Kārtējais CIPS kongress Prāgā

Iepriekšējās nedēļas nogalē biju Prāgā, kur piedalījos kārtējā starptautiskās makšķerēšanas sporta konfederācijas CIPS kongresā. Kongresa programma bija tradicionāla - federācijas atskaitījās par darbu, apsprieda sacensību noteikumus un pasaules čempionātu kalendāru, notika atsevišķu pasākumu prezentācijas.
Lai sakārtotu budžetu, kongress palielināja par 150 EUR ikgadējo CIPS biedra maksu. Dienvidnieciski īpatnēja bija balsošana, - tulki vēl nav pārtulkojuši tekstu no franču uz citām valodām, bet prezidents jau paziņo balsošanas rezultātus. Pie tam ne tikai šajā jautājumā.
Krievija kongresā prezentēja šī gada pasaules čempionātu spiningošanā. Tas ieplānots 8.-14. oktobrī Saratovā. Līdzdalības izmaksas iespaidīgas - 7100 EUR par komandu. Daudzām valstīm uzreiz radās šaubas, vai vērts braukt. FIPSed pieprasīja pārstrādāt programmu, lai pasākums kļūtu lētākas.
Interesanta bija 2008. gadā Dienvidāfrikas republikā ieplānotā karpu pasaules čempionāta prezentācija, tāpat arī tradicionālais dabas aizsardzības jautājumiem veltītais forums. FIPSed radās šaubas, vai izdosies turpmāk vienā valstī noorganizēt Pasaules spēles. Kastinga federācija informēja par septembrī Malmē iecerēto ICSF un CIPS kastinga federāciju saplūšanu.Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
20. 05. 2007.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.