jaunumi   contact

« Visiem LMSF biedriem | Home | Mums izdevās! »

Latvija izcīna godalgotas vietas Spānijā

Sestdien 14.aprīlī Spānijā, Kaspē, Mar de Aragon beidzās trīju dienu maratons CIPS organizētajā melno asaru (black bass) spiningošanas pasaules čempionātā. Sekmīgi tajā startēja un mūsu spiningotāju līmeni nodemonstrēja Latvijas komandas spiningotāji, kurus pārstāvēja trīs ekipāžas - Andis Miezis un Harijs Raciborskis, Edgars Grimze un Normunds Nordens, Ingus Goltiņš un Andis Kazušs. Individuālajā vērtējumā 27 ekipāžu konkurencē par sudraba medaļu laureātiem kļuva P. Grimze un N. Nordens, 7. vietu izcīnīja A. Miezis un H. Raciborskis. Par pasaules čempioniem kļuva Meksikas pārstāvji V.A. Ismael un M.G. Victor, kuriem bija vienāds punktu skaits ar E. Grimzes ekipāžu, taču zelta medaļas nodrošināja tikai lielākais kopējais loms.
Komandu vērtējumā Latvijas komanda ar 108 punktiem 9 valstu konkurencē ieņēma godpilno trešo vietu. Par pasaules čempioniem komandu vērtējumā ar 94 punktiem kļuva mājinieki, Spānijas komanda, otrajā vietā ar 98 punktiem palika Venezuēla.

Detalizētu informāciju - protokolus un bildes var atrast Spānijas makšķerēšanas sporta federācijas lapā.