Augusts dārzā un citas lietas

Šodien rīts dārzā sākās ar neparastiem ciemiņiem - uz mana kaimiņa G.K.mājas jumta parādījās zivju gārnis. Izrādās, tas bija tikai sargs, otrs eksemplārs tajā pašā laikā saimniekoja pa G.K. dīķi. Laikam šajā rajonā mūsu dīķi ir vienīgā vieta, kur ir zivis.
Fotosesijas laikā ieraudzīju, ka gandrīz visas ābeles pārņem kaut kāda kaite - augļi paliek sīki, lapas brūnas un sāk kalst. Necik sen biju pārliecināts, ka tā skārusi tikai vecākos kokus, tagad domas jāmaina. Ja presē nebūtu ažiotāžas par kaut kādu augļu kokiem bīstamu vīrusu slimību, domātu, ka tas ir dūmgāzu efekts.
Toties plūmes var sākt izmantot arī copes vajadzībām, - netrūkst augļu, kuros ir dabīgi krāsoti kāpuriņi. Pārbaudīju, izrādījās laba ēsma karūsām. Nav izslēgts, arī citām zivīm.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

14. augustā lidoju uz Trondheimu, kur apmeklēšu vienu no lielākajām Eiropas akvakultūras izstādēm. Atgriežos 20.augustā. Šo saiti es ievietoju speciāli tiem, kas dodas uz Norvēģiju. Skaista un efektīva laika prognožu lapa.

P.S. M. vakar apliecināja, ka jaunais dīķu aerātoru modelis, kuru tas jūlijā saņēma no maniem draugiem Vācijā, kaut gan tā izmēri ir nedaudz lielāki, darbojas efektīvi. Pie tam ir par 40% lētāks, nekā parastie modeļi.

Dažas jaunas saites.
Hype Machine - Find music you never knew you liked.
Interesanta lapa ar videoklipiem.
 
11. 08. 2007.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Bebrs Bebrs - 12-08-’07 12:04

Zivjugārņa bilde tik tiešām laba. Varbūt tur tikai pietrūkst 000(tas no mednieku leksikas), bet viens traucēklis – sarkanā grāmata. Īstenībā zivjugārnis vēl nav tik liela problēma kā kormorāns. Vēroju šo putnu vienā zivju dīķī, apmēram 15 min. laikā es novēroju ap 10 rezultatīvus nirienus – zivs knābī un vēderā iekšā. Zem ūdens arī kormorāns var nirt līdz 1 minūtei.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.