« Foreles | Home | Kārtējais CIPS kongre… »

Rīgas makšķerēšanas svētki “Jaunais makšķernieks”

Tradicionālie bērnu svētki, kurus rīko Rīgas Dome un SIA Salmo notiks 2007. gada 2. jūnijā Lucavsalā, BJSS “Rīdzene” airēšanas bāzē.
Plkst. 10.00 bezmaksas autobuss no Katedrāles uz Lucavsalu. Dalībnieku reģistrācija līdz plkst. 10.50. Sacensību atklāšana plkst.11.00.
Dalībnieki - bērni sekojošās vecuma grupās: bērni līdz 9 gadiem, bērni no 10 līdz 14 gadiem un jaunieši no 15 līdz 17 gadiem. Bērni līdz 9 gadiem, sacensībās piedalās vecāku pavadībā.
Programma.
1. Sacensības makšķerēšanā ar pludiņa makšķeri no plkst. 11.30 – 14.00;
1.1. bērniem līdz 9 gadiem,
1.2. bērniem no 10 – 14 gadiem,
1.3. jauniešiem no 15 – 17 gadiem.
2. Sacensības kastingā (mērķī mešana) no plkst. 12.30 – 15.00
2.1. bērniem no 10 – 14 gadiem
2.2. jauniešiem no 15 – 17 gadiem.
3. Konkurss makšķerēšanas noteikumu zināšanā un zivju pazīšanā.
4. Zīmēšanas konkurss

Uzvarētāju apbalvošana plkst. 16.30.
Bezmaksas autobuss uz Katedrāli plkst. 17.30.
 
16. 05. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookseventeen comments

mirtins mirtins - 24-05-’07 14:37

Nikins – tas ir pie klubu sistēmas:)) a šādā situācijā, kad katru gadu veidojas jaunas komandas… Ja komanda sadalās un tai nav klubs aizmugurē, bet tie ir vienkārši entuziasti, tad kurš patur vārdu un iespēju piedalīties 1.līgā? Ja tu piedalies kādā komandā vai tu zini, kuram komandas biedram ir tiesības uz komandas nosaukumu?:))

Nikins Nikins - 24-05-’07 14:26

Mirtin – vai tad basketbolā paņemot jaunu spēlētāju mainās komandas nosaukums vai klubs? Parasti tas notiek ar domu uzlabot komandas rezūltātus.

mirtins mirtins - 24-05-’07 09:19

jopcig – viedoklis un informācija ir divas dažādas lietas. Nekad neesmu apgalvojis, ka man par visu ir informācija un ja kaut ko nezinu, tad arī pasaku. Bet viedoklis nemaz nav slikti:D Turklāt nekad neesmu apgalvojis, ka mans viedoklis ir vienīgais pareizais un tas visiem jārespektē. Tādēļ jau ir forumi, kur tiek pausti dažādi viedokļi, kuros ieklausās tie, kuru viedoklis kaut kur tiek respektēts:))

Šajā jautājumā mans viedoklis, ka ideāli būtu atjaunot padomju laikos noteikto reģionālo pārstāvniecību, kā bija ar MMB, Vārpas, Daugavas biedrībām. Tur pat vēl sīkāk aizgāja. Piemēram, mums bija pat Kolhoza mači, no kuriem tad izvilka labākos, kas startēja uz rajonu. tad no rajona uz biedrības mačiem. Un tad jau varēja tālāk vilkt. Bet ir viena problēma… kā to izdarīt un vai vajag:))

A divu līgu variantā arī knifiņi… piemēram, kas notiek, ja komanda sadalās. Nu vot viens vienkārši negrib vairs piedalīties un viņa vietā paņem kādu citu, kurš pērn nestartēja. Tā ir tā pati komanda vai cita? Un kādēļ cilvēks, kurš pērn nestartēja var startēt augstākajā līgā? Un kas notiek, kad no vienas komandas cilvēks pāriet uz citu, piemēram no otrās līgas komandas uz 1.līgu. Kura ir tā komanda, kas startē augstākajā, bet kura otrajā? Tādā ziņā ideāli būtu turēties pie klubu principa. Un tad jau ir vienalga – vai no kluba “Delfīns” startē Pēteris, kurš pērn klubā “Haizivs“startēja, vai Olga, kas no “Astoņkāja” uzvarēja. Ja klubs bija pirmajā līgā, tad tur arī cīnās.

