« Mans kanāls Youtube | Home | Trondheima, Norvēģija… »

Labākie 2007. gada karpu makšķernieki noskaidroti

Uzklikšķini!LR čempionātā karpu makšķerēšanā, kurš 16. - 19.08.2007. notika Vitkopu dīķos, čempiona titulu ieguva kluba Barakuda - M komanda ar nosaukumu "Copes nams", kuras triju dienu loms bija apaļi 50 000 g. Komandā startēja Edvīns Šlubovskis un Imants Duburs. Sudraba medaļas ar 35 500 g lomu ieguva Kluba Amber Carp komanda "Legion". Tās sastāvā bija Boriss Suhanovs un Vitauts Balkauskas. Bronza ar 31 250 g smagu lomu nonāca Uģa Nuķa un Ārija Ūdra, kuri startēja BB Copes I komandā, īpašumā.
Uzklikšķini!Tālākās vietās palika kluba Amber Carp komanda "Double Jack" ( 26 700 g ), SIA Sakret komanda "Barbusi" (19 000 g ) un Valmieras MMB komanda "Concept carp" (17 500 g )
Lomos pārsvarā bija 2 līdz 4 kg smagas karpas. Balvu par lielāko 4, 6 kg smago karpu ieguva BB Cope II komandas divinieks - Jānis Tipsis un Gatis Cacurs.
 
26. 08. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookeleven comments

copmanis copmanis - 02-09-’07 22:42

Kad sāksies reģistrācija uz Lakī Džona mačiem?

mirtins mirtins - 02-09-’07 13:00

:)) Zinātāj:)) Atkal tev nabadziņam ķērās pie sirds mana necilā persona:)) Cik tev grūti:))

Bet par Rīgas domi tik un tā ceru ka jūs padomāsiet un neiesiet tikai caur Izglītības departamentu. Vislabāk iet pa taisno uz komiteju, individuāli sarunāt vadības atbalstu un nekad caur departamentu. Pēc tam protams departaments tik un tā centīsies uzsēsties:))

Rīgas dome atbalsta daudz un dažādus vājprātus, tikai jātrāpā pareizā vietā un laikā. Man nav ne jausmas kā tas notiek. Domāju, piemēram Valdis Holbergs varētu daudz vairāk par topastāstīt un ieteikt vai vispār to ir jēga darīt un ja dara kur un kā ir pareizāk. Silti iesaku ar viņu pakonsultēties:))

zinātājs zinātājs - 02-09-’07 10:59

mirtin
Tu ar viens no tiem kas baigi gudri laiž, sorre tikai skolnieka līmenī. Tev grūti saprast, ka citiem ar ir smadzenes. Baigi jaunā ideja – padiskutēt kur dabūt naudu. Paspaidīsim sponsorus. Atradies gudrinieks kurš spaidīs RD. Varu pateikt, ka tur dienā desmit tādi spaidītāji apgrozās?

Kas traucē tev uzņemties iniciatīvu un piespēlēt sportistiem vai federācijai kaut vienu sponsoru? Nevis ideju bet reālu sponsoru, visi teiks paldies! Citādi tik jautājumi un apsūkātas idejas.

mirtins mirtins - 01-09-’07 17:17

varbūt ir vērts padiskutēt jums tur federācijā? ķipa kur dabūt sponsorus un naudu. Ja jau tie ir rīdzinieki, varbūt var Rīgas domi paspaidīt. Kādiem tik projektiem Rīga naudu nav šķiedusi. Lai gan uzreiz varu pateikt – nevajag iet pie Vileruša, tas ir … pirmā numura…
Taču neredzu iemeslu kādēļ, ja kāds grib uzņemties iniciatīvu, to visu nevarētu noorganizēt, kamēr jūsu entuziastu pulciņš pavisam nav noplacis.

JK JK - 31-08-’07 08:17

Bērni un jaunieši mūsu nākotne! Spriežot pēc šiem parametriem mūsu sportam draud izmiršana Latvijā (pludiņnieku). Es tā turpinu diskusiju manā garā. (h)

Krišjānis Krišjānis - 31-08-’07 00:07

Nu par lielo piķi tu maķenīt pārteicies, par sponsoru es pagaidām varu būt tikai pats sev…
Runa ir par to, lai puiki aizbrauc un pamēgina kā tas ir, naivi būtu cerēt uz medaļām vai kā citādu superīgo rezultātu. Redzi Normund, Tev varbūt tā ir ikdiena, bet daudzi vairāk par Lucavsalas mailēm un pličiem nav redzējuši un būtu svētīgi aizbraukt un paspēkoties ar junioriem-grandiem. Protams, visa lieta balstās uz naudu, tapēc arī ir vērts diskutēt tālāk, kurš būtu braucējs un kam tāda iespēja būtu, jo pēc personīgās pieredzes zinu ka milionus nevajag, jo kā es pirmoreiz aizbraucu uz Pasaules čempionātu uz Beļgiju, aizņemdamies kā kasti, tā arī dažu labu pīcku… Manuprāt, runa ir pagaidām par piedalīšanos nevis par lielajiem rezultātiem, tas gan, vēlreiz atkārtoju, ir tikai manuprāt…

Agris Agris - 30-08-’07 23:22

Cik noprotu tie varētu būt šā gada sacensību līderi,bet uzreiz ir jāsaprot, ka varam nokomplektēt tikai vienu komandu,kurai būs jāstartē vai nu grupā līdz 16 gadiem vai junioru grupā līdz 20 gadiem,kas būtībā jau ir veči.Lai startētu daudz maz līmenī,jābūt inventāra minimumam, kas nav tikai maiļu komplekts,bet štekeris,bolonēze,mačkāts un prastie teleskopi 5,7 un 9 metri un protams arī elementārai kastei. Vajag godīgi pašiem sev atbildēt uz jautājumu vai ir iespējams puikām visu to nodrošināt, nav svarīgi vai inventāru nodrošina vecāki vai klubs no kura viņš startē. Mūsu problēma slēpjas apstāklī, ka neviena no pieaugušo komandām nedomā par jauniešiem un tādēļ arī nav kas makšķerē. Šogad speciāli tika sarīkots bērnu un jauniešu čempionāts vienā dienā, jo vēl ziemā visi bija apņēmības pilni atsūtīt savus jauniešus uz sacensībām, bet rezultāts tāds pats kā vienmēr startē tikai rīdzinieki. Domājams arī no viņiem nāksies komplektēt to komandu. Turpinām diskusiju, var būt kas jēdzīgs arī sanāk.

NG  NG - 30-08-’07 21:43

Krišjāni, vai tikai neesi vinnējis lielo piķi?

Varēji gan konkrēti nosaukt arī kuri ir tie seši puikas , kurus ir vērts censties sūtīt?

tas nav uzbrauciens, bet diskusijas turpinājums, manā tonī

Krišjānis Krišjānis - 30-08-’07 16:55

Runājot par jauniešiem, manuprāt vajadzētu rast iespēju beidzot aizsūtīt arī mūsu janatnes izlasi uz Pasaules meistarsacīkstēm! Domājams šis ir risināms jautājums nākamgadam!

mirtins mirtins - 29-08-’07 08:11

Vai ir iespējams kaut kur iepazīties ar jauniešu sacensību rezultātiem?

Jā,ir :-)

JK JK - 28-08-’07 10:11

Vai ir jau kāda konkrētāka informācija par Baltijas līgas mačiem Igaunijā? Datumu zinām, bet vieta?

Precīzas informācijas man nav. Nupat igauņi norūpējušies interesējās, cik komandas no Latvijas piedalīsies. Viņiem esot problēmas ar vietas izvēli.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.