« Tikai bildes | Home | Pie Susejas »

Karpu makšķerniekiem

Latvija šodien pieteica savu līdzdalību CIPS karpu makšķerēšanas pasaules čempionātā, kurš septembra beigās notiks Serbijā.
Par delegācijas vadītāju nozīmēts Ārijs Ūdris. Latvijas komandā ir iekļauti Māris Nuķis un Uģis Nuķis, Aleksandrs Šackis un Edvīns Šlubovskis, Oskars Bērziņš un Raivis Losevs.

Lai sāktu Latvijas karpu makšķerēšanas aktīvistu apzināšanu, LMSF šī gada 15. 17. jūnija pēcpusdienā Dūņezera bāzē rīko karpu makšķernieku neformālu saietu.
Uz brīvu domu apmaiņu ir aicināti visi klubi un privātpersonas - karpu makšķerēšanas sporta cienītāji un karpu dīķu īpašnieki, kurus interesē vienota un koordinēta darbība visos jautājumos, kas saistīti ar karpu makšķerēšanas attīstību Latvijā.
Pieteikties un detalizētāku informāciju saņemt var no Ārija Ūdra, mob. tel. 29116736
 
27. 05. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookseven comments

EdgarsG EdgarsG - 31-05-’07 23:05

Starp citu, komandu uz BlackBassu čempi nebija nemaz tik viegli savākt. Pēc tam, kad Mārlins pazuda tālēs zilajās, JST bija ielicis AndaM telefonu savā weblogā, ar textu, ka pieteikties uz dalību var pie Anda. Nu kā domājat, cik pieteicās? Dažiem izmaxas pa lielu, citus neapmierināja, ka balvu fonc ir 0 eur. Arī paredzamie rezultāti bija apšaubāmi (optimistiski-reālā prognoze – 4tā vai 5tā vieta). Mani pašu arī Andis pierunāja.
Starp citu, Mārlina pazušana nāca tikai pa labu, jo attiecības komandā stingri uzlabojās. NG arī raxtīja, ka spiholoģiskajai saderībai ir liela nozīme, un es tam piekrītu pa 200%.
Bet ir jau iespējas tikt arī uz citiem FIPSed exotiskajiem pasaules čempjiem, piemēram uz BIG GAME fishing. Man pat liekas, ka ar to ir vairāk cilvēku Latvijā nodarbojušies, nekā ķēruši black bassus.

domāju domāju - 31-05-’07 19:54

ka komanda izskatās pēc draugu copes pulciņa varbūt nemaz nav tas sliktākais. Piemēram Black Bass PČ komanda. Rezultāts vairāk nekā izcils, bet komandas veidošanas principi vēl vairāk miglā tīti.
Domāju, uz čempionātiem veidojas komandas, apvienojoties savstarpēji vairāk vai mazāk pazīstamiem copmaņiem, kuri ir gatavi pilnībā par saviem līdzekļiem pārstāvēt valsti u.t.t. neko īpaši neprasot pretī……………….

Draugu pulciņš – tas ir tikai kompliments komandas veidotājiem. Ja vēl pieskaita, ka draugu pulciņš gan vizuāli, gan pēc būtības veiksmīgi pārstāv Latviju starptautiskā pasākumā, tad viss ir kārtībā. Informācija par atlasi nekad nav bijusi slepena, pārējais atkarīgs no pašu spējām.

Vieca Vieca (Email ) - 31-05-’07 19:17

Noteikti ka ir daudz karpu copmaņu, kuri ir labāki par mani. Arī es savā ziņā esmu iesācējs un netiecos tikt Latvijas izlasē, kura pārstāvēs mūsu valsti PČ. Tas ir liels gods un atbildība. Komandā tiešām ir daži cilvēki, kuri ir to pelnījuši un pierādījuši sevi. Piemēram R.Losevs un O.Bērziņš. Tādēļ jau jautāju, pēc kādiem kritērījiem atlasīja… Patreiz pārējā komanda izskatās pēc draugu copes pulciņa…

ezis ezis - 31-05-’07 19:06

Vieča, ko tu tur ar mājieniem, pasaki skaidri, kurš nemākulis ir ticis komandā. A kāpēc tu neesi sarakstā?

Vieca Vieca (Email ) - 31-05-’07 18:15

Interesanti pēc kādiem kritērijiem tika atlasīta Latvijas komanda, ja vienam no tās dalībniekiem ir pieredzes trūkums ne tikai šāda līmeņa sacensībās, bet arī karpu ķeršanā vispār.

Līdzjutējs Līdzjutējs - 29-05-’07 13:40

Kad ir gaidāms apraksts/atskaite par foreļu ķeršanas pasaules čempionātu?

JR JR - 27-05-’07 12:14

Cik izmaksā piedalīšanās tādā karpu pasaules čempī?

Salīdzinot ar sacensībām citos makšķerēšanas veidos, karpu makšķerēšana ir visdārgākā. Lai varētu piedalīties karpu makšķerēšanas pasaules čempionātā, dalībniekiem jārēķinās ar nopietniem izdevumiem. Aptuveni rēķinot, katram dalībniekam tas izmaksās 1700 līdz 2000 ls.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.