« Ceļojums uz ziemeļval… | Home | Kaķīša karpu maratons… »

Informācija LR spiningošanas čempionāta dalībniekiem

Sacensību otrā kārta notiks Engures ezera t. s. Ķūļu bāzē. Pulcēšanās 20. jūlijā 19:00 līdz 21:00. Laivu izloze 21:00. Starts sestdien 4:00, atkarībā no laika apstākļiem starta laiks var tikt nedaudz mainīts. Tā kā laivu skaits nav pietiekošs un tās nav pilnīgi vienādas, būtu vēlama arī personīgo laivu izmantošana. Visi, kuriem ir personīgās laivas, lūdzu , zvaniet un to piesakiet. Tel. 29517507
Kā atrast bāzi.
Izbraucot no Rīgas puses cauri Mērsragam un braucot pa ceļu Mērsrags - Stende, aptuveni pēc 13 km ( 500m pirms zīmes Ķūļciems) ir zīme "Engures ezers 3,2 km. Laivu bāze Mazsaliņa". Tā būs sacensību vieta. Nakšņošana teltīs.


2007. gada spiningošanas pasaules čempionāta rīkotāji nupat ir izveidojuši šī čempionāta mājas lapu.
 
10. 07. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookfifteen comments

Jonis Jonis - 13-07-’07 10:58

Kā būs ar laivu izlozi intenetā, bija labs pasāciens tiem kas netiek iepriekšējā vakarā? Šogad cik noprotu visi brauks no vienas laivu bāzes?

Visi brauks no vienas bāzes, tāpēc laivas tiks izlozētas vakarā un uz vietas. Ja izlozē nebūs komandas pārstāvja, izlozi veiks galvenais tiesnesis. Tie, kuri būs pieteikuši savas privātās laivas, izlozē varēs nepiedalīties.

mirtins mirtins - 12-07-’07 07:32

Man jau šķiet, ka, piemēram, salīdzint ar Baltijas līgu nebija pareizi laist zivis vaļā uzreiz pēc svēršanas. Man domāt tās jāsaglabā līdz brīdim, kamēr makšķernieki parakatās protokolā un gadījumā ja ir vienāds svars, lai var pārsvērt.

Zivis nedrīkst atlaist uzreiz pēc svēršanas, tās jāsaglabā līdz brīdim, kamēr galvenais tiesnesis dod signālu, ka var atlaist.

Agris Agris - 11-07-’07 23:12

Par to tiesāšanu lai neviens īpaši neuztraucas, visas nianses atrunāsim pirms sacensībām. Visiem komandu pārstāvjiem, piektdien ir oficiālais treniņš, kurš sākas 9.00 un beidzas 21.00, tas nozīmē, ka komandai šajā laika posmā jāparādās izlozētajā( pie dīķa administrātora varēs izlozēt savu treniņu sektoru) sektorā un jāveic pilnvērtīgs treniņš 5 sektoros. Pēc tam lai nav pārmetumu,ka vienā sektorā zivis ķersies labāk nekā citā. Pilnvērtīgs treniņš ir ar normālu barības daudzumu,līdzīgu kā mačos.
Sacensības notiks arī tad,ja pūtīs vejš un līņās.
Visas strīdus situācijas risināsim ātri un operatīvi, lai pēc tam, kad zivis ir nosvērtas un atlaistas nepaceltos nevajadzīgi jautājumi, kā tas bija Ventā.

Krišjānis Krišjānis - 11-07-’07 11:39

Paldies par rezultātiem! Hmm, apstījos un redzu, ka ir pieļauta kļūda, manuprāt, bet nu lai paliek!

jst jst - 11-07-’07 10:59
mirtins mirtins - 11-07-’07 10:29

un vēl kas – par zivs izvilkšanu – cik nopietni jākasās klāt? Piemēram Karpele, ja palielāka 100% aizskrien pie kaimiņiem. Ja uzsit mutuli kaimiņa zonā – vai tas skaitās uzpeldējusi, vai vēl nē, ja pašu nebija iespējams redzēt, tikai vilnītis nogriezās? Ja zivs redzama, tad viss skaidrs – laukā vari nevilkt, tāpat neskaitās. Bet ja tikai mutulītis?

mirtins mirtins - 11-07-’07 10:27

NG – Pie Ventas Baltjas mačos barību pārbaudīja diezgan rūpīgi:)) Pats pārliecinājos:)) Bet Latvijas čempī jau cilvēki ciena gan sevi gan kolēģus un parasti tak cīnās godīgi… vai ne?:)) Turklāt zonā seši cilvēki – visi visu redz.

NG NG - 11-07-’07 10:02

Barības un tārpu daudzumu nosaka katru sacensību rīkotājs, jo katra ūdenstilpne ir ar savām īpatnībām, ir sacensības kur barība vispār ir aizliegta(Somijā), ir tādas kur ļauj izmantot tikai 5-10 litrus, bet ir kur atļauj arī 40 litrus, visu nosaka rīkotājs. Mēs Latvijā pieturamies pie standarta 17 litri barības un 2,5 litri dzīvās ēsmas, no tā motilis(džokeris)ne vairāk kā litrs(te mēs pieļaujam nelielu atkāpi un ļaujam izmantot kilogramu, kas patiesībā tur pat vien ir). Ja sacensības notiktu mazā stāvošā ūdenī, tad varētu samazināt barības daudzumu līdz pat 3-5 litriem, patreizējā situācijā viss ir normāli, ir nianses, ka barībai mērīšanas laikā jābūt samitrinātai(jo mitrinot tā krietni piebriest) , bet tai pat laikā arī tā nedrīkst būt spainī saspiesta, tai jābūt irdenai(saspiežot var palielināt barības daudzumu uz pusi), tāpēc ir vietas kur tiesnesis staigā ar savu spaini un lūdz iebērt barību viņa spainī, tad arī redzams kādā stadijā ir barība un vai tajā jau nav ielikti tārpi.

mirtins mirtins - 11-07-’07 09:05

JST – nu to jau es izlasījus – arī saīsināto CIPS… es neprecīzi izteicos – varbūt var kaut kur pilno versiju redzēt… – jo sacensību kalendāra lapā ir tikai norāde – saskaņā ar CIPS, bet tādi sīkumi kā barības daudzums, kāpuru daudzuma ierobežojumi u.t.t. tas kut kur ir reglamentēts? Vai nu CIPS pilnajā versijā? (Vēlams krievu vai vācu val… ja iespējams)… paldies.

mirtins mirtins - 11-07-’07 09:00

JK – Man redz piedāvā startēt viena čibrika vietā, kurš baidās no lietus:p…. da patiesībā stāvēšu tev aiz muguras un metīšu zonā akmeņus:))) vienkārši man palūdza zonu patiesāt…. teica – pēdējā laikā visādi šamucēji uzradušies – zem barības zivis slēpjot:))) tā ka tevi izpurināšu desmitkārtīgi:))

JK JK - 11-07-’07 08:20

Krišjāni iedod meilu. Nosūtīšu.

Krišjānis Krišjānis - 10-07-’07 22:40

Vai ir iespējams kaut kādā veidā redzēt Baltijas kausa rezultātus par 2. tūri?

JK JK - 10-07-’07 17:50

mirtin kas ar tevi noticis? ko tad tu vallē taisies darīt? :-?

jst jst - 10-07-’07 15:09

Saites ar sacensību nolikumiem ir sacensību kalendāra lapā.

mirtins mirtins - 10-07-’07 10:05

JST – vai vari iemest kādu saiti uz vietu, kur būtu aprakstīti pludiņmakšķerēšanas sacensību noteikumi. Kaut kā apmaldījos un nevaru atrast. Pirms Valles derētu atkārtot:))

paldies(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.