« Daži labi lomi | Home | Par zivju resursu aiz… »

Latvijas izlases komandu veidošanas principi

Pēc atsevišķu LMSF biedru lūguma cenšos aprakstīt pamatprincipus, pēc kuriem federācija veido komandas, kuras kādā no makšķerēšanas sporta veidiem pārstāv Latviju straptautiskos pasākumos. Visa informācija ir veidota balstoties uz starptautisko federāciju pamatdokumentiem, LMSF statūtiem, valdes lēmumiem un mūsu pieredzi šajā jautājumā. Informāciju centīšos nepārtraukti papildināt un aktualizēt.

1. Sporta veidi un sacensības, uz kurām attiecas šie principi.
Visi makšķerēšanas sporta veidi, kurus kultivē CIPS un ICSF (LMSF ir šo divu jumta organizāciju sastāvā). Mušiņmakšķerēšana, visa veida sacensības makšķerēšana jūrā un okeānos, makšķerēšana ar pludiņmakšķeri, karpu makšķerēšana, foreļu makšķerēšana ar mākslīgām ēsmām, foreļu spiningošana, melno asaru spiningošana, zemledus makšķerēšana, kastings.
Visas oficiālās starptautiskās sacensības, kuras organizē CIPS un ICSF sastāvā esošo valstu federācijas, vispirms Eiropas un Pasaules čempionāti un Pasaules makšķerēšanas sporta spēles, nākotnē arī Baltijas līgas sacensības.
Pārējās sporta sacensības, kurās komanda vai atsevišķi dalībnieki tiek prezentēti kā Latvijas izlases dalībnieki vai komanda. Tās var būt dažādas eksperimentālas sacensības, draudzības sacensības, festivāli un tamlīdzīgi sporta pasākumi.

2. Kas var pretendēt uz līdzdalību Latvijas izlases komandas sastāvā.
To nosaka CIPS un ICSF starptautisko sacensību rīkošanas noteikumi. Tie paredz, ka dalībnieki var būt tikai attiecīgo valstu pilsoņi vai pastāvīgie iedzīvotāji, kuri ir attiecīgās valsts federācijas individuālie vai kolektīvie biedri. Sacensību organizātori var pieprasīt dokumentālus pierādījumus. Izņēmums ir klubu čempionāti, kuros komandas sastāvā ir atļauts startēt arī ārvalstniekiem, parasti tikai vienam.

3.Kā tiek veidotas Latvijas izlases komandas.
 
02. 05. 2007.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

JK JK - 03-05-’07 07:47

“Deadline of inscription is 01.05.2007.” Kāda pagaidām ir informācija par Baltijas līgu? Kas piedalās, cik daudz komandas no Latvijas utt?

Aktivitāte nav liela, daudziem nepatīk steiga. Parasti tādus pasākumus plāno vismaz gadu uz priekšu. Dalībnieku sarakstus var redzēt sacensību kalendāra lapā. Katram pasākuma nosaukumam seko dalībnieku saraksts.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.