Bet atkārtoju, tas ka es tā uzskatu, nenozīmē, ka tā tam būs būt, un ka manā viedoklī kādam jāieklausās:)) Kad kļūšu par valsts prezidentu, tad varēsi manī klausīties muti atplētis:p

joprojām ceru, ka Jst prātu apgaismos kāds augstākstāvošs gaismas stars un viņam pietiks spēka visā šitajā putrā kādu skaidrību ieviest:))

spinis spinis - 24-05-’07 09:12

jopcig. Tā runa par divām līgām tāda parunāšana vien bija. Tipa, ja uztaisīsim tad pirmās 20 ies uz augstāko līgu, un tā tālāk. Kā redzam neuztaisīja.

no kluba. Nekā slikta pielaižot vienu komandu no katra kluba neredzu. Arī basīti un citos sportos vienā klubā labi veči sēž uz rezervistu soliņa. Ja nepatīk maina klubu. Otrā līga stipri sarežģīs dzīvi tiem, kas organizēs mačus. Copes mačiem taču ir savas īpatnības un loterija tie ir vienmēr.

jopcig jopcig - 23-05-’07 20:05

mirtin=>> vot tur jau tā lieta – Tev par visu ir viedoklis(ieskatos arī zive.lv), bet ne par visu Tev ir pietiekoši informācijas. Jau pagājšsezon tika paziņots par pāreju uz divām līgām: pirmo 20 vietu komandu vērtējumā ieguvēji 2006.gada čempionātā cīnās augstākā līgā 2007.gadā, bet pārējie un jaunpienācējas komandas otrā līgā cīnās par 5nieku, lai tiktu augstākā līgā 2008.gada čempionātā. Iegūtās vietas komandām bija zināmas, un pieņemu, ka ārpus 20nieka palikušās bija gatavas cīnīties otrā līgā.
Cik sapratu, piečakarēja potenciālie otrās līgas organizētāji(sk.augstāk)
p.s. JST Tev arī labu dienu ;))

mirtins mirtins - 23-05-’07 19:33

=>jopcig vot tur jau tā lieta – cik cilvēku, tik viedokļu, a kuram klausīt? Man piemēram ir vienalga, jo sacensībās vairs nepiedalos, bet iedomājies organizētāju pašlaik, kuram viedoklim klausīt? Tavam, Pētera, Miķeļa, Jāņa? Un kā uztaisīt to pāreju uz divām līgām? Vienā gadā pēkšņi pateiks, vot tu startēsi otrajā līgā, bet tas tur – pirmajā. Es jau baigi ceru, ka JST kaut ko izdomās… un veselais saprāts uzvarēs.

jopcig jopcig - 23-05-’07 15:03

kādi vel zonālie mači?? Latvija ir tik maza, ka vienā komandā gadiem kopā startē veči no dažādiem reģioniem. Kurš būs tas Dievs kurš pateiks, ka komanda ir nederīga, jo redz, tajā startē viens kurzemnieks, viens zemgalis, rīdzinieks un vidzemnieks. Kādā reģionā tāda komanda piedalās atlasē? Jo ilgāk turpināsies bardaks ap čempi, jo mazāk normāli copmaņi tajā gribēs piedalīties. Jau tagad, tikko kāds ir noķēris vairāk zivis kā citi, tā sākas baumošana par zivju siešanu u.c. negodīgu rīcību. Ir jārīkojas tā, lai nesagrautu pavisam jau tā paputējušo čempionāta reputāciju.
Manā skatījumā labākais bija pagājšgad prezentētais variants par pāreju uz divām līgām. Arī otrā līgā, domāju, dalībniekiem būtu motivācija cīnīties par tikšanu augstākajā,augstākajā cīņa par noturēšanos. Palielinātos sportiskais azarts un intriga.
Par maz tika piestrādāts pie otrās līgas organizēšanas. Neilgi atpakaļ Pasaule apņēmās noorganizēt tikai vienu čempionāta posmu un aplauzās, kāda vēl līga. Bet ticēšana Teterim vispār neiet kopā ar veselo saprātu.

