« Jūnija sīkumi | Home | Ceļojums uz ziemeļval… »

No Itālijas

Vakar devos uz Modenu, lai palīdzētu Latvijas komandai un pie reizes apskatītos, kā itāļi organizē liela mēroga sacenības, proti, Eiropas čempionātu pludiņmakšķerēšanā.
Pēc 12 stundu ceļpojuma beidzot atradu viesnīcu, kurā bija apmetusies mūsu delegācija. To atrast bija grūti pašiem itāļiem, kuri mani sagaidīja lidostā. Izrādās, organizātori mūsējos izvietojuši atsevišķi Corregio ciematā, kādus 15 km no pārējām komandām. Jo esot pietrūkušas vietas. Sekas vienkāršas,- mums nepārtraukti jālauza galvu, kā nokļūt uz jebkuru sanāksmi, izlozi vai cermoniju. Mūsējie, izskatās, kopumā ir labi aklimatizējušies. Arī pēdējo treniņu rezultāti vieš vairāk optimisma, nekā tas bija pirmajās dienās.
Visā Boloņas apgabalā, kur atrodas, Modenas rajons, jau ilgu laiku liels karstums, tikai ceturtdien parādījās vējš, kurš esošo 35 grādu karstumu padarīja ciešamāku. Šodien, kad notiek oficiālais treniņš, debesīs parādījās patīkama mākoņu sega, un apstākļi uzreiz kļuva patīkami. Cerams, ka saule neparādīsies līdz pašam vakaram, kad notiks čempionāta atklāšanas cermonija.
 
22. 06. 2007.

  Seko jaunumiem FacebookKomentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.