« Kārtējais CIPS kongre… | Home | Tikai bildes »

LV Maver Sport - Baltijas čempionāta līderis

Šodien Ventā noslēdzās Baltijas līgas čempionāta pirmā kārta. Pēc divu dienu spraigām sacensībām ar 39 punktiem par Baltijas līgas čempionāta līderi komandu vērtējumā kļuva LV Maver Sport , otrajā vietā ar 40 punktiem palika Asaris, trešajā vietā ar 41 punktu - Salmo komanda. Individuālajā vērtējumā pirmās trīs vietas vietu izcīnīja Salmo pārstāvji Pēteris Lideris (2 p), Rita Verza-Grabovska (3 p) un Edgars Veikins (4p), kurš pārstāv Salmo otro komandu ar nosaukumu Asaris.
Nākošā kārta notiks Lietuvā, trešā kārta - Igaunijā. Komandu pārstāvji vienojās, ka sākot ar 2008.gadu Baltijas čempionāts notikas vienā kārtā un pēc klasiskās triju dienu sacensību shēmas. 2008.gada čempionātu organizēt uzņēmās Somija.
Pirmās kārtas rezultāti.

.Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uz Slovākiju šodien devās Latvijas delegācija, lai 21.-27. maijā Ružemberokā piedalītos kārtējā CIPS pasaules čempionātā foreļu spiningošanā. Delegācijas sastāvā ir pieci spiningotāji - Kaspars Poišs, Egons Simsons, Māris Olte, Igors Dzilna un Roberts Šiliņš.
 
20. 05. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

jst jst - 26-05-’07 19:07

Mūsu foreļu spiningotāji esot izcīnījuši piekto vietu Slovākijā pasaules čempionātā komandu vērtējumā. Apsveicam.

JK JK - 21-05-’07 10:50

Paldies mirtins! Pārējās kļūdas un citas lietas tiks droši vien izrunātas NG sadaļā. Es svētdien sačakarējos ar barību un tikai beigās atvēru tekošas copes un izlīdu pēdējās 20 minūtēs noķerot 4 nopietnākas raudas.

mirtins mirtins - 21-05-’07 08:55

nu ko apsveicu JK ar fantastiski labu sniegumu. Varētu jau kaut kur pakokmentēt un padalīties iespaidos… man šķita, ka zivis bija nostājušās konkrētās vietās un tiem, kas neielozējās tajā vietā bija čau… jācīnās par katru krikumu.

P.S. Es akal savu breksīti paņēmu:)) lejāk:)) nebija daudz un pārāk milzīgi, bet man bija gana:D(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.