Forelistu tikšanās pie Ventas 2007.

24. augusta pēcpusdienā biju aizbraucis līdz Ventai, kur saviesīgā atmosfērā kārtējo reizi tikās tie, kurus interesē foreles un to makšķerēšana. Patīkami bija redzēt, ka iepriekšējā gada pulciņš bija papildinājies ar jauniem interesentiem. Daži no viņiem bija mērojuši nopietnus attālumus, piemēram, no Alūksnes puses piedalījās Latvijas foreļu spiningotāju izlases dalībnieks Igors Dzilna. Izskatās, ka saiets pamazām dod noteiktus augļus. Paplašinās interese par sīko foreļupju likteni, parādās interese par apsaimniekošanu, palielinās savstarpēja uzticēšanās kādreiz savā starpā mazpazīstamu forelistu vidū. Tas viss uz labu un vieš optimismu, ka kaut lēnām, bet kaut kas pozitīvs notiks arī attiecībā uz Latvijas foreļupēm.

Zemāk ir izmantotas dažas bildes, kuru autors ir Jānis J., zives čatā pazīstams kā jj. Mans G6, diemžēl, pēc pēdējā Norvēģijas brauciena nav paspējis atlabt...
Izrādās, citi dalībnieki arī nav slinkojuši, savu sēriju pogā.lv izvietojis arī Raivis G.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
26. 08. 2007.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.