« Pie Susejas | Home | Jūnija sīkumi »

LR čempionāts spiningošanā Lobē

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Sacensību protokols.
Protokls ir pietiekoši daiļrunīgs. Daiwa komandas ekipāža Jānis Strazdiņš un Igors Arahovskis kārtējo reizi pārliecinoši nodemonstrēja savu māku zivis atrast un noķert ne visai labvēlīgajos sacensību apstākļos. Var teikt, ka arī pārējās mūsu vadošās ekipāžas, šoreiz neizkrita no konkurences un ieņēma tīri solīdas vietas, kas sola nopietnu cīņu nākošajās kārtās.
Sarežģītajos apstākļos labu rezultātu parādīja arī dažas ekipāžas no komandām, kuras agrāk greznoja tabulas lejasgalu - Latvijas Pasts, Jūrmala, Verems 2

Laika apstākļi visās iepriekšējās un sacensību dienā nebija labvēlīgi aktīvai copei, - bezvējš, kuru brīžiem nomainīja grozīgs vējiņš, saule un karstums, kurš dažam lika pārtraukt darbošanos ezerā jau stundu pirms oficiālā finiša. Kopumā zivju bija vairāk kā 2006.gada sacensībās, taču šoreiz lielu eksemplāru nebija. Līdakas bija svarā līdz 2 kG, pārsvarā noķertas dziļi zālēs un rīta agrumā. Visi stāstīja, ka atlaiduši daudz bezmēra līdaciņu. Vienlaicīgi netrūka stāstu par to, ka nopietnas līdakas nez kāpēc ņēmušas, kā saka, gariem zobiem un pēc nelielas spēkošanās norāvušās. Tas liecina, ka ezerā zivju ir pietiekoši daudz. Kukana lietošana neatbilst mūsu makšķerēšanas noteikumiem, kuri paģēr, ka zivs ir nekavējoties jānobeidz, tādēļ sacensībās netika pieļauta un zivis tika svērtas krastā. Cik dzirdēju atsauksmes, neskaitot dažus nebūtiskus sīkumus, nevienam nebija pretenziju pret SIA Normark Latvija veikto darbu sacensību organizācijā. Pozitīvu vērtējumu guva arī izloze, kura tika veikta internetā.

Sacensību laikā ar atsevišķiem vadošajiem spiningotājiem pārrunājām viņu iespējamo līdzdalību Latvijas komandas sastāvā pasaules čempionātā Saratovā. Par cik izlases kandidātiem jārēķinās ar nopietnām izmaksām, kuras katram dalībniekam būs aptuveni 1000 latu robežās, lielu entuziasmu nemanīju. Vienojāmies, ka tie pretendenti, kuri uzreiz nepateica atbildi, par savu viedokli mani informēs nedēļas laikā. Ja kādu nepaspēju aptaujāt, vēl ir iespēja pieteikties un piedāvāt savu kandidatūru.
 
13. 06. 2007.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

??? ??? - 14-06-’07 09:08

jst Kā tu skaties, ja šitos mačus taisītu Liepājas ez. vai Burtniekā? Tur večus interesē tādi pasākumi, kas pievelk cilvēkus un visi tikai priecājs, ka copmaņi noķer zivis. Lobe tāds sīks ezerelis.

Protams, Liepāja un Burtnieks ar platību, zivju krājumiem un laivu skaitu ir vairāk piemēroti lieliem pasākumiem. Taču organizēt kādu pasākumu tur ir sarežģītāk, tas atsauksies uz izmaksām. Noteikti mēģināsim šo jautājumu papētīt.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.