« Kāpēc cilvēkiem patīk… | Home | Foreles »

Mūsu klubi karpu mačos Rumānijā

Latvijas makšķernieki turpina veiksmīgi nest Latvijas vārdu pasaulē. Četras Latvijas klubu komandas aprīļa pēdējā nedēļā startēja komerciālajos karpu mačos Monster Carp Cup 2007, kuri tradicionāli notiek Rumānijā Radutē. Šogad tajos startēja galvenokārt komandas no Krievijas un Ukrainas, Latvija bija trešā plašāk pārstāvētā valsts. 44 komandas izvilka 256 zivis ar vidējo svaru 9.45 kg. Lai gan komandu kopējā noķertā svara ziņā pārliecinoši līderi bija Ukrainas komandas, mūsu karpu speciālistu līmeni labi nodemonstrēja un galveno balvu šī pasākuma balvu par lielāko zivi "Monster Carp" 10 000 EUR vērtībā izcīnīja "Salmo carp" komanda, kura izvilka 24 kg smagu karpu. Protams, izšķiroša loma bija veiksmei, taču "Salmo carp", laikam, bija nopietni gatavojusies tieši šim pasākumam. Ja atceramies, 2006.gadā Latvijas karpu makšķerēšanas čempionātā "Salmo carp" bija tikai 12.vietā.
Rezultātu tabula un uzvarētāju bilde.
 
06. 05. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookseven comments

NG NG - 21-12-’07 13:05

Laba meitene, večiem piedāvā karpas uz Ziemassvētkiem paķert, malacis, bet ja nopietni, tad tas ir tas pats, kas reklamēt pludmali novembrī, pasaki savu sakāmo maijā un veči skries kā traki, līdz sapratīs, ka brīnumi nenotiek

zane zane (Email ) - 21-12-’07 11:47

Damba dīķi Pelčos pie Kuldīgas man ir labi zināmi, tur patiešām ir labas izvēles iespējas, arī karpas labi ķeras. Ir atklāti vēl 2 makšķerēšanas dīķi

NG  NG - 09-05-’07 21:43

Mūsu patreizējā situācijā, kad komandu paliek aizvien mazāk ( pats zini cik izmaksā vasaras pusprofesionālais sports, profesionāklais vēl divreiz vairāk), ir jābūt reālistiem, ja pacelsim dalības maksu par dalību mačos, tad atkritīs vēl vismaz viena no šī gada sešām komandām, vai mums no tā paliks labāk nezinu. Ja komandu skaits būtu vismaz desmit un vispār būtu novērojama tendence vasaras sportam attīstīties, tad to varētu darīt, ir jau labi, ka to varam izteikt ieteikuma formā, gan jau būs labi.

JK JK - 09-05-’07 14:01

Negribās jau būt kretīnam, bet šajā pašā lapā, pagājušā gada nogalē tika rakstīts sekojošais: “Izmaiņas tiks atspoguļotas nolikumos. Vasarā uz to komandu rēķina, kuras nepiedalīsies attiecīgās kārtas treniņā, tiks iegādāta standarta piebarošanas barība, kura pēc treniņa tiks iemesta ūdenī visos sektoros, lai izlīdzinātu iebarošanas efektu. ….” Tātad atkal nekā reāla netiks izdarīts un apelēsim pie copmaņu godīguma. Ja komanda pati nesametīs, tad neviens cits to nedarīs. Sāpīgi, bet fakts. :-(

NG NG - 09-05-’07 10:38

Nomierinies vecīt, tur viss ir tāpat kā zemāk, tikai nav zivju un ir divreiz seklāks, mēs ar Ritu pēdējā laikā speciāli treniņos izvēlamies vietas, kas skaitās sliktākās, lai pārāk nesasapņotos, jo štekeri slidināt uz ātrumu esam apguvuši gana labi, personīgi mani augšējais sektors pilnībā apmierinātu, ja tāds seklums un zivju neblīvums būtu visā sektorā, bet tur uz septiņiem sektoriem trīs būs sekli, pārējie pakāpeniski ‘pa straumi uz leju kļūs dziļāki, bet, ir viens bet, katru dienu līst, vēl ir pāris dienas līdz mačiem, tāpēc ūdenim paceļoties vēl daudz kas var mainīties, tā tomēr ir makšķerēšana. Bet šāda veida oficiālais treniņš tiek pārņemts no starptautisko sacensību pieredzes, mēs ar Gunti gribējām ieviest arī obligāto iebarošanas minimumu zonām kur kāds no komandas dalībniekiem nav ieradies uz treniņu, teiksim 2 kg sausas, vidēja līmeņa barības, bet to federācija nepieņēma.

JK JK - 09-05-’07 08:14

Jā! Viss mans treniņu plāns pa velti taisīts. Ja piektdien neizlozējam augšējo zonu, tad tur nebūs copēts, jo rīt vēl gribu pasēdēt zemākajā zonā. Kaut kas būs jāmaina, jo diez ko spīdošas nav izredzes izvilkt piektdienas rītā tieši augšējo galu.

NG NG - 08-05-’07 12:05

Komentārs tiem, kas plāno piedalīties LČ pludiņmakšķerēšanā.
Piektdien ir oficiālais treniņš, tātad visi sacensību sektori tiek sadalīti pa 5, komanda piebraucot pie upes sameklē Gunti, kurš ir šīs kārtas oficiālais rīkotājs, un izvelk savu treniņa ciparu, visa komanda trenējas vienā vietā, ja kāds komandas dalībnieks nevar ierasties uz treniņu, tad būtu vēlams, lai pārējie tukšajā sektorā iemet tādu pašu barības daudzumu kā pārējos sektoros, tas ir tādēļ lai zivju daudzums daudz maz izlīdzinās un izloze spēlē mazāku lomu.
Makšķerēt izlozētajos sektoros var arī no rīta, (sektoru izloze 10.00), bet no 16.00 visiem sektoriem ir jābūt aizpildītiem, pēc 21.00 sektoros ar pludiņmakšķeri vai gruntsmakšķeri makšķerēt nedrīkst, izņēmums ir spinings. Visu kas ir jautājams var jautāt šeit vai zvanot man vai Guntim.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.