Nikins Nikins - 23-05-’07 12:18

Vai ir iespējams uzzināt cik daudz naudas vajag lai izveidotu otru līgu spiningošanai vienam vai diviem posmiem?

qwerty qwerty - 22-05-’07 20:05

mirtins – korķis visiem caurumiem(monkey)

mirtins mirtins - 22-05-’07 08:59

=> spinis – tev viegli pateikt, bet kas tos mačus rīkos, kas ir tiesīgs noteikt, ka Kurzemes reģionu pārstāvēs lūk šīs komandas, nevis kāds cits. Nav jau padumjie laiki, kad bija makšķerēšanas biedrības’visā Latvijā, kas rīkoja rajona mačus un tad rajona uzvarētājs brauca uz republiku. Pieņemsim, ka federācija izdomā, ka jārīko reģionālie mači. Ar ko lai viņi piemēram Kurzemē runā? Kas ir tiesīgs runāt par visu Kurzemi. Vot, ja sanāktu kopā visi Kurzeme klubi, uztaisītu kaut kādu apvienību, noslēgtu vienošanos… tad varbūt. Bet tik un tā atrādīsies kāds, kurš teiks, ka ar tiem nav jēga runāt, jo mēs esam tie gudrākie. Tas nav tikai par Kurzemi, bet par citiem reģioniem ar, vistrakāk jau laikam par Latgali:( Nenoliedzami ir jāsāk organizēties, bet kam un kā…

tikko radās doma – varbūt vajag uztaisīt vislatvijas makšķernieku kongresu, kurā tiek nolemts organizēties un tālāk jau notiek tā organizēšanās. ko Jst par to saki?

Ar Latgali jau kustība ir sākusies, ir vienošanās, ka pirmo Latgales čempionātu LMSF vārdā organizēs Latvijas Pasta pārstāvis E. Dimants. Drīz tīklā būs nolikums. Ar citiem novadiem nav tik vienkārši. Bet domāsim.

Par Vislatvijas kongresu. No daudziem aspektiem savlaicīga doma. To varētu sasaukt, piemēram, jau 2008.gada I kvartālā. Tikai jānoslīpē detaļas. Vispirms, ar ko nodarbosies kongress un kas būs lemtspējīgie kongresa dalībnieki – juridiskas personas, privātpersonas, utt.

spinis spinis - 21-05-’07 16:19

Steidzīgi jātaisa zonālie mači. Kurzeme, Vidzeme, Latgale, Zemgale un LielRīga. Citādi tāda parunāšana vien būs. Piemēram Liepājas ezera mačus var uztaisīt par Kurzemes mačiem. Utt.

nu jaa........... nu jaa........... - 21-05-’07 16:04

vīrs(vai sieva))no kluba – vispār loģiski, paskatījos rezultātus 2006. Daiwa un Cormoran ieņēma DIVAS PIRMĀS vietas – abas no viena MKProjekts kluba. Kas tad pēc jaunās jst idejas otrās vietas ieguvējiem visā čempionātā būtu jāsaka ardievas…. Labāks laikam bija variants par divām līgām.
piem.top20 no 2006 piedalās LRČsp 2007 trijās kārtās kā paredzēts, bet pārējie kaut vai vienos māčos(lētāk)) noskaidro 5 labākos(veiksmīgākos)), kas nomaina LRČ 5 mazāk veiksmīgos….
kaut kā tā….

mirtins mirtins - 21-05-’07 10:26

=>no kluba – a kas liedz klubam uztaisīt savus mnimačus un aizsūtīt savu izlasi? Nu vajag taču sakārtot vienreiz to lauciņu, lai ir skaidrs, kas ko un kā pārstāv. Pieļauju, ja nebūs nopietnas sistēmas, tad katrs copmanis uztaisīs ķipa savu klubu, lai varētu piedlaīties. No vienas puses jau labi, jo vairāk klubu jo vairāk dalības maksu, bet man labāk patiktu piedzīvot tos laikus, kad arī klubu sacensībās izcīnītās vietas būs prestiža lieta. Nu gluži kā civiļizētajā pasaulē:))

no kluba no kluba - 21-05-’07 09:37

citāts no jst:“Visticamākais variants tuvākajam laikam – katram klubam ļaut piedalīties ar vienu komandu.”
ļoti ceru, ka “tuvākais laiks” nebūs šī sezona, un patīkamāks variants tomēr ir iekļūšana starp noteiktu skaitu labākajām komandām. Muļķīgi būtu, piemēram, ja abas kluba komandas iekļūst godalgotās vietās, bet vienai jāatsaka dalība nākošās sezonas čempionātā…

mirtins mirtins - 20-05-’07 19:54

=> spiningotājs – tīri teorētiski, lai nodrošinātu zivju vaļā laišanu, katrā laivā jābūt tiesnesim, vai vismaz jābūt baigi daudz tiesnēsiem pa visiem ezera sektoriem, lai ātri var piebraukt pie noķertas zivs. mazliet šaubos, vai kaut ko tādu var dabūt gatavu. Tur ir jābūt nopietnam finansējumam

Laivās tiesnešus var sēdināt, ja ir pietiekoši lielas laivas vai dalībnieku skaits ļauj katrā laivā sēdināt tiesnesi -airētāju. Protams, jābūt arī stipri nopietnam budžetam.
Tiesnešu piebraukšana svēršanai nav nopietns paņēmiens, kuru var pielietot oficiālos čempionātos. To var pielietot tikai festivālos vai arī pasākumos, kur neviens neko nenoķer. Tad jau drīzāk var pielietot fotografēšanu vai filmēšanu, kā tas dažreiz notiek nopietnos komercmačos.

spiningotājs spiningotājs - 18-05-’07 19:38

2. līgai Tu esi gatavs uz otro līgu? Tik uz priekšu.

Par Lobi netaisi paniku ja nezini. Iepriekšējā čempī ar bija 120 dalībnieki un nekas tam ezeram nenotika. Jo vairāk dalībnieku, jo mazāk zivis tie izķer. JST kaut kur izteicās, ka šogad būšot jālaiž zivis vaļā. Drīzāk gan mači jāpārceļ uz Liepāju vai Burtnieku.

Cik zinu otro līgu pieteicās uzturēt Marlins kopā ar Pasauli. Kur šie palikuši?

Lai samazinātu nodarīto kaitējumu Lobes ezeram, sacensību dalībniekiem noķertās zivis pēc svēršanas būs jāatlaiž. Tātad savlaicīgi jāsāk gatavoties un trenēties.
Marlins pazudis tālē zilajā, Pasaule – nav vēl nobriedusi tādam pasākumam.

2.līga 2.līga - 18-05-’07 17:35

lai piedod bērni un jaunieši, jautājumu ieliku pēdējā rakstā
spriežot pēc dalībnieku saraksta LČ spiningošanā ideja par divām līgām ir pačibējusi, nezinu ko nozīmē zvaigznītes(nav samaksājuši vai kā), bet sarakstā ir 30!komandas-60!laivas-120!dalībnieki
Dievs stāvi klāt Lobes ezeram!
varbūt bija vērts atgriezties pie jautājuma par dalībnieku skaita samazināšanu?

Tev taisnība, būs vien jāatgriežas pie tā jautājuma. Tikai viena neliela problēma, trūkst reģionālo sacensību organizētāju. Visticamākais variants tuvākajam laikam – katram klubam ļaut piedalīties ar vienu komandu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.