« Pie Susejas | Home | Jūnija sīkumi »

Latvijas izlase dodas uz Itāliju

Latvijas izlases komanda , kuras sastāvā ir pa trim sportistiem no Salmo un MK Maver Sport Latvija, kopā ar pavadītājiem šodien jau ir ceļā uz Itāliju, kur Modenā no 22.jūnija līdz 24.jūnijam risināsies Eiropas čempionāts pludiņmakšķerēšanā.
Itālijas makšķerēšanas sporta federācija, kura ir šī pasākuma saimnieks, internetā ir izveidojusi interesantu lapu. Tajā, izmantojot interneta TV iespējas, varēsim sekot čempionāta gaitai un, varbūt, pat ieraudzīsim mūsējos. Tiešraides sāksies ar 22.jūnijā 21:00 (pēc Itālijas laika) ieplānoto pārraidi no čempionāta atklāšanas cermonijas.

Uzklikšķini, lai noskatītos video itāļu valodā


Uzklikšķini, lai ieietu lapā angļu valodā
 
16. 06. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookten comments

Agris Agris - 23-06-’07 18:51

JK
Ar to Baltijas ligas posmu ir sekojosi, notiks ka planots 21-22 julija, kersim Nemunas upe,netalu no Klaipedas,stipra straume,gatavo plakanos pludus 15-25gr.
Patreiz esam Modena, sdien pirma sacensibu diena,rezultatus pagaidam nezinu,bet cik zinu no musejiem vislabak keras Ritai,kad uzzinasu rezultatus dosu sikaku info.
Priecigi visiem noligot!!!!

JK JK - 20-06-’07 08:58

Agrim
Tā lai puiši nesadomājas un nesāk krāt 4500 eiro (Vācijas veikalos), ka MILO Impulse Flame ir tas pats labākais, tad varbūt uzraksti kāda ir viņa komplektācija, jo pēc manas informācijas tam štekam ir speciālie karpu top kiti un mierīgāku zivju topkiti. Tātad tāds pats šteks, ka 90% citu augstvērtīgu šteku. (angel)
jst
Vai ir kaut kāda konkrēta informācija par Baltijas līgas Lietuvas posmu. Ir pēdējais laiks, lai saplānotu jūlija mēnesi. Negribās kaut kā savas neziņas pēc arī citu kolēģu atvaļinājumus sačakarēt.
Paldies!!!

Situācija savdabīga. Nepaspēju precizēt, jo pēc neliela brīža dodos uz Modenu. Viens lietuvietis pazvanīja, ka Baltijas mači notiks, kā plānots 7. un 8. jūlijā. Kaut gan mūsu sākotnēji piedāvātajā variantā bija 21.-22. jūlijā. Ceru to visu sakārtot tuvākajās dienās. Iesaku sazināties ar Gunti Kārkliņu, viņs to visu var precizēt ātrāk.

Agris Agris - 19-06-’07 20:10

Mirtin
Ar tādu pašu arī vilkšu,tiki 2006 gada modeli.Vālē karpiņas tādas sīkas,bet gan jau uz mačiem sāks ķerties arī lielākās.
Šodien sazvanījos ar Ivi,viņiem tur Modēnā 40 C,ķerās sīkas karūsiņas un pa kādai karpiņai.Rīt no rīta laižam uz Modēnu,atbalstīt mūsējos.Domāju piektdien došu kādu sīkāku ziņu.
Visiem priecīgus Līgo svētkus.

mirtins mirtins - 19-06-’07 19:04

Agris – a vot paskatīšos ar kādu labo štekeri tu vilksi karpas Valles dīķī… :p kaut vienu:)))

atved lūdzu konektorus maham un kaņepītes bundžā. Tu zini par ko ir runa. Līņi prātā sajuka, kad šito iebēru. Bet tā bija pēdējā bundža:((

un vispār riba ušla na daļņij kordon:((( sēdēju uz breksi un ona…. skaitīju zvirbuļus:((

Agris Agris - 19-06-’07 17:13

JK un Mirtinam, tas kāts nav nekāds karpu štekeris,bet gan top klases štekeris, MILO Impulse Flame,tādi nu tie labie štekeri ir.

mirtins mirtins - 19-06-’07 12:41

JK – patiesībā jau tur nav ko novilkt. Pēdējo reizi ielaida pagājušajā rudenī. Vot galvenais lai neielaiž:)) tad ir “Rasma” atkal:))) Tu tikai nepārtrenējies:))

JK JK - 19-06-’07 10:48

Es ceru, ka līdz Latvijas čempim tās karpas tur novilks. Galvenais, ka nedēļu pirms čempja tur Salmo taisa savu klientu tusu, tātad arī normālu treniņu nevarēs taisīt. Redz kā tai sportā ir. Ar visādiem veidiem grib to Asari nomocīt! (angel)

mirtins mirtins - 19-06-’07 10:21

JK => Kad man nopietni vīri stāstīja, ka saulē iedegušie vīri karpas rauj no ūdens laukā kā korķus, es neticēju:) Viņi laikam tās karpeles zvetē, kā šeit vīķes:D Šito praksi vajadzētu Vallē ieviest. Tur mazās spogulenes līdz 0,3 pagaidām ņemas. Tās ar varu varētu zvetēt:D

JK JK - 19-06-’07 08:19

mirtins
Ar karpu štekeri arī traktoru var vilkt, ja māk. Katrai zivij savi rīki. Es ar skatījos ar interesi, kad tas frīks ar spēku to karpu staipīja. (h)

mirtins mirtins - 17-06-’07 08:10

izcili labas filmiņas. Man patikās tie štekeri… ķit vaju nazīt – tā kā mieti. ieliecas tikai tad, ja lielā karpa galā. Kaut ko tādu biju dzirdējis jau:D(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.