« Aprīļa sīkumi | Home | Vaislinieku zveja un … »

Latvija izcīna godalgotas vietas Spānijā

Sestdien 14.aprīlī Spānijā, Kaspē, Mar de Aragon beidzās trīju dienu maratons CIPS organizētajā melno asaru (black bass) spiningošanas pasaules čempionātā. Sekmīgi tajā startēja un mūsu spiningotāju līmeni nodemonstrēja Latvijas komandas spiningotāji, kurus pārstāvēja trīs ekipāžas - Andis Miezis un Harijs Raciborskis, Edgars Grimze un Normunds Nordens, Ingus Goltiņš un Andis Kazušs. Individuālajā vērtējumā 27 ekipāžu konkurencē par sudraba medaļu laureātiem kļuva P. Grimze un N. Nordens, 7. vietu izcīnīja A. Miezis un H. Raciborskis. Par pasaules čempioniem kļuva Meksikas pārstāvji V.A. Ismael un M.G. Victor, kuriem bija vienāds punktu skaits ar E. Grimzes ekipāžu, taču zelta medaļas nodrošināja tikai lielākais kopējais loms.
Komandu vērtējumā Latvijas komanda ar 108 punktiem 9 valstu konkurencē ieņēma godpilno trešo vietu. Par pasaules čempioniem komandu vērtējumā ar 94 punktiem kļuva mājinieki, Spānijas komanda, otrajā vietā ar 98 punktiem palika Venezuēla.

Detalizētu informāciju - protokolus un bildes var atrast Spānijas makšķerēšanas sporta federācijas lapā.
 
16. 04. 2007.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.