« Tikai bildes | Home | Pie Susejas »

Par spiningošanas čempionāta pirmo kārtu

Kā tas minēts kalendārā un nolikumā, pirmā kārta notiks Lobes ezerā. Dalībnieku sastāvs ir redzams sarakstā. ŠO sacensību atbildīgais organizētājs ir SIA Normark Latvia.

Uzklikšķini!Dalībnieku ( vai komandu pārstāvju) pulcēšanās pie Lobes ezera Urtu bāzē 08. jūnijā līdz plkst. 20:00. Tur notiks instruktāža un izloze. Starts notiks no trijām bāzēm - Aulakiem, Urtiem un Vecbordzēniem 9. jūnijā 4:00 no rīta, finišs 11:00 (laivām tajā laikā jābūt pie laivu piestātnes). Turpat notiks lomu svēršana. Dalībniekiem līdzi jābūt zivju dzīvai saglabāšanai domāta cilpa -kukans. Eksperimentālā kārtā mēģināsim pielietot sistēmu, kura paredz zivis pēc svēršanas atlaist atpakaļ ezerā. Dalībniekiem vai komandu pārstāvjiem laivas jāsaņem un tās jāsagatavo jau 08.jūnija vakarā līdz plkst 22:00
Sacensību noslēgums (kopsavilkums, apbalvošana, pīrādziņi) 12:00 Urtu bāzē.

Visiem dalībniekiem, kuri to nav izdarījuši, līdz 06.jūnijam jāiesūta ekipāžu sastāvs, e-pasta adrese jstETAfishing.lv (adresē ETA jānomaina ar @ ) Nav izslēgts, ka izloze tiks veikta ar interneta starpniecību jau 07. jūnijā. Lai ekipāžas zinātu, kur izvietoties pirms sacensībām. 08. jūnijā sacensību dalībniekiem iebraukšana ezerā nav atļauta. Ceru, ka visiem, kuriem tas vajadzīgs, makšķernieku kartes būs līdzi.

Sacensību protokols. Ar sarkanu iezīmēti to komandu numuri, kuras jau iesniegušas vārdiskos sastāvus.

Par izlozi internetā.
Šīs ir tikai manas idejas.
Veicot izlozi internetā, tiks izmantots ekipāžas kārtas numurs protokolā, piemēram 16.1. nozīmēs 16. komandas 1. laiva. Tām komandām, kuras iesniegs vārdiskos pieteikumus, izloze notiks jau ceturtdien, 07. jūnijā. Ceru, ka visi būs paziņojuši ekipāžu sastāvus. Ja kāda komanda līdz trešdienai nebūs iesniegusi vārdisko pieteikumu, šai komandai laivas tiks lozētas atsevišķi Urtu bāzē 09.vakarā pēc vārdiskā pieteikuma saņemšanas. Tātad, sarakstā būs 62 ekipāžas.
Pretī būs publiskots otrs saraksts, kurā būs bāzes nosaukums un laivas Nr (augošā secībā, kas tiks ņemta vērā izsniedzot laivu), attiecīgi, sarakstā būs 62 laivas.
Atsevišķi tiks iezīmētās privātās laivas (tās brauks tikai no 2 bāzēm). Ir domas, ka būtu jāparūpējās, lai izloze nesavestu vienā bāzē vienas komandas abas laivas. Taču iepriekšējā gada pieredze rāda, ka no copes viedokļa tā nav problēma, Lobe nav liels ezers. Savukārt tas, ka komanda izvietojas vienā bāzē, atvieglo komandas dalībnieku transportēšanu, ja visi dalībnieki ierodas ar vienu auto.
Paliek tikai atrisināt vienu pēdējo jautājumu, - jāpublisko nejauši sakārtota skaitļu rinda no 1 līdz 62 un, atbilstoši tai, jāsarindo laivas. Būtībā izloze būs dažu minūšu darbs, rezultāts būs caurspīdīgs un neapstrīdams.
Izlozes rezultāti tiks publiskoti internetā ceturtdienas vakarā, lai vismaz tie, kuriem pieejams internets, piektdienas rītā zinātu, uz kuru laivu bāzi būs jābrauc. Pietiekoši būs, ja Urtu bāzē ieradīsies tikai komandu pārstāvji.

06. jūnijs. Eksperiments ar izlozi internetā.
Lai korekti izdarītu izlozi, man nepieciešamas kādas trīs savā starpā nesaistītu brīvprātīgo novērotāju e-pasta adreses. Novērotāji - tie būs personas - liecinieki, kurām tiks nosūtīta gadījuma skaitļu rinda (lai izslēgtu manipulācijas). Gaidīšu šīs novērotāju adreses šodien. Rīt pēcpusdienā visi kopā veiksim izlozi.

Uzmanību! Organizātori startu pārceļ. Starts tiks dots 3:00 no rīta!
Ceturtdien, 07. jūnijā plkst 20:20. Protokolā ieliku izlozes rezultātus.
 
31. 05. 2007.

  Seko jaunumiem Facebook24 comments

dalibnieks dalibnieks - 13-06-’07 12:32

jst, dīvaini liekas, ka tu pēc notikuša čempionāta posma neesi ielicis īsu aprakstiņu, pjedestāla bildi, rezultātus u.t.t. nu kā parasti ?
arī neesi kaut vai šī raksta beigās ierakstījis zem :
Uzmanību! Organizātori startu pārceļ. Starts tiks dots 3:00 no rīta!
Ceturtdien, 07. jūnijā plkst 20:20. Protokolā ieliku izlozes rezultātus.

Svētdien 10.jūnijā plkst : (vēlu). Protokolā ieliku sacensību 1.posma rezultātus.

kaut kā tā

DADDY_ijam DADDY_ijam - 13-06-’07 12:18

šitā tēma jau tika apmuļļāta nesen šeit zem raksta par “jaunā makšķernieka” svētkiem. neesi slinks, palasi……….

daddy_j daddy_j - 13-06-’07 12:05

mja. nez kāpēc nomira ideja par 2 līgām? tb 20 labākās komandas augstākajā un pārējās 1 līgā? 2x lielāks organizatoriskais darbs?

einis einis - 13-06-’07 09:32

Juri. Man nebija labāk. Ap 20 to maiju zvanīju jst teica, ka gaidīšanas rindā jau trīs blices LMSF biedri un pieteikšanās un naudas maksāšana ir bezcerīga. Ieteica pieteikties uz Enguri un Babīti.

Juris Juris (Email ) - 12-06-’07 23:30

Mails Ir Tāds Kāds Viņš Ir. Nav Jēgas Tukšai Pastkastītei. Ja Problēma Bija Tikai Laivās,
Tad Tās Varēja Dabūt Gan Lobei, Gan Babītei. Engurē Uz Jautājuma. Par Gaidīšanas Rindu Netika Īsti Paskaidrots. Mums Tika
Piedāvāta Iespēja Piedalīties Pēdējā Posmā Babītē. Mums Kā Spiningotājiem, Kuri Cīnās Nevis
Par Vērtējumu Katrai Ekipāžai Atsevišķi, Bet Par Komandas Vērtējumu, Šķita Nepieņemami. Kad Būs Iespējams Iegūt Informāciju Par Jebkādām Izmaiņām Čempionāta Norisē Nākamajam Gadam???????

Jurim Jurim - 12-06-’07 16:08

interesants mails dita.ga*****@******.lv , atgādina agrāk šeit manītu provokatoru “Jancis” ar mailu sigita.mar*****@*****.lv , varbūt tāpēc sēdi mājās((joks))
ja 31.komanda nebūtu E.Simsona, tad arī tā sēdētu mājās…….

dalībniekam dalībniekam - 12-06-’07 13:41

Nesapratu loģiku par līderiem no vienas bāzes. Vai vari paskaidrot šādu nepieciešamību sīkāk/izvērstāk? Uzskatu, ka bāzei no kuras startē katrs dalībnieks arī jāpakļaujas izlozei.

dalībnieks dalībnieks - 12-06-’07 11:37

Tā doma ar izlozi internetā bija super. Nākošā kārtā Mērsragā vajadzētu vēl noorganizēt tā lai visi līderi startē no vienas bāzes.

Juris Juris (Email ) - 11-06-’07 22:36

No Kurienes čempionātā Uzradās 31. Komanda? Kāpēc Es Sēžu Mājās?

Parasti pieņemu pieteikumus nedaudz lielākam komandu skaitam nekā ir limits un veidoju tā saukto gaidīšanas rindu. Tajā iekļūst komandas, kuras, neskatoties uz to, ka nav garantijas par līdzdalību, ir nomaksājušas dalības maksu un veikušas pieteikšanos. Jo piedalīšanās iespēja var parādīties pilnīgi negaidīti. Tieši tā bija arī šoreiz. Gaidīšanas rindā bija trīs komandas – viena no tām aizvietoja komandu, kura pēdējā dienā paziņoja, ka nebūs, otra iekļuva sacensībās, kad pēdējā nedēļā izdevās vienoties par papildus laivām, bet trešā no gaidīšanas rindas tā arī netika ezerā un palika mājās.

Kāpēc tu sēdi mājās, nezinu.

daddy_j daddy_j - 11-06-’07 22:06

Tas Kungs tiesnešiem deva tādu prātu, ka mēra līdakas un bezmēra asaru varēja paturēt. pārējās laidām vaļā uz nebēdu.

mirtins mirtins - 11-06-’07 11:35

Gribētos dzirdēt plašāku atskaiti par pirmo kārtu. Rezultātus redzēju – Koknesieši malači. Tā tik turēt!!!!!!!!!! Bet kā gāja ar vaļā laišanu?

Ar vaļā laišanu gāja ļoti labi. Pēc dalībnieku stāstiem, palaida daudz vairāk nekā izvilka.

daddy_j daddy_j - 06-06-’07 15:26

IR

nē, neesmu gan tiesājis…un “karodziņi” bija tikai 1 no iespējamiem varinatiem – ja saki nereāls – aizmirstam to. Bet zivju fotografēšana un atlaišana sacensībās gan nav nekas nereāls – tā notiek Zviedrijā organizētajās sacensībās…

IR IR - 06-06-’07 15:22

daddy_j

Tu kādreiz esi tiesājis nopietnus spininga mačus? Laikam jau neesi, citādi tādas fantāzijas par karodziņiem nerakstītu. Padomā un pakalkulē nedaudz pirms raksti…ja grib, tad var…
Par tiem kukaniem gan tev taisnība. JST gan teica, ka uz vietas tiesneši var izlemt savādāk.

IR IR - 06-06-’07 15:20

daddy_j

Tu kādreiz esi tiesājis nopietnus spininga mačus? Laikam jau neesi, citādi tādas fantāzijas par karodziņiem nerakstītu. Padomā un pakalkulē nedaudz pirms raksti…ja grib, tad var…

daddy_j daddy_j - 06-06-’07 14:37

Protams, ir saprotamas ezera apsaimniekotāju bažas par iespējamu “antireklāmu” – kad ezeram pāri brāžas 100+ spiningotāju, tad bizness uz pāris nedēļām var apstāties – nu vismaz līdz laikam, kamēr tiks saņemtas ziņa, ka kāda zivtiņa ezerā vēl ir atlikusi. Bet kā ir patiesībā? Paskatījos pagājušā gada sacensību protokolu – sacensībās Lobes ezeram tika nodarīta “skāde” 60.7 kg zivju…manuprāt nieks…

Vazāt zivi visu dienu aiz laivas, lai beigās to atlaistu? Nesaudzīgi un neētiski, nerunājot jau par to, ka seklajā ezerā + vēl braucot pa zālēm 90% būs pagalam. Neatbalstu šādu “kukanošanu”. Makšķerēšanas noteikumi nosaka makšķernieka pienākumu – 32. Makšķernieka pienākumi ir: …32.4. lomā paturamās zivis nogalināt uzreiz pēc to noķeršanas, izņemot gadījumus, ja zivis tiek uzglabātas ūdens vidē dzīvas un peldus stāvoklī. Šādā gadījumā tās nogalina uzreiz pēc makšķerēšanas pabeigšanas; 32.5. saudzīgi izturēties pret dabu…turēt zivi visu dienu uz āķa ir apšaubāms “peldus stāvoklis” un galīgi nav “saudzīga izturēšanās pret dabu”…Var rīkot sacensības pēc principa – “ķer un atlaid”, bet tad ir attiecīgi tās jāorganizē – vai nu pietiekams tiesnešu skaits, kas uzreiz pēc zivs noķeršanas ierauga noķērāja pacelto karodziņu, piebrauc, nosver to un atlaiž vai arī katrai ekipāžai izdala mērdēli un vienkāršu fotoaparātu. katru noķerto zivi liek pie dēļa, fotografē un atlaiž. šajā gadījumā sacenšas nevis ar lielāko svaru, bet ar lielāko garumu. Visu var izdarīt, ja labi grib…un ja kāds ezera apsaimniekotājs stāda savas prasības, un uzskata sacensības par apgrūtinājumu nevis ezera vai visa novada svētkiem, tad nav ko tādā ezerā mačus rīkot…vai Latvijā ezeru trūkst??!

.......... .......... - 02-06-’07 00:02

Skatos, ar saviem komentāriem pie apmeklētāju komentāriem pēdējā laikā JSt sevišķi neaizraujies…
Bildītē redzamā Lobes ezera bāze manliekas ir nevis “Urti”, bet “Aulaki” ar visu bossu lobesmāri…

Lasu visu, ja nepieciešams, atbildu vai komentēju. Faktus un viedokļus atļaujos kādreiz nekomentēt. Tas man atvieglo dzīvi. Par Aulakiem un lobesmāri tev taisnība, izlaboju.

ficuks ficuks - 01-06-’07 07:56

es pārsvarā,kad spiningoju,zivis lieku pie kukana. parasti,no 5 zivīm divas izdzīvo,var izdzīvot arī visas,bet tad ir jāvaktē,lai zāles nesaķeras zobos,jo tad viņas ātri ir beigtas :(

domāju domāju - 31-05-’07 20:00

doma par atlaišanu nav slikta, bet šajā karstumā zāļainā ezerā aiz apakšžokļa līdzi vazātas līdakas iespējas izdzīvot nav lielas.
Gan jau, ka, ja kāda līdaka neizdzīvos, tā tiks vērtēta un nekādas sankcijas pret sportistu nesekos………….

??? ??? - 31-05-’07 18:57

…. No kuras komandas tu esi?

Nez vai sadoku vai vannu drīkst lietot?

..... ..... - 31-05-’07 16:29

Un ja nebūs tas kukans – nepielaidīs pie sacensībām? Ja es gadījumā gribu tās savas piecas (protams ja noķer) līdakas paturēt, tad priekš kam man tas kukans? Vispār es pat nezinu kāds tas verķis izskatās.
Atvainojos jau priekšlaicīgi par stūlbajiem jautājumiem.

Andis Andis - 31-05-’07 13:56

Par zivju laišanu atpakaļ, cepuri nost!

Viens no Viens no - 31-05-’07 10:40

Mirtin, tu tiešām ko labāku nevari izdomāt? Tad pamēģini spiningot tiem blakus, kuri ķer un atlaiž, tikko zive atlaista, iemet savu bļitku un šī būs tava.:-)) Tu pamazām sāc nojūgties, vai?

mirtins mirtins - 31-05-’07 10:16

Interesants piegājiens ar tiem kukaniem:)) Vai nebūs tā, ka pēc mačiem kādu laiku būs novērojama liela zivju koncentrācija pie bāzēm:)) Varbūt būs jābrauc ķert:)) Nez cik ātri pēc šitādas vizināšanās kukana galā līdaka spēj atkopties un atkal sāk ēst:))

EdgarsG EdgarsG - 31-05-’07 08:54

Visu cieņu, ka sacensībās ir paredzēts laist atpakaļ zivis.
Lai izdodas un ne asakas,
EdgarsG(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.