Kaķīša karpu maratons 2007

Vakar vakarā izmantoju Gunāra Ķirsona laipnu ielūgumu un pabiju SIA Lido kompleksā pie Viešura ezera. Tur sestdien no rīta sākās Gunāra ķirsona un "Lido" organizēts divu dienu maratons karpu makšķerēšanā. Dalībnieki - tikai ielūgti viesi, kuriem pasākuma saimnieki no savas puses ir nodrošinājuši pilnu pansiju un nepieciešamo servisu. Dalībnieku vidū lielākā daļa pazīstamu karpu copes entuziastu, tai skaitā arī daži Latvijas izlases vīri. Izsl katījās, ka pasākums būs tīri nopietns. Treniņu laikā jau bija noķerta 10 kg smaga karpa un daudz sīkāku. Ieskaitē tiek vērtētas tikai karpas, kuru svars ir virs 2,5 kg. Diemžēl, sacensību gaitas vērošanai man nebija laika, tādēļ tikai dažas noskaņas bildes.Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Nupat, svētdienas vakarā V.H. informēja, ka cope Viešurā esot bijusi fantastiska, un visi dalībnieki, kas kaut cik mācējuši, vilkuši, kā saka, uz nebēdu. Samiņu, līdz 2 kg smagu karpiņu (ieskaitē mazākas par 2,5 kg neskaitīja) un brekšu esot bijis lielā skaitā. Maratonu vinnēja Ārija Ūdra vadītā komanda (Ā.Ūdris, M.Nuķis) ar loma kopsvaru 67 kg.
 
11. 08. 2007.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.