par visiem tā grēkiem , par pozitīvām mazo HES rekomendācijām uz kā pamata HESI uzcelti, par “oficiālu” maliķošanu zivju nārsta laikā, par to ka salīdzinoši nelielu daudzumu nēģu vaislniekus Ventā zvejo divas nedēļas(personīgi praktiski gandrīz nekādu zveju neatzīstu, tikai nezin kāpēc tam nēģim tāpat kā zivij nav gribēšana katru dienu tīklā/murdā līst), utt. Un kā tas var būt ka Latvijā bez LZRA atzinuma praktiski nekāda darbība ar ūdeņiem/zivīm nav iespējama(visticamāk raksta galvenais iemesls), tā sacīt MONOPOLS, tur sēž tikai “zinātnes bīdītāji”, kas no saviem kabinetiem ārā nekust un pie ūdeņiem nav bijuši. Protams, Salacas reklāma raksta beigās nav aizmirsta. ;-)

jonis jonis - 14-04-’07 18:12

Licenci var nopirkt veikalā kas ir pie aizsprosta, tur pat kur citus gadus(ja zini).Braucot no Alojas puses pirmais pagrieziens pirms Salacas tilta pa labi. (garām cik aceros nevar aizbraukt), jo tālāk ceļš-iela neiet. Maksā, ja nemaldos,nepilni trīs lati. Par sīko gan nemacešu pateikt.

Igors Igors - 12-04-’07 14:05

Sveiks!
nebūs par šo tēmu,bet tēma – Salaca.Jautājums par licenzēm!
Saki lūdzu ,kur var nopirkt Staicelē vienas dienas atļauju makšķerējot upē?
Un vai man puikam arī vajadzīga ši licenze,ja viņam ir tikai 13 gadu?
Paldies(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.