Ceļojums uz ziemeļvalstīm

Kārtējo reizi kopā ar relatīvi lielu makšķernieku grupu apmeklējām ikgadējo Laplandes makšķerēšanas festivālu, kurš 29.un 30. jūnijā notika Zviedrijā netālu no Likseles. Pēc tam 4 dienas pabijām Vidusnorvēģijā, tur izvietojāmies bāzē Zanzibar Inn, kura atrodas miestiņā ar nosaukumu Lauvsnes. Šodien esmu atkal Rīgā un ievietoju dažas bildītes.
Visā ceļojumā mūs pavadīja brīnišķīgs laiks, arī cope bija skaista un brauciens deva virkni jaunu iespaidu. Detalizētu informāciju un attiecīgu bilžu albūmu ievietošu tuvākajās dienās.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Neliels bilžu albūms Norway angling trip 2007
 
08. 07. 2007.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Valdis Holbergs Valdis Holbergs (Email ) - 02-08-’07 11:06

Uz bildēm ir smuka upe. Noteikti bija jābūt lašiem. Kāpēc tika copētas tikai jūras zivis?

Ceļš no Lykseles pāri Zviedrijas – Norvēģijas robežai uz Norvēģu jūru iet gar skaistām upju augštecēm. Taču zema ūdens periodos augštecēs lielo zivju neesot, laši ir tikai šo upju lejtecēs. Bez tam katrā vietā ir nepieciešama licence. Tā kā laši nebija mūsu mērķis, bijām noskaņojušies jūras zivju copei, netērējām laiku, kura mums nebija daudz.